Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Iskunvaimennin (Vasen)
Osanumero : 311403
Merkki : SACHS



aditional pdf info
aditional pdf info
 
Iskunvaimennin (Vasen) Hinta 121.65 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Tunnusluku SFE32/22X103A
Asennuspuoli Vasen
Iskunvaimennin malli Joustintuki
Iskunvaimennin tyyppi Kaasupaine
Iskunvaimennusjärjestelmä Kaksiputki
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
MAGNUMTECHNOLOGY AGB074MT Iskunvaimennin (Vasen)
0-1 59.70 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
BMW 31316785589
BMW 6796155
BMW 31316768211
BMW 31316771723
BMW 6782329
BMW 31306771177
BMW 6768211
BMW 6780075
BMW 31316786001
BMW 6768219
BMW 31316772917
BMW 31316780075
BMW 6786005
BMW 31306771177
BMW 31316768211
BMW 6772917
BMW 6785593
BMW 31316796155
BMW 31316784973
BMW 6767321
BMW 31316785593
BMW 31316768219
BMW 6784973
BMW 6786009
BMW 6768219
BMW 6782329
BMW 31316786005
BMW 6771177
BMW 31316786009
BMW 31316772921
BMW 31316782329
BMW 6786009
BMW 31316767321
BMW 31316768219
BMW 6772921
BMW 6786001
BMW 6767321
BMW 6772917
BMW 31316785589
BMW 6767323
BMW 31316786001
BMW 31316771177
BMW 31316772917
BMW 6785589
BMW 6786013
BMW 31316767321
BMW 6771177
BMW 6784973
BMW 31316786009
BMW 31316786013
BMW 31316780075
BMW 31316784973
BMW 6786013
BMW 31316767323
BMW 31316771177
BMW 6780075
BMW 6786005
BMW 6767323
BMW 6772921
BMW 31316785593
BMW 6768211
BMW 31316786005
BMW 31316771723
BMW 31316772921
BMW 6785593
BMW 6796155
BMW 31316767323
BMW 6771723
BMW 6785589
BMW 31316786013
BMW 6771723
BMW 31316782329
BMW 31316796155
BMWBRILLIANCE 6786005
BMWBRILLIANCE 31316786005
BMWBRILLIANCE 6771723
BMWBRILLIANCE 31316771723
BMWBRILLIANCE 31306771177
BMWBRILLIANCE 6771177
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
BMW 3 (E90) 316 d 07.2009 - 12.2011 85 116 1995 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 316 d 09.2009 - 06.2012 85 116 1995 StW
BMW 3 (E90) 316 i 02.2006 - 12.2011 85 115 1596 Sedan
BMW 3 (E90) 316 i 09.2007 - 12.2011 90 122 1599 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 316 i 05.2008 - 05.2012 90 122 1599 StW
BMW 3 Coupe (E92) 316 i 09.2007 - 12.2013 90 122 1599 Coupe
BMW 3 (E90) 318 d 07.2007 - 12.2011 100 136 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 318 d 09.2005 - 12.2011 90 122 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 318 d 09.2005 - 12.2011 105 143 1995 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 318 d 07.2007 - 06.2012 100 136 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 318 d 09.2005 - 06.2012 90 122 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 318 d 09.2007 - 06.2012 105 143 1995 StW
BMW 3 (E90) 318 i 09.2005 - 03.2007 95 129 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 318 i 09.2007 - 12.2011 105 143 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 318 i 06.2007 - 12.2011 100 136 1995 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 318 i 09.2007 - 06.2012 100 136 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 318 i 01.2006 - 06.2012 95 129 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 318 i 09.2007 - 06.2012 105 143 1995 StW
BMW 3 Coupe (E92) 318 i 03.2010 - 12.2013 105 143 1995 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 318 i 03.2010 - 12.2013 105 143 1995 Cabriolet
BMW 3 (E90) 320 d 01.2005 - 12.2011 120 163 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 d 09.2005 - 12.2011 110 150 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 d 09.2007 - 12.2011 130 177 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 d 01.2010 - 12.2011 135 184 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 d 01.2005 - 12.2008 115 156 1995 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 320 d 09.2005 - 06.2012 120 163 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 320 d 09.2005 - 06.2012 110 150 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 320 d 09.2007 - 06.2012 130 177 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 320 d 01.2010 - 06.2012 135 184 1995 StW
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 03.2007 - 12.2013 130 177 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 01.2010 - 12.2013 135 184 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 d 01.2007 - 12.2013 120 163 1995 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d 03.2007 - 12.2013 130 177 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d 01.2010 - 12.2013 135 184 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 d 01.2008 - 12.2013 120 163 1995 Cabriolet
BMW 3 (E90) 320 i 01.2005 - 03.2007 110 150 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 i 09.2007 - 12.2011 125 170 1995 Sedan
BMW 3 (E90) 320 i 03.2007 - 12.2011 115 156 1995 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 320 i 09.2005 - 06.2012 110 150 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 320 i 09.2007 - 06.2012 125 170 1995 StW
BMW 3 Touring (E91) 320 i 09.2005 - 06.2012 115 156 1995 StW
