Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Hydrauliikkapumppu, ohjaus
Osanumero : 461747
Merkki : DT
 
Hydrauliikkapumppu, ohjaus Hinta 228.30 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Paino [g] 2803
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
LUK 542004710 Hydrauliikkapumppu, ohjaus
1-5 432.85 €
BOSCH KS01001354 Hydrauliikkapumppu, ohjaus (Vaihteiston puoli)
1-5 604.40 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
MERCEDESBENZ 0034605080
MERCEDESBENZ 0014603080
MERCEDESBENZ 002460088080
MERCEDESBENZ 0014605180
MERCEDESBENZ 0024603980
MERCEDESBENZ 0024600780
MERCEDESBENZ 0034601980
MERCEDESBENZ 0024600880
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole