Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : C12036ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 18.60 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Kulumisenilmaisimen liitos Ei kulumisenilmaisimelle
Korkeus (mm) 65,8
Pituus (mm) 107,3
Paksuus (mm) 15
Jarrujärjestelmä Sumitomo
Asennuspuoli Etuakseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
JAPANPARTS PA236AF Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 24.50 €
FERODO FDB288 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 31.65 €
TRW GDB352 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 38.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
TOYOTA 0449160050
TOYOTA 0446535170
TOYOTA 0449135080
TOYOTA 446560060
TOYOTA 0446535210
TOYOTA 0449135120
TOYOTA 449135080
TOYOTA 0446560060
TOYOTA 0449160010
TOYOTA 449135120
TOYOTA 0449135070
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
TOYOT HILUX I Avolava (LN3_, RN2_, LN4_, RN3_) 1.6 08.1978 - 07.1983 49 67 1588 Avolava
TOYOT HILUX II Avolava (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.0 01.1984 - 12.1986 65 88 1998 Avolava
TOYOT HILUX II Avolava (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.0 4WD 08.1985 - 07.1988 65 88 1998 Avolava
TOYOT HILUX I Avolava (LN3_, RN2_, LN4_, RN3_) 2.0 4WD 01.1979 - 07.1983 65 88 1968 Avolava
TOYOT HILUX II Avolava (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 4WD (YN106_, YN110_) 01.1987 - 12.1989 69 94 2237 Avolava
TOYOT HILUX II Avolava (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.2 D 4WD (LN4_, LN5_) 08.1983 - 08.1984 49 67 2188 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_) 11.1984 - 05.1993 77 105 2367 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_) 11.1984 - 05.1993 81 110 2367 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V) 12.1988 - 12.1996 84 114 2366 Maasturi, umpi
TOYOT 4 RUNNER (RN5_, LN5_, VZN6_, RN7_, RN6_) 2.4 4WD 08.1987 - 07.1989 82 112 2366 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 D (LJ70_) 11.1984 - 10.1985 53 72 2446 Maasturi, umpi
TOYOT HILUX II Avolava (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) 2.4 D 4WD 01.1984 - 08.1988 55 75 2446 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_) 10.1985 - 05.1990 63 86 2446 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (BJ4_) 3.0 D (BJ40_V, BJ43_) 02.1974 - 10.1984 59 80 2977 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (BJ4_) 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_) 08.1980 - 10.1984 66 90 3432 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER Avolava (_J4_) 3.4 D (BJ45_P) 08.1980 - 10.1984 66 90 3432 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 D (BJ70_V, BJ73_) 11.1984 - 12.1996 70 95 3432 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 3.4 Diesel (BJ60_V) 10.1981 - 08.1987 66 90 3432 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 3.4 TD (BJ71_V) 10.1985 - 08.1986 91 124 3431 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER Avolava (_J4_) 3.6 D (HJ45_P) 01.1975 - 07.1980 66 90 3576 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (BJ4_) 3.6 D (HJ45_V) 04.1979 - 07.1980 66 90 3576 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G) 08.1987 - 12.1989 115 156 3956 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_V) 11.1984 - 08.1987 101 137 3956 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER Avolava (_J4_) 4.0 D (HJ47_P) 08.1980 - 10.1984 76 103 3980 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (BJ4_) 4.0 D (HJ47_V) 08.1980 - 10.1984 76 103 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) 4.0 D 4x4 08.1987 - 12.1989 74 101 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60) 01.1982 - 12.1985 74 101 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60) 01.1985 - 12.1987 76 103 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60_V) 10.1981 - 01.1988 77 105 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V) 10.1985 - 12.1989 100 136 3980 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER (BJ4_) 4.2 (FJ40_V, FJ43_, FJ45_V, FJ55_) 01.1975 - 04.1986 89 121 4230 Maasturi, umpi
TOYOT LAND CRUISER Avolava (_J4_) 4.2 (FJ45_P) 01.1975 - 04.1986 89 121 4230 Avolava
TOYOT LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V) 10.1981 - 01.1988 88 120 4230 Maasturi, umpi