BMW 3 Coupe (E92) 320 i 03.2007 - 12.2013 125 170 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 i 11.2006 - 06.2007 110 150 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 i 01.2007 - 12.2013 120 163 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 i 06.2007 - 12.2013 115 156 1995 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 320 i 01.2010 - 12.2013 112 152 1995 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 i 03.2007 - 12.2013 125 170 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 i 03.2007 - 08.2007 110 149 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 i 03.2007 - 12.2013 115 156 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 i 01.2007 - 12.2013 120 163 1995 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 320 i 01.2010 - 12.2013 112 152 1995 Cabriolet
BMW 3 (E90) 323 i 04.2006 - 12.2011 130 177 2497 Sedan
BMW 3 (E90) 323 i 03.2008 - 12.2011 140 190 2497 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 323 i 04.2006 - 06.2007 130 177 2497 StW
BMW 3 Coupe (E92) 323 i 06.2006 - 12.2013 130 177 2497 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 323 i 03.2007 - 12.2013 130 177 2497 Cabriolet
BMW 3 (E90) 325 d 09.2006 - 12.2011 145 197 2993 Sedan
BMW 3 (E90) 325 d 01.2010 - 12.2011 150 204 2993 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 325 d 09.2006 - 06.2012 145 197 2993 StW
BMW 3 Touring (E91) 325 d 02.2010 - 06.2012 150 204 2993 StW
BMW 3 Coupe (E92) 325 d 03.2007 - 12.2013 145 197 2993 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 325 d 04.2010 - 12.2013 150 204 2993 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 325 d 01.2007 - 12.2009 155 211 2993 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d 02.2010 - 12.2013 150 204 2993 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d 03.2007 - 12.2013 145 197 2993 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 d 01.2007 - 12.2009 155 211 2993 Cabriolet
BMW 3 (E90) 325 i 09.2008 - 12.2010 224 305 2494 Sedan
BMW 3 (E90) 325 i 09.2007 - 12.2008 141 192 2497 Sedan
BMW 3 (E90) 325 i 01.2005 - 12.2011 160 218 2497 Sedan
BMW 3 (E90) 325 i 09.2007 - 12.2011 160 218 2996 Sedan
BMW 3 (E90) 325 i 09.2006 - 12.2007 143 194 2494 Sedan
BMW 3 (E90) 325 i 01.2006 - 12.2011 155 211 2497 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 325 i 09.2005 - 06.2012 160 218 2497 StW
BMW 3 Touring (E91) 325 i 09.2007 - 06.2012 160 218 2996 StW
BMW 3 Coupe (E92) 325 i 09.2006 - 12.2013 160 218 2497 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 325 i 09.2007 - 12.2013 160 218 2996 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 325 i 06.2006 - 12.2010 155 211 2497 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 325 i 07.2007 - 12.2013 155 211 2996 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 i 03.2007 - 12.2013 160 218 2996 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 i 03.2007 - 12.2013 160 218 2497 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 i 10.2006 - 12.2013 155 211 2996 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 325 i 09.2008 - 12.2009 163 222 2497 Cabriolet
BMW 3 (E90) 328 i 07.2005 - 11.2007 187 254 2996 Sedan
BMW 3 (E90) 328 i 03.2007 - 12.2011 171 234 2996 Sedan
BMW 3 Coupe (E92) 328 i 08.2006 - 11.2007 187 254 2996 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 328 i 06.2007 - 12.2013 172 234 2996 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 328 i 09.2006 - 12.2010 171 233 2996 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 328 i 03.2007 - 12.2013 172 234 2996 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 328 i 09.2011 - 12.2013 179 243 1997 Cabriolet
BMW 3 Coupe (E92) 328 xi 09.2006 - 12.2007 171 233 2996 Coupe
BMW 3 (E90) 330 d 09.2005 - 12.2011 170 231 2993 Sedan
BMW 3 (E90) 330 d 01.2009 - 12.2011 180 245 2993 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 330 d 09.2005 - 06.2012 170 231 2993 StW
BMW 3 Touring (E91) 330 d 01.2009 - 06.2012 180 245 2993 StW
BMW 3 Coupe (E92) 330 d 09.2006 - 12.2013 170 231 2993 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 330 d 01.2009 - 12.2013 180 245 2993 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d 03.2007 - 12.2013 170 231 2993 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 d 01.2009 - 12.2013 180 245 2993 Cabriolet
BMW 3 (E90) 330 i 09.2006 - 12.2007 175 238 2979 Sedan
BMW 3 (E90) 330 i 01.2005 - 08.2007 190 258 2996 Sedan
BMW 3 (E90) 330 i 09.2007 - 12.2011 200 272 2996 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 330 i 09.2005 - 08.2007 190 258 2996 StW
BMW 3 Touring (E91) 330 i 09.2007 - 06.2012 200 272 2996 StW
BMW 3 Coupe (E92) 330 i 09.2006 - 02.2010 200 272 2996 Coupe
BMW 3 Coupe (E92) 330 i 09.2006 - 12.2013 190 258 2996 Coupe
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 i 03.2007 - 12.2013 200 272 2996 Cabriolet
BMW 3 Cabriolet (E93) 330 i 03.2007 - 12.2013 190 258 2996 Cabriolet
BMW 3 (E90) 335 d 09.2006 - 12.2011 210 286 2993 Sedan
BMW 3 (E90) 335 d 09.2008 - 12.2011 198 269 2993 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 335 d 09.2006 - 06.2012 210 286 2993 StW
BMW 3 Coupe (E92) 335 d 09.2006 - 12.2013 210 286 2993 Coupe
BMW 3 (E90) 335 i 09.2006 - 12.2011 225 306 2979 Sedan
BMW 3 (E90) 335 i 01.2011 - 12.2011 224 305 2979 Sedan
BMW 3 (E90) 335 i 10.2006 - 12.2011 220 299 2979 Sedan
BMW 3 Touring (E91) 335 i 09.2006 - 06.2012 225 306 2979 StW
BMW 3 Cabriolet (E93) 335 i 03.2007 - 12.2013 225 306 2979 Cabriolet