Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Iskunvaimennin (Taka-akseli, Etuakseli)
Osanumero : F5075
Merkki : MONROE
 
Iskunvaimennin (Taka-akseli, Etuakseli) Hinta 138.10 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Iskunvaimennin asennustapa Silmukka ylhäällä
Iskunvaimennin asennustapa Silmukka alhaalla
Iskunvaimennusjärjestelmä Kaksiputki
Iskunvaimennin tyyppi Öljypaine
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
MAGNUMTECHNOLOGY M0031 Iskunvaimennin (Taka-akseli)
1-5 75.05 €
FEBIBILSTEIN 20328 Iskunvaimennin (Taka-akseli)
2-5 110.90 €
KONI 912227 Iskunvaimennin (Taka-akseli, Etuakseli)
2-5 118.95 €
TRW JHR5016 Iskunvaimennin (Taka-akseli)
1-5 123.45 €
SACHS 300079 Iskunvaimennin (Taka-akseli)
1-5 166.70 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
BATTAGLINO 126507007799
BATTAGLINO 2607000
BERTOJA 445101010
BERTOJA 445101013
BERTOJA 423016002
BERTOJA 42301600200
BOLGAN 30001002
BOLGAN 30001003
LEGRASINDUSTRIES 21215742
MIELE 060AMM0504
ROCKWELL 21215607
ROCKWELL 21215751
ROCKWELL 21221306
ROCKWELL 21221306K
ROCKWELL 21215807
ROCKWELL 21215442
ROCKWELL 21215742
ROLFO 21221306
ROLFO 21215807
ROLFO 21215742
SCHMITZCARGOBULL 016008
SCHMITZCARGOBULL 1028075
SCHMITZCARGOBULL FAG0410191
ZORZI 1006610
ZORZI 1006611
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole