Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Työvalo
Osanumero :
Merkki :
 
Työvalo Hinta 0.00 €
Toimitusaika
(työpäivää):

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennusmalli Pinta-asennus
Nimellisjännite (V) 12
Nimellisjännite (V) 24
Leveys (mm) 160
Syvyys (mm) 78
Kokonaiskorkeus (mm) 128
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Ruuvilla
Kiinnitysmalli pysty
Lisätarvike/lisätieto Polttimolla
Muoto Soikea
Kopan väri Musta
Lamppumalli H3
Valoaukko (mm) 130 x 75
Valon hajonta Lattiavalaistus
Valon hajonta Lähikenttävalaistus
Materiaali Muovi
Nimellisteho (W) 55
Napojen määrä 2
Heijastintyyppi Heijastin, yksinkertainen
Heijastinmateriaali Alumiinivalu
Kantama 50
Suojausmalli (IP-koodi) IP5K4K
Suojausmalli (IP-koodi) IPX9K
Pistokemallin tunnus AMP
Linssiversio Kovetettu lasi
Heijastinmateriaali Lasi
Korkeus (mm) 100
Kaapelinmitta (mm) 2000
Lyhdyn muoto Halogeeni
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
-
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
CASEIH 920019621
CLAAS 00155640
CLAAS 10646591
DEUTZFAHR 280390070
DEUTZFAHR 28039298020
DEUTZFAHR 280392990
HOLDER 148028
MASSEYFERGUSON 4275161M92
MASSEYFERGUSON 3786668M91
MASSEYFERGUSON 427562M91
MASSEYFERGUSON 378668M91
MASSEYFERGUSON 4275161M91
MASSEYFERGUSON 4275162M91
MASSEYFERGUSON 427229M91
MASSEYFERGUSON 427561M91
MASSEYFERGUSON 4272829M91
RENAULTTRUCKS 7700080164
RENAULTTRUCKS 7700080164
RENAULTTRUCKS 7700080166
RENAULTTRUCKS 7700080166
TEREX 7700165
VALMET 4272829M91
VALMET 4275161M92
VALMET 4275161M91
VÖGELE 2031558
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole