Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Akunkenkä (plusnavalle)
Osanumero : 8KX707913011
Merkki : HELLA
 
Akunkenkä (plusnavalle) Hinta 7.60 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Akun kaapelikengän malli plusnavalle
Varustelumahdollisuudet M 12 x 1,75
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Ruuveilla
Halkaisija (mm) 17,5
Kennosijoitus +
Poikkileikkaus alkaen (mm²) 50
Poikkileikkaus saakka (mm²) 120
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
DT 336015 Akunkenkä (plusnavalle)
1-5 7.30 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
AUWÄRTER 151100600
AUWÄRTER 11028892
CLAAS 00108310
DOLL 8180017
JOHNDEERE 8720558
JOHNDEERE 535307
KÖGEL 304065
KRAMER 0009931920
KRONE 03028030
LIEBHERR 10224316
LIEBHERR 07901353135
MAN N1011028892
MAN N1011028892
NEOPLAN 11028892
NEOPLAN 11028892
OK 970116
SCHMITZCARGOBULL 11131
STEYR 589991042110
TEREX 5617970
TEREX 7501767
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole