Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : 232340070110
Merkki : BRECK
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 26.45 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus AKEBONO
Kulumisenilmaisimen liitos akustisella kulumavaroittimella
Lisätarvike/lisätieto Tarvikkeilla
WVA-numero 23234
WVA-numero 23235
WVA-numero 23236
Pituus (mm) 142,85
Paksuus (mm) 16,9
Korkeus (mm) 51,2
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C10003ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
0-1 14.05 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
CHEVROLET S4510019
CHEVROLET 96281937
DAEWOO S4510011
DAEWOO 11046152
DAEWOO 96281939
DAEWOO 11046952012
DAEWOO 96319060
DAEWOO S4510019
DAEWOO 96349060
DAEWOO 96281937
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
DAEWOO ARANOS 1.5 01.1995 - 11.1997 66 90 1498 Sedan
DAEWOO CIELO 1.5 06.1994 - 07.1998 66 90 1498 Sedan
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V 02.1995 - 06.1999 66 90 1498 Sedan
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V 02.1995 - 08.1997 66 90 1498 Viistoperä
DAEWOO NEXIA Sedan (KLETN) 1.5 16V 02.1995 - 08.1997 66 90 1498 Sedan
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 08.2002 - 07.2003 76 103 1598 Viistoperä
DAEWOO REZZO (KLAU) 1.6 09.2000 - . 77 105 1598 Tila-auto
DAEWOO LANOS Sedan (KLAT) 1.6 16V 05.1997 - . 78 106 1598 Sedan
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 16V 05.1997 - . 78 106 1598 Viistoperä
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V 05.1997 - . 78 106 1598 StW
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V 12.2000 - . 76 103 1598 StW
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V 06.1997 - . 66 90 1598 StW
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V 05.1997 - . 78 106 1598 Viistoperä
DAEWOO NUBIRA Sedan (KLAJ) 1.6 16V 07.2000 - . 76 103 1598 Sedan
DAEWOO REZZO (KLAU) 1.6 SX 08.2001 - 12.2004 66 90 1598 Tila-auto
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.8 02.1995 - 09.1999 66 90 1796 Sedan
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.8 02.1995 - 06.1999 70 95 1796 Sedan
DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 09.2000 - . 74 101 1761 Tila-auto
DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 09.2000 - . 72 98 1761 Tila-auto
DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 09.2000 - . 67 91 1761 Tila-auto
DAEWOO PRINCE (J19) 1.8 08.1993 - 08.1998 76 103 1796 Sedan
DAEWOO ARANOS 1.8 01.1995 - 11.1997 70 95 1796 Sedan
CHEVR ASTRA Viistoperä 2.0 03.1999 - 07.2002 82 112 1998 Viistoperä
CHEVR ASTRA Viistoperä 2.0 08.2002 - . 100 136 1998 Viistoperä
CHEVR VECTRA 2.0 03.1996 - 04.1998 100 136 1998 Sedan
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.0 02.1995 - 06.1999 77 105 1998 Sedan
DAEWOO NUBIRA Sedan (KLAJ) 2.0 06.1999 - 07.2003 81 110 1998 Sedan
DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 09.2000 - . 94 128 1998 Tila-auto
DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 09.2001 - . 89 121 1998 Tila-auto
DAEWOO ARANOS 2.0 01.1995 - 11.1997 77 105 1998 Sedan
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 16V 05.1997 - . 98 133 1998 Viistoperä
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V 05.1997 - . 98 133 1998 StW
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 2.0 16V 12.2000 - . 93 126 1998 StW
DAEWOO NUBIRA Sedan (KLAJ) 2.0 16V 05.1997 - . 98 133 1998 Sedan
DAEWOO NUBIRA Sedan (KLAJ) 2.0 16V 12.2000 - . 93 126 1998 Sedan
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 2.0 CDX 08.2002 - 07.2003 93 126 1998 Viistoperä
CHEVR ASTRA Sedan 2.0 GL 03.1999 - 07.2002 82 112 1998 Sedan
CHEVR ASTRA Sedan 2.0 GL 08.2002 - 12.2011 85 116 1998 Sedan
CHEVR ASTRA Sedan 2.0 GLS 08.2002 - 12.2011 100 136 1998 Sedan