Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : C12084ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 15.30 €
Toimitusaika
(työpäivää): 0-1

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus AKEBONO
Kulumisenilmaisimen liitos akustisella kulumavaroittimella
Korkeus (mm) 46,8
Pituus (mm) 112,5
Paksuus (mm) 16,5
Asennuspuoli Etuakseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0986424535 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 29.25 €
FERODO FDB1368 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 32.10 €
LPR 05P700 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 19.55 €
JAPANPARTS PA281AF Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 17.90 €
HERTHBUSSJAKOPARTS J3602086 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 19.15 €
BLUEPRINT ADT34294 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 23.80 €
DELPHI LP1414 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 25.10 €
BRECK 233480070110 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 26.20 €
TRW GDB3218 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 29.85 €
ATE 13046058112 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 36.25 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
TOYOTA 0446552040
TOYOTA 0446559010
TOYOTA 0446552041
TOYOTA 0446559020
TOYOTA 0446552070
TOYOTA 446559020
TOYOTA 0446552090
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
TOYOT YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.0 16V 04.1999 - 09.2005 50 68 998 Viistoperä
TOYOT PLATZ (NCP1_) 1.0 VVTi 04.1999 - 08.2005 50 68 998 Sedan
TOYOT ECHO Viistoperä (NCP13_, NCP12_) 1.0 VVTi 04.2003 - 08.2005 50 68 998 Viistoperä
TOYOT YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.3 16V 11.1999 - 09.2005 63 86 1299 Viistoperä
TOYOT PLATZ (NCP1_) 1.3 VVTi 09.2002 - 08.2005 63 86 1299 Sedan
TOYOT VIOS (SCP4_, NCP4_, AXP4_) 1.3 VVTi 07.2002 - 01.2008 64 87 1342 Sedan
TOYOT ECHO Viistoperä (NCP13_, NCP12_) 1.3 VVTi 08.1999 - 03.2003 63 86 1299 Viistoperä
TOYOT ECHO Viistoperä (NCP13_, NCP12_) 1.3 VVTi 04.2003 - 08.2005 64 87 1298 Viistoperä
TOYOT SOLUNA VIOS 1.3 VVTi 07.2002 - . 64 87 1342 Sedan
TOYOT PLATZ (NCP1_) 1.3 VVTi 4WD 09.2002 - 08.2005 63 86 1299 Sedan
TOYOT YARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) 1.4 D-4D 12.2001 - 09.2005 55 75 1364 Viistoperä
TOYOT VIOS (SCP4_, NCP4_, AXP4_) 1.5 07.2002 - 01.2008 68 92 1498 Sedan
TOYOT SOLUNA VIOS 1.5 07.2002 - . 68 92 1498 Sedan
TOYOT PLATZ (NCP1_) 1.5 VVTi 04.1999 - 08.2005 78 106 1497 Sedan
TOYOT VIOS (SCP4_, NCP4_, AXP4_) 1.5 VVTi 07.2002 - 01.2008 78 106 1497 Sedan
TOYOT PROBOX/SUCCEED (_NLP5_, _NCP5_) 1.5 VVTi 07.2002 - . 80 109 1497 StW
TOYOT PLATZ (NCP1_) 1.5 VVTi 4WD 09.2002 - 08.2005 78 106 1497 Sedan
TOYOT PROBOX/SUCCEED (_NLP5_, _NCP5_) 1.5 VVTi 4WD 07.2002 - . 80 109 1497 StW