Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
Osanumero : C06007ABE
Merkki : ABE
 
Jarrukenkäsarja (Taka-akseli) Hinta 21.70 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus AKEBONO
Halkaisija (mm) 254
Leveys (mm) 45
Asennuspuoli Taka-akseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
DELPHI LS1359 Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
1-5 50.40 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAIHATSU 0449587601
DAIHATSU 0449587605
DAIHATSU 0449587602000
DAIHATSU 449587605000
DAIHATSU 0449587603000
FIAT 5888146
FIAT 0449587605
FIAT 0449587603
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
BERT FREECLIMBER 2 1.6 03.1992 - 12.1999 74 100 1596 Maasturi, umpi
DAIHA FEROZA Soft Top (F300) 1.6 16V 10.1988 - 12.1999 63 86 1590 Maasturi, avo
DAIHA FEROZA Hard Top (F300) 1.6 16V 10.1988 - 12.1999 63 86 1590 Maasturi, umpi
DAIHA FEROZA Soft Top (F300) 1.6 i 16V 10.1988 - 12.1999 70 95 1590 Maasturi, avo
DAIHA FEROZA Hard Top (F300) 1.6 i 16V 4x4 10.1988 - 12.1999 70 95 1590 Maasturi, umpi
BERT FREECLIMBER 2.0 12.1990 - 12.1993 95 129 1991 Maasturi, umpi
DAIHA ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.0 02.1985 - 04.1993 65 88 1998 Maasturi, avo
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.0 4x4 02.1985 - 04.1993 65 88 1998 Maasturi, umpi
BERT FREECLIMBER 2.0 KAT 12.1990 - 12.1993 95 129 1991 Maasturi, umpi
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.2 4x4 09.1991 - 04.1993 67 91 2237 Maasturi, umpi
BERT FREECLIMBER 2.4 TD 06.1989 - 12.1993 85 115 2443 Maasturi, umpi
BERT FREECLIMBER 2.7 12.1990 - 12.1993 95 129 2693 Maasturi, umpi
DAIHA ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 D 02.1985 - 12.1998 54 73 2765 Maasturi, avo
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 D 02.1985 - 12.1998 54 73 2765 Maasturi, umpi
DAIHA WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 D 02.1985 - 03.1987 54 73 2765 Maasturi, umpi
DAIHA WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 D 02.1985 - 03.1987 54 73 2765 Maasturi, avo
DAIHA ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD 12.1987 - 04.1993 67 91 2765 Maasturi, avo
DAIHA ROCKY Soft Top (F7, F8) 2.8 TD 09.1991 - 12.1998 75 102 2765 Maasturi, avo
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD 12.1987 - 04.1993 67 91 2765 Maasturi, umpi
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD 09.1991 - 12.1998 75 102 2765 Maasturi, umpi
DAIHA ROCKY Hard Top (F7, F8) 2.8 TD 05.1993 - 12.1998 72 98 2765 Maasturi, umpi
DAIHA WILDCAT/ROCKY (F75) 2.8 TD 09.1985 - 04.1987 65 88 2765 Maasturi, umpi
DAIHA WILDCAT/ROCKY (F70) 2.8 TD 09.1985 - 04.1987 65 88 2765 Maasturi, avo