Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
Osanumero : C22023ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli) Hinta 15.10 €
Toimitusaika
(työpäivää): 0-1

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus SUMITOMO
Kulumisenilmaisimen liitos akustisella kulumavaroittimella
Korkeus (mm) 63,8
Pituus (mm) 57,2
Paksuus (mm) 15,5
Asennuspuoli Taka-akseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0986494231 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 47.05 €
BLUEPRINT ADT342108 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 24.25 €
JAPANPARTS PP260AF Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 19.95 €
FERODO FDB1610 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 28.85 €
TRW GDB3233 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 42.25 €
ATE 13046057482 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 46.80 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
LEXUS 446630120
LEXUS 0446630161
LEXUS 0446630120
LEXUS 0446630121
LEXUS 0446630190
LEXUS 0446630122
TOYOTA 0446630160
TOYOTA 0446622180
TOYOTA 0446651010
TOYOTA 0446630130
TOYOTA 0446651011
TOYOTA 0446630150
TOYOTA 0446630170
TOYOTA 0446651020
TOYOTA 0446630151
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
TOYOT ALTEZZA (SXE1_, JCE1_, GXE1_) 2.0 01.1999 - 07.2005 114 155 1988 Sedan
TOYOT ALTEZZA GITA (SXE1_, GXE1_) 2.0 01.1999 - 06.2001 114 155 1988 StW
TOYOT ALTEZZA (SXE1_, JCE1_, GXE1_) 2.0 VVTi 02.1999 - 07.2005 147 200 1998 Sedan
TOYOT ALTEZZA (SXE1_, JCE1_, GXE1_) 2.0 VVTi 01.1999 - 07.2005 118 160 1988 Sedan
TOYOT VEROSSA (JZX11_, GX11_) 2.0 VVTi 10.2000 - 11.2003 118 160 1988 Sedan
TOYOT VEROSSA (JZX11_, GX11_) 2.0 VVTi 4WD 10.2000 - 11.2003 118 160 1988 Sedan
TOYOT CROWN StW 2.5 09.1999 - 08.2003 147 200 2491 StW
TOYOT PROGRES (JCG1_) 2.5 05.1998 - 05.2007 147 200 2491 Sedan
TOYOT CROWN Sedan (JZS17_) 2.5 09.1999 - 08.2003 206 280 2491 Sedan
TOYOT BREVIS (JCG1_) 2.5 4WD 10.1999 - 09.2002 147 200 2491 Sedan
TOYOT VEROSSA (JZX11_, GX11_) 2.5 VVTi 10.2000 - 11.2003 147 200 2491 Sedan
TOYOT VEROSSA (JZX11_, GX11_) 2.5 VVTi 10.2000 - 11.2003 206 280 2491 Sedan
LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_) 200 04.1999 - 07.2005 114 155 1988 Sedan
LEXUS IS SportCross 200 10.2002 - 10.2005 114 155 1988 StW
TOYOT ALTEZZA (SXE1_, JCE1_, GXE1_) 3.0 07.2001 - 07.2005 157 214 2997 Sedan
TOYOT ALTEZZA GITA (SXE1_, GXE1_) 3.0 07.2001 - 06.2005 157 214 2997 StW
TOYOT BREVIS (JCG1_) 3.0 10.1999 - 06.2007 162 220 2997 Sedan
TOYOT ARISTO (JZS16_) 3.0 08.1997 - 09.2004 170 231 2997 Sedan
TOYOT ARISTO (JZS16_) 3.0 08.1997 - 09.2004 206 280 2997 Sedan
TOYOT PROGRES (JCG1_) 3.0 05.1998 - 05.2007 162 220 2997 Sedan
TOYOT CROWN Sedan (JZS17_) 3.0 09.1999 - 08.2003 147 200 2997 Sedan
LEXUS IS I (JCE1_, GXE1_) 300 09.2001 - 07.2005 157 213 2997 Sedan
LEXUS IS SportCross 300 10.2001 - 10.2005 157 213 2997 StW
LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_) 300 (JZS160_) 10.2000 - 03.2005 161 219 2997 Sedan
LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_) 300 T3 (JZS160_) 08.1997 - 10.2000 163 222 2997 Sedan
TOYOT CELSIOR (UCF2_) 4.0 10.1996 - 08.2000 206 280 3969 Sedan
TOYOT MAJESTA 4.0 09.1999 - 08.2003 206 280 3969 Sedan
TOYOT ARISTO (JZS16_) 4.3 04.1999 - 09.2004 224 305 4293 Sedan
TOYOT CELSIOR (UCF3_) 4.3 VVTi 09.2000 - 08.2006 208 283 4293 Sedan
LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_) 400 (UZS160_) 12.1997 - 11.2000 216 294 3969 Sedan
LEXUS GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) 430 04.2005 - 11.2011 208 283 4293 Sedan
LEXUS GS (UZS161, JZS160, UZS160_) 430 (UZS161_) 11.2000 - 03.2005 208 283 4293 Sedan
LEXUS SC (UZZ40_) 430 (UZZ40L_, UZZ40R_) 05.2001 - 07.2010 215 292 4293 Cabriolet
LEXUS SC (UZZ40_) 430 (UZZ40L_, UZZ40R_) 05.2001 - 07.2010 244 332 4293 Cabriolet
LEXUS SC (UZZ40_) 430 (UZZ40L_, UZZ40R_) 05.2001 - 07.2010 210 286 4293 Cabriolet