Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Takavalo (Oikea)
Osanumero : TLIV001R
Merkki : TRUCKLIGHT
 
Takavalo (Oikea) Hinta 27.10 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Oikea
Valotoiminto vilkkuvalolla
Valotoiminto jarruvalolla
Valotoiminto päävalonheittimellä
Valotoiminto sumutakavalolla
Valotoiminto takavalolla
Valotoiminto peruutusvalolla
Valotoiminto heijastimella
Valotoiminto Äärivalolla
Valotoiminto ilman kilpivalaistusta
Lyhdyn muoto 7-kamarilyhty
Leveys (mm) 464
Korkeus (mm) 130
Pulttiväli (mm) 152
Ruuvi-Ø [mm] 6
Liittimet Iveco Stecker
Syvyys (mm) 83
Asennusmalli Pinta-asennus
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
-
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
IVECO 504094705
IVECO 99463242
IVECO 8164700
IVECO 99463245
IVECO 98445606
IVECO 99463245
IVECO 99461929
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
IVECO DAILY II Lava / alusta 30-10 01.1998 - 05.1999 76 103 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-10 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-10 C 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-10 C 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Lava / alusta 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237...) 01.1992 - 08.1998 60 82 2499 Lava / alusta
IVECO DAILY II Lava / alusta 30-8 (10011131, 10011132, 10011231, 10011232, 10011237...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Lava / alusta 30-8 (14911111, 14911117, 14911211, 14911215, 14911217...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111...) 01.1989 - 08.1998 60 82 2499 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-8 (14914111, 14914117, 14914211, 14914217, 14915111...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 30-8 V (14914111, 14914117, 14914211, 14914217...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 35-10 (12974212, 12974217, 12974417) 09.1996 - 08.1998 68 92 2499 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Lava / alusta 35-10 (15030111, 15030211, 15030311, 15031111, 15031117...) 01.1996 - 05.1999 76 103 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 35-10 (15034111, 15034204, 15034211, 15034215, 15034217...) 01.1996 - 05.1999 76 103 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Kippi 35-10 K (15030111, 15030211, 15030311, 15031111...) 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Kippi
IVECO DAILY II Lava / alusta 35-12 (15130311, 15130411, 15131111, 15131204, 15131211...) 05.1996 - 05.1999 90 122 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Kippi 35-12 K (15130311, 15130411, 15131111, 15131204...) 09.1996 - 08.1998 90 122 2798 Kippi
IVECO DAILY II Lava / alusta 35-8 (14930304, 14931104, 14931111, 14931115, 14931204...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Lava / alusta
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 35-8 (14934104, 14934111, 14934204, 14934205, 14934211...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Kippi 35-8 K (14930304, 14931104, 14931111, 14931115...) 09.1998 - 05.1999 62 84 2798 Kippi
IVECO DAILY II Umpi- / ikkunakori 40-10 4x4 (15214104, 15214111, 15214117, 15215111) 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Umpi- / ikkunakori
IVECO DAILY II Lava / alusta 40-10 W 4x4 01.1997 - 05.1999 76 103 2798 Lava / alusta
IVECO Stralis 450S33 T 04.2012 - . 243 330 8708
IVECO Stralis 450S38 T 08.2005 - . 280 381 12880
IVECO Stralis 450S42 T 08.2005 - . 309 420 12880
IVECO Stralis 460S36 T 04.2012 - . 265 360 8708
IVECO DAILY II Lava / alusta 49-10 (15050304, 15050404, 15050411, 15051204, 15051211...) 05.1996 - 05.1999 76 103 2798 Lava / alusta
IVECO Stralis 490S38 T 02.2008 - . 280 381 12880
IVECO Stralis 490S40 T 04.2012 - . 302 411 12882
IVECO Stralis 490S42 T 02.2008 - . 309 420 12880
IVECO Stralis 490S44 T 04.2012 - . 324 441 12882
IVECO Stralis 490S46 T 03.2010 - . 338 460 12882
IVECO Stralis 490S48 T 04.2012 - . 353 480 12882
IVECO Stralis 500S33 T 04.2012 - . 243 330 8708
IVECO Stralis 530S36 T 04.2012 - . 265 360 8708
IVECO Stralis 570S38 T 08.2005 - . 280 381 12880
IVECO Stralis 570S42 T 08.2005 - . 309 420 12880
IVECO Stralis 570S46 T 08.2005 - . 338 460 12882
IVECO Stralis 600S40 T 04.2012 - . 302 411 12882
IVECO Stralis 600S44 T 04.2012 - . 324 441 12882
IVECO Stralis 600S48 T 04.2012 - . 353 480 12882
IVECO Stralis 600S56 T 04.2012 - . 412 560 12882
IVECO Stralis 800S44 TZ 08.2005 - . 324 441 12882
IVECO Stralis 800S46 TZ 08.2005 - . 353 480 12882
IVECO Stralis 800S48 TZ 04.2012 - . 353 480 12882
IVECO Stralis 800S56 TZ 04.2012 - . 412 560 12882
IVECO Stralis AD 190S31, AT 190S31 01.2013 - . 228 310 8708
IVECO Stralis AD 190S33, AT 190S33 12.2006 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 190S33, AT 190S33 05.2007 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 190S33, AT 190S33 01.2013 - . 243 330 8708
IVECO Stralis AD 190S36, AT 190S36 05.2007 - . 265 360 7790
IVECO Stralis AD 190S36, AT 190S36 01.2013 - . 265 360 8708
IVECO Stralis AD 190S40, AT 190S40 01.2013 - . 294 400 8708
IVECO Stralis AD 190S42, AT 190S42, AS 190S42 07.2006 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 190S42, AT 190S42, AS 190S42 01.2013 - . 309 420 11118
IVECO Stralis AD 190S45, AT 190S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AD 190S46, AT 190S46, AS 190S46 01.2013 - . 338 460 10300
IVECO Stralis AD 190S46, AT 190S46, AS 190S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AD 190S48, AT 190S48, AS 190S48 01.2013 - . 353 480 11118
IVECO Stralis AD 260S27 CNG, AT 260S27 CNG 01.2008 - . 200 272 7790
IVECO Stralis AD 260S30 CNG 01.2013 - . 221 301 7790
IVECO Stralis AD 260S30, AT 260S30 10.2005 - . 218 296 7790
IVECO Stralis AD 260S31, AT 260S31 01.2013 - . 228 310 8708
IVECO Stralis AD 260S31, AT 260S31 01.2013 - . 228 310 8708
IVECO Stralis AD 260S33, AT 260S33 12.2006 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 260S33, AT 260S33 12.2006 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 260S33, AT 260S33 06.2007 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 260S33, AT 260S33 01.2013 - . 243 330 8708
IVECO Stralis AD 260S33, AT 260S33 01.2013 - . 243 330 8708
IVECO Stralis AD 260S36, AT 260S36 07.2007 - . 265 360 7790
IVECO Stralis AD 260S36, AT 260S36 01.2013 - . 265 360 8708
IVECO Stralis AD 260S36, AT 260S36 01.2013 - . 265 360 8708
IVECO Stralis AD 260S40, AT 260S40 01.2013 - . 294 400 8708
IVECO Stralis AD 260S40, AT 260S40 01.2013 - . 294 400 8708
IVECO Stralis AD 260S42, AT 260S42 12.2006 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 260S42, AT 260S42 01.2013 - . 309 420 11118
IVECO Stralis AD 260S42, AT 260S42 12.2006 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 260S42, AT 260S42, AS 260S42 05.2007 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 260S42, AT 260S42, AS 260S42 01.2013 - . 309 420 11118
IVECO Stralis AD 260S45, AT 260S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AD 260S45, AT 260S45, AS 260S45 05.2007 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AD 260S46, AT 260S46, AS 260S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AD 260S46, AT 260S46, AS 260S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AD 260S48, AT 260S48, AS 260S48 01.2013 - . 353 480 11118
IVECO Stralis AD 260S48, AT 260S48, AS 260S48 01.2013 - . 353 480 11118
IVECO Stralis AD 320S36 05.2007 - . 265 360 12882
IVECO Stralis AD 320S36 01.2013 - . 265 360 7790
IVECO Stralis AD 320S42, AT 320S42 05.2007 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 320S45, AT 320S45, AD 320S46, AT320S46 05.2007 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AD 440S33, AT 440S33 12.2006 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AD 440S42, AT 440S42 04.2006 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AD 440S42, AT 440S42, AS 440S42 01.2013 - . 309 420 11118
IVECO Stralis AD 440S42, AT 440S42, AS 440S42 01.2013 - . 309 420 11118
IVECO Stralis AD 440S45, AT 440S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AD 440S46, AT 440S46, AS 440S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AD 440S46, AT 440S46, AS 440S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AD 440S48, AT 440S48, AS 440S48 01.2013 - . 353 480 11118
IVECO Stralis AD 440S48, AT 440S48, AS 440S48 01.2013 - . 353 480 11118
IVECO Stralis AS 190S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AS 190S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 260S40 05.2005 - . 294 400 10300
IVECO Stralis AS 260S43 05.2005 - . 316 430 10300
IVECO Stralis AS 260S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 260S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 260S50 07.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 260S56 12.2006 - . 412 560 12880
IVECO Stralis AS 260S56 12.2006 - . 412 560 12880
IVECO Stralis AS 260S56 07.2006 - . 412 560 12880
IVECO Stralis AS 320S50 05.2007 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 440S42 05.2006 - . 310 420 10300
IVECO Stralis AS 440S42 07.2006 - . 310 420 10300
IVECO Stralis AS 440S42, AT 440S42 12.2006 - . 310 422 10300
IVECO Stralis AS 440S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AS 440S45, AT 440S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AS 440S45, AT 440S45 12.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AS 440S46 12.2009 - . 338 460 10300
IVECO Stralis AS 440S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 440S50 07.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 440S50, AT 440S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 440S50, AT 440S50 12.2006 - . 368 500 12882
IVECO Stralis AS 440S56 05.2006 - . 412 560 12880
IVECO Stralis AS 440S56 07.2006 - . 412 560 12882
IVECO Stralis AS 440S56, AT 440S56 12.2006 - . 412 560 12882
IVECO Stralis AS 440S56, AT 440S56 12.2006 - . 412 560 12882
IVECO Stralis AT 440S33 CNG 01.2013 - . 243 330 7790
IVECO Stralis AT 440S42 07.2006 - . 310 420 10300
IVECO Stralis AT 440S45 07.2006 - . 331 450 10300
IVECO Stralis AT 440S46 01.2013 - . 338 460 11118
IVECO Stralis AT 440S48 01.2013 - . 353 480 11118