Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Öljynsuodatin
Osanumero : OP5541
Merkki : FILTRON
 
Öljynsuodatin Hinta 8.80 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Korkeus (mm) 121,5
Kierrekoko M 20X1,5
Ulkoläpimitta [mm] 75
Venttiilimalli Paineenrajoitin venttiili
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
PURFLUX LS715 Öljynsuodatin
2-5 6.15 €
SOFIMA S0130R Öljynsuodatin
1-5 5.45 €
BOSCH 0451103029 Öljynsuodatin
2-5 6.45 €
KNECHT OC100 Öljynsuodatin
1-5 7.25 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
AC X24
AC X545
CITROËN 75492170
CITROËN 5476207
CITROËN 75492440
CITROËN 5443746
CITROËN 5491133
CITROËN 5431605
CITROËN 75492740
CITROËN 5443746C
FIAT 5443646
FIAT 5443746
FIAT 5495622
FIAT 5443476
FIAT 7571543
FORD 5012039
FORD 5003173
FORD 5003202
FORD 5009422
FORD A760X6714SA
GENERALMOTORS 7984866
GUELDNER Z503
HURTH OK25
HURTH OK91
LAURAK ELH4091
PEUGEOT 110952
RENAULT 7701415046
VAUXHALL 7984866
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
CITRO VISA 17 D 04.1984 - 03.1991 44 60 1769 Viistoperä
CITRO C35 Bussi 2.5 D 02.1980 - 01.1994 51 69 2498 Bussi
CITRO CX II Break 20 08.1985 - 08.1986 78 106 1995 StW
CITRO CX II 20 RE 08.1985 - 12.1992 78 106 1995 Viistoperä
CITRO CX I Break (MA) 2000 06.1979 - 08.1985 78 106 1995 StW
CITRO CX I Break (MA) 2000 09.1975 - 05.1979 75 102 1985 StW
CITRO CX I (MA) 2000 06.1979 - 08.1985 78 106 1995 Viistoperä
CITRO CX I (MA) 2000 09.1974 - 05.1979 75 102 1985 Viistoperä
CITRO CX I (MA) 2200 09.1974 - 07.1976 82 112 2175 Viistoperä
CITRO CX I Break (MA) 2200 D 08.1976 - 02.1979 49 67 2175 StW
CITRO CX I (MA) 2200 D 10.1975 - 02.1979 49 67 2175 Viistoperä
CITRO CX I Break (MA) 2400 08.1976 - 06.1980 85 116 2347 StW
CITRO CX I Break (MA) 2400 05.1980 - 05.1982 88 120 2350 StW
CITRO CX I (MA) 2400 08.1976 - 06.1980 85 116 2347 Viistoperä
CITRO CX I (MA) 2400 05.1980 - 05.1982 88 120 2347 Viistoperä
CITRO CX I Break (MA) 2400 GTi 07.1982 - 06.1983 94 128 2350 StW
CITRO CX I (MA) 2400 GTi 06.1977 - 06.1982 96 131 2347 Viistoperä
CITRO CX I (MA) 2400 GTi 06.1977 - 06.1982 94 128 2347 Viistoperä
CITRO CX I Break (MA) 2500 D 02.1978 - 08.1985 55 75 2500 StW
CITRO CX I Break (MA) 2500 D Turbo 04.1983 - 08.1985 70 95 2500 StW