Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Raidetangon pää (Edessä, Keskellä, Etuakseli)
Osanumero : MEES2041
Merkki : MOOG
 
Raidetangon pää (Edessä, Keskellä, Etuakseli) Hinta 25.30 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Keskellä
Asennuspuoli Edessä
Asennuspuoli Etuakseli
Halkaisija 1 (mm) 18
Kierremalli Vasemmalla kierteellä
Pituus 1 (mm) 245
Pituus 2 (mm) 18
Kierre 1 M22x1,5
kierre 2 M12X1,376
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
FEBIBILSTEIN 08212 Kulmanivel, yhdystanko (Etuakseli, Edessä, Keskellä)
2-5 25.60 €
DELPHI TA1531 Raidetangon pää (Etuakseli, Etuakseli)
2-5 24.85 €
SWAG 10710048 Kulmanivel, yhdystanko (Etuakseli, Edessä, Keskellä)
2-5 27.65 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
MERCEDESBENZ 0004604248
MERCEDESBENZ 4608748
MERCEDESBENZ 4602248
MERCEDESBENZ 4602248
MERCEDESBENZ 4604648
MERCEDESBENZ 4608648
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MERCE T1 Bussi (601) 207 D 2.4 05.1977 - 12.1982 48 65 2404 Bussi
MERCE T1 Bussi (601) 207 D 2.4 07.1982 - 01.1990 53 72 2376 Bussi
MERCE T1 Umpikori (601) 207 D 2.4 06.1982 - 01.1990 53 72 2399 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (601) 207 D 2.4 04.1977 - 12.1982 48 65 2404 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (601) 207 D 2.4 12.1977 - 10.1989 53 72 2399 Lava / alusta
MERCE T1 Bussi (601) 208 2.3 05.1977 - 12.1982 63 86 2307 Bussi
MERCE T1 Bussi (601) 208 D 2.3 10.1988 - 02.1996 58 79 2299 Bussi
MERCE T1 Bussi (601) 208 D 2.3 10.1988 - 02.1996 60 82 2299 Bussi
MERCE T1 Umpikori (601) 208 D 2.3 11.1988 - 02.1996 58 79 2299 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (601) 208 D 2.3 10.1988 - 02.1996 60 82 2299 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (601) 208 D 2.3 06.1989 - 02.1996 60 82 2299 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (601) 208 D 2.3 11.1988 - 02.1996 58 79 2299 Lava / alusta
MERCE T1 Bussi (601) 209 D 2.9 12.1982 - 01.1990 65 88 2998 Bussi
MERCE T1 Umpikori (601) 209 D 2.9 12.1982 - 01.1990 65 88 2998 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (601) 209 D 2.9 12.1982 - 01.1990 65 88 2998 Lava / alusta
MERCE T1 Bussi (601) 210 2.3 07.1982 - 01.1990 70 95 2298 Bussi
MERCE T1 Bussi (601) 210 2.3 05.1989 - 02.1996 77 105 2298 Bussi
MERCE T1 Umpikori (601) 210 2.3 05.1989 - 02.1996 77 105 2298 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (601) 210 2.3 07.1982 - 02.1996 70 95 2298 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (601) 210 2.3 05.1977 - 12.1982 63 86 2307 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (601) 210 2.3 04.1977 - 10.1989 70 95 2298 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (601) 210 2.3 04.1977 - 10.1989 63 86 2307 Lava / alusta
MERCE T1 Bussi (601) 210 D 2.8 11.1988 - 02.1996 70 95 2874 Bussi
MERCE T1 Bussi (601) 210 D 2.8 11.1988 - 02.1996 72 98 2874 Bussi
MERCE T1 Umpikori (601) 210 D 2.8 10.1988 - 02.1996 70 95 2874 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (601) 210 D 2.8 10.1988 - 02.1996 72 98 2874 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (601) 210 D 2.8 11.1988 - 02.1996 72 98 2874 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (601) 210 D 2.9 11.1988 - 02.1996 70 95 2874 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (602) 307 D 2.4 04.1977 - 01.1983 48 65 2399 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (602) 307 D 2.4 06.1982 - 01.1990 53 72 2399 Lava / alusta
MERCE T1 Umpikori (602) 307 D 2.4 10.1982 - 01.1990 53 72 2399 Umpikori
MERCE T1 Bussi (602) 308 D 2.3 06.1989 - 02.1996 60 82 2299 Bussi
MERCE T1 Bussi (602) 308 D 2.3 05.1990 - 02.1996 58 79 2299 Bussi
MERCE T1 Lava / alusta (602) 308 D 2.3 06.1989 - 02.1996 58 79 2299 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (602) 308 D 2.3 06.1989 - 02.1996 60 82 2299 Lava / alusta
MERCE T1 Umpikori (602) 308 D 2.3 11.1988 - 02.1996 58 79 2299 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (602) 308 D 2.3 06.1989 - 02.1996 60 82 2299 Umpikori
MERCE T1 Lava / alusta (602) 309 D 3.0 10.1982 - 01.1990 65 88 2998 Lava / alusta
MERCE T1 Umpikori (602) 309 D 3.0 10.1982 - 01.1990 65 88 2998 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (602) 310 2.3 06.1989 - 02.1996 70 95 2298 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (602) 310 2.3 01.1989 - 12.1995 77 105 2299 Umpikori
MERCE T1 Bussi (602) 310 D 2.9 06.1989 - 02.1996 70 95 2874 Bussi
MERCE T1 Bussi (602) 310 D 2.9 06.1990 - 02.1996 72 98 2874 Bussi
MERCE T1 Lava / alusta (602) 310 D 2.9 06.1989 - 02.1996 70 95 2874 Lava / alusta
MERCE T1 Lava / alusta (602) 310 D 2.9 06.1989 - 02.1996 72 98 2874 Lava / alusta
MERCE T1 Umpikori (602) 310 D 2.9 06.1989 - 02.1996 72 98 2874 Umpikori
MERCE T1 Umpikori (602) 310 D 2.9 06.1989 - 02.1996 70 95 2874 Umpikori