Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Ohjainrulla, hammashihna (Hihnapyöränpuoleinen)
Osanumero : GE35544
Merkki : SNR
 
Ohjainrulla, hammashihna (Hihnapyöränpuoleinen) Hinta 18.25 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Paino [g] 230
Ulkoläpimitta 1 [mm] 52
Leveys 1 (mm) 28,5
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
RUVILLE 56416 Ohjainrulla, hammashihna (Hihnapyöränpuoleinen)
1-5 21.05 €
INA 532037620 Ohjainrulla, hammashihna (Hihnapyöränpuoleinen)
2-5 23.15 €
SKF VKM25226 Ohjainrulla, hammashihna (Hihnapyöränpuoleinen)
2-5 31.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
OPEL 5636434
OPEL 5636755
RENAULT 7701063970
RENAULT 7701050377
SAAB 5954516
VAUXHALL 97229131
VAUXHALL 97381207
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
VAUXH ASTRA Mk II Viistoperä 1.6 D 09.1984 - 12.1989 40 54 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk II StW 1.6 D 09.1984 - 12.1989 40 54 1598 StW
OPEL VECTRA C 3.0 CDTI 06.2003 - . 130 177 2958 Sedan
OPEL VECTRA C GTS 3.0 CDTI 06.2003 - . 130 177 2958 Viistoperä
VAUXH VECTRA Mk II (C) 3.0 CDTi 08.2005 - 07.2008 135 184 2958 Sedan
VAUXH VECTRA Mk II (C) GTS 3.0 CDTi 08.2005 - 07.2008 135 184 2958 Viistoperä
VAUXH SIGNUM 3.0 CDTi 05.2003 - 05.2008 130 177 2958 Viistoperä
VAUXH VECTRA Mk II (C) StW 3.0 CDTi 08.2005 - 07.2008 135 184 2958 StW
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi 09.2005 - . 120 163 2958 Tila-auto
RENAU VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) 06.2002 - . 130 177 2958 Tila-auto
RENAU VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) 06.2006 - . 133 181 2958 Tila-auto
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) 01.2006 - . 133 181 2958 Tila-auto
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 11.2002 - . 130 177 2958 Tila-auto
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD 07.2001 - 12.2009 130 177 2958 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 3.0 TiD 07.2001 - 12.2009 130 177 2958 StW
OPEL SIGNUM 3.0 V6 CDTI 05.2003 - . 130 177 2958 Viistoperä
OPEL VECTRA C StW 3.0 V6 CDTI 10.2003 - . 130 177 2958 StW
VAUXH VECTRA Mk II (C) 3.0 V6 CDTI 06.2003 - 08.2005 130 177 2958 Sedan
VAUXH VECTRA Mk II (C) GTS 3.0 V6 CDTI 06.2003 - 08.2005 130 177 2958 Viistoperä
VAUXH SIGNUM 3.0 V6 CDTI 07.2005 - 06.2008 135 184 2959 Viistoperä
VAUXH VECTRA Mk II (C) StW 3.0 V6 CDTI 10.2003 - 08.2005 130 177 2958 StW