Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Ilmanohjaus, ohjaamo (Vasen)
Osanumero : 681036
Merkki : DT
 
Ilmanohjaus, ohjaamo (Vasen) Hinta 5.90 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Paino [g] 30
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0332209211 Rele, työvirta
2-5 5.65 €
FEBIBILSTEIN 11931 Rele, työvirta
2-5 7.35 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAF 267701
DAF 1193310
DAF 1745069
DAF 515912
DAF 95464
DAF 0515912
DAF 1523983
DAF 0095464
DAF 1670140
DAF 0267701
FORD XCT15K235AA
IVECO 9515912
IVECO 42096498
IVECO 99438605
IVECO 5010589426
IVECO 09515912
IVECO 42069397
KRONE 03025090
MAN 81259020429
MAN 81259020171
MAN 81259020130
MAN 81259020474
MAN 81259020248
MAN 81259020164
MAN 81259020431
MAN 81259020201
MAN 81259020132
MAN 81259026233
MAN 81259020249
MAN 81259020167
MAN 36259020007
MAN 81259020435
MAN 81259020202
MAN 81259020137
MAN 85300014916
MAN 81259020364
MAN 81259020168
MAN 81259020102
MAN 81259020460
MAN 81259020229
MAN 81259020159
MERCEDESBENZ 0005458485
MERCEDESBENZ 0035448032
RENAULTTRUCKS 5010589426
SCANIA 1431781
SCANIA 2077837
SETRA 7375179000
VOLVO 3171420
VOLVO 4786690
VOLVO 20374662
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole