Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
Osanumero : C0X011ABE
Merkki : ABE
 
Jarrukenkäsarja (Taka-akseli) Hinta 30.20 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus AKEBONO
Halkaisija (mm) 254
Leveys (mm) 52
Asennuspuoli Taka-akseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABS 8933 Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
2-5 30.65 €
LPR 06340 Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
1-5 34.65 €
FERODO FSB471 Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
2-5 33.95 €
TRW GS8551 Jarrukenkäsarja (Taka-akseli)
1-5 52.00 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ISUZU 94479706
ISUZU 8944797100
ISUZU 94479710
ISUZU 94340026
ISUZU 8944797060
ISUZU 94479707
ISUZU 8944797110
ISUZU 94479711
ISUZU 8944797070
ISUZU 94479708
ISUZU 94478711
ISUZU 8944797080
ISUZU 94479709
ISUZU 8943400260
OPEL 4301328
OPEL 552158
OPEL 552165
VAUXHALL 94340026
VAUXHALL 91143303
VAUXHALL 91149589
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 1.9 (UBS13) 01.1983 - 12.1985 58 79 1949 Maasturi, avo
ISUZU MIDI Umpikori (98000N) 2.0 06.1988 - . 61 83 1995 Umpikori
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.0 04.1995 - 08.1998 85 115 1998 Maasturi, umpi
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000) 01.1989 - . 61 83 1995 Bussi
ISUZU MIDI Bussi (94000, 98000) 2.0 (98000) 01.1989 - . 61 83 1995 Bussi
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB23) 01.1983 - 03.1988 52 71 1994 Avolava
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB28) 06.1985 - 12.1988 58 79 1949 Avolava
ISUZU MIDI Umpikori (98000N) 2.0 4WD 09.1988 - . 61 83 1995 Umpikori
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) 01.1989 - . 61 83 1995 Bussi
ISUZU MIDI Bussi (94000, 98000) 2.0 4WD (94000) 01.1989 - . 61 83 1995 Bussi
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB43, KB48) 01.1983 - 03.1988 52 71 1994 Avolava
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48) 06.1985 - 12.1988 58 79 1949 Avolava
VAUXH FRONTERA Mk I (A) Sport 2.0 i 03.1992 - 10.1998 85 115 1998 Maasturi, avo
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 03.1992 - 10.1998 85 115 1998 Maasturi, avo
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 (TFS) 01.1989 - 12.1990 66 90 2254 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D 09.1990 - 08.1992 45 61 2189 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.2 D 07.1990 - 09.1992 45 61 2189 Avolava
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D (KBD27) 04.1986 - 12.1990 39 53 2238 Avolava
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D (KBD27) 01.1983 - 12.1991 45 61 2238 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D (TFR52) 08.1991 - 09.1996 39 53 2238 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D (TFR52) 08.1987 - 08.1990 45 61 2238 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.2 D (TFR52) 12.1988 - 09.1996 39 53 2238 Avolava
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.2 D (UBS52) 01.1983 - 12.1983 45 61 2238 Maasturi, avo
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 D 4WD (KBD42, KBD47) 01.1983 - 12.1990 39 53 2238 Avolava
ISUZU TROOPER (UBS) 2.2 D 4x4 05.1984 - 12.1989 39 53 2238 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.2 D 4x4 05.1984 - 07.1989 39 53 2238 Maasturi, avo
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D 4x4 09.1990 - 08.1992 45 61 2189 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D 4x4 (TFS52) 08.1991 - 09.1996 39 53 2238 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.2 D 4x4 (TFS52) 08.1987 - 08.1990 45 61 2238 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.2 D 4x4 (TFS52) 12.1988 - 09.1996 39 53 2238 Avolava
VAUXH FRONTERA Mk II (B) 2.2 DTI 10.1998 - 09.2004 85 116 2171 Maasturi, umpi
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.2 i 03.1995 - 10.1998 100 136 2198 Maasturi, umpi
VAUXH FRONTERA Mk II (B) 2.2 i 10.1998 - 10.2004 100 136 2198 Maasturi, umpi
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.2 i (54MWL4) 03.1995 - 10.1998 100 136 2198 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.2 TD (UBS52) 03.1984 - 12.1991 53 72 2238 Maasturi, avo
OPEL CAMPO (TF_) 2.3 (TFR16) 08.1991 - 08.1994 69 94 2255 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.3 (TFR16) 08.1994 - 09.1996 72 98 2254 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.3 (TFR16) 08.1991 - 08.1994 69 94 2255 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.3 (TFR16) 08.1994 - 09.1996 72 98 2254 Avolava
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.3 (UBS16) 11.1985 - 12.1991 66 90 2254 Maasturi, avo
OPEL CAMPO (TF_) 2.3 4x4 (TFS16) 08.1991 - 08.1994 69 94 2255 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.3 4x4 (TFS16) 08.1994 - 09.1996 72 98 2254 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.3 4x4 (TFS16) 06.1990 - 08.1994 69 94 2255 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.3 4x4 (TFS16) 08.1994 - 09.1996 72 98 2254 Avolava
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.3 i (TFR16) 06.1991 - 08.2003 69 94 2254 Avolava
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.3 TD 09.1991 - 06.1998 74 100 2260 Maasturi, umpi
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.3 TD (5JMWL4) 03.1992 - 10.1998 74 100 2260 Maasturi, umpi
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.4 i 03.1992 - 10.1998 92 125 2410 Maasturi, umpi
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.4 i (53MWL4) 03.1992 - 10.1998 92 125 2410 Maasturi, umpi
ISUZU CAMPO (KB) 2.5 D (KBD27) 01.1983 - 12.1990 55 75 2499 Avolava
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.5 D (TFR54) 02.1988 - 12.1992 57 78 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 D (TFR54) 08.1991 - 06.1994 56 76 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 D (TFR54) 08.1991 - 06.1994 56 76 2499 Avolava
ISUZU CAMPO (KB) 2.5 D 4WD (KBD47) 01.1983 - 12.1990 55 75 2499 Avolava
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.5 D 4x4 (TFS54) 02.1988 - 12.1992 57 78 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 D 4x4 (TFS54) 08.1991 - 06.1994 56 76 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 D 4x4 (TFS54) 06.1990 - 06.1994 56 76 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 DTI 12.2001 - . 74 101 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 DTI 08.2001 - 12.2002 74 101 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 DTI 4x4 12.2001 - . 74 101 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 TD (TFR54) 07.1994 - . 56 76 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 TD (TFR54) 07.1994 - 12.2002 56 76 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 TD 4x4 (TFS54) 07.1994 - . 56 76 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 TD 4x4 (TFS54) 07.1994 - 12.2002 56 76 2499 Avolava
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.5 TDS 09.1996 - 10.1998 85 115 2499 Maasturi, avo
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.5 TDS 09.1996 - 10.1998 85 115 2499 Maasturi, umpi
VAUXH FRONTERA Mk I (A) Sport 2.5 TDS 09.1996 - 10.1998 85 115 2499 Maasturi, avo
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.5 TDS 11.1991 - 06.1998 85 115 2499 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER (UBS) 2.6 4x4 11.1986 - 07.1991 85 116 2559 Maasturi, umpi
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.6 i (TFR17) 02.1988 - 06.1998 88 120 2559 Avolava
HOLDE RODEO Lava / alusta (TF) 2.6 i (TFR17) 02.1988 - 02.1998 88 120 2559 Lava / alusta
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UBS) 2.6 i (UBS17) 10.1987 - 12.1991 85 116 2559 Maasturi, avo
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.6 i 4x4 (TFS17) 02.1988 - 06.1998 88 120 2559 Avolava
HOLDE RODEO Lava / alusta (TF) 2.6 i 4x4 (TFS17) 02.1988 - 06.1998 88 120 2559 Lava / alusta
ISUZU TFR/TFS Avolava (TF_) 2.8 D 09.1991 - 08.1999 74 101 2771 Avolava
VAUXH FRONTERA Mk I (A) Sport 2.8 TD 01.1995 - 12.1996 83 113 2771 Maasturi, avo
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.8 TD 01.1995 - 12.1996 83 113 2771 Maasturi, umpi
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.8 TD (53SUD2) 03.1995 - 08.1996 83 113 2771 Maasturi, avo
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.8 TD (5BMWL4) 03.1995 - 10.1998 83 113 2771 Maasturi, umpi
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.8 TD (TFR55) 05.1990 - 02.2003 74 101 2771 Avolava
HOLDE RODEO Lava / alusta (TF) 2.8 TD (TFR55) 05.1990 - 02.2003 74 101 2771 Lava / alusta
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55) 10.1987 - 12.1991 71 97 2771 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55) 10.1988 - 12.1991 78 106 2772 Maasturi, umpi
HOLDE RODEO Avolava (TF) 2.8 TD 4x4 (TFS55) 05.1990 - 02.2003 74 101 2771 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 3.1 D 07.1991 - 07.2001 80 108 3059 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 3.1 TD (TFR69) 12.1992 - . 80 109 3059 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 3.1 TD 4x4 (TFS69) 12.1992 - . 80 109 3059 Avolava