Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : C1F021ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 16.80 €
Toimitusaika
(työpäivää): 0-1

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus ATE
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Korkeus (mm) 52,5
Pituus (mm) 151,5
Paksuus (mm) 17,6
Asennuspuoli Etuakseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
FERODO FDB1040 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 41.95 €
BOSCH 0986424246 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 30.65 €
BRECK 219300070210 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 30.80 €
DELPHI LP1585 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 31.90 €
TRW GDB1291 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 33.70 €
ATE 13046070642 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 39.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 9947776
ALFAROMEO 9950713
FIAT 77362084
FIAT 77362199
FIAT 9947118
FIAT 9947629
LANCIA 9947629
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 12.1998 - 12.2002 64 87 1242 Viistoperä
FIAT MAREA (185) 1.2 16V 10.1998 - 05.2002 60 82 1242 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 1.2 16V 10.1998 - 05.2002 60 82 1242 StW
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80 12.1998 - 12.2002 60 82 1242 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80 10.2000 - 10.2001 59 80 1242 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80 12.1998 - 10.2000 60 82 1242 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80 10.2000 - 10.2001 59 80 1242 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80 12.1998 - 10.2001 64 87 1242 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA) 10.1995 - 10.2001 59 80 1370 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG) 10.1995 - 10.2001 55 75 1370 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG) 10.1995 - 10.2001 55 75 1370 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA) 10.1995 - 08.1998 59 80 1370 Viistoperä
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V 09.1996 - 05.2002 59 80 1370 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V 09.1996 - 05.2002 59 80 1370 StW
ALFA 145 (930) 1.4 i.e. 07.1994 - 12.1996 66 90 1351 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.4 i.e. 12.1994 - 12.1996 66 90 1351 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.4 i.e. (836AF, 836AH) 10.1994 - 08.1999 51 69 1372 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.6 09.2000 - 10.2001 76 103 1596 Viistoperä
FIAT MAREA (185) 1.6 09.2000 - 08.2002 76 103 1596 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB) 10.1994 - 07.1999 66 90 1581 StW
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V 09.1996 - 05.2002 76 103 1581 Sedan
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower 04.1999 - 05.2002 76 103 1581 Sedan
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB) 03.1996 - 10.2001 76 103 1581 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH) 10.1995 - 10.2001 66 90 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB) 02.1996 - 10.2001 76 103 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH) 10.1995 - 10.2001 66 90 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU) 01.1999 - 12.2002 76 103 1596 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 StW
ALFA 145 (930) 1.6 i.e. 10.1994 - 12.1996 76 103 1596 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.6 i.e. 12.1994 - 12.1996 76 103 1596 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN) 04.1993 - 07.1999 55 75 1581 Sedan
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD) 06.1993 - 08.1999 55 75 1581 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP) 03.1996 - 08.1999 66 90 1581 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO) 01.1996 - 08.1999 76 103 1581 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE (835EB) KAT 07.1994 - 07.1999 66 90 1581 Sedan
FIAT MAREA (185) 1.6 SX 09.2000 - 08.2002 72 98 1581 Sedan
ALFA 145 (930) 1.7 i.e. 16V 10.1994 - 12.1996 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.7 i.e. 16V 12.1994 - 12.1996 95 129 1712 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.9 D 10.1995 - 10.2001 48 65 1929 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D 10.1995 - 10.2001 48 65 1929 Viistoperä
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 D 60 02.2000 - 10.2009 44 60 1910 Umpikori
FIAT PUNTO (188) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 09.1999 - . 44 60 1910 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN) 10.1994 - 08.1999 66 90 1929 Viistoperä
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 75 09.1996 - 05.2002 55 75 1910 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 75 09.1996 - 05.2002 55 75 1910 StW
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF) 03.1996 - 10.2001 55 75 1910 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) 03.1996 - 10.2001 55 75 1910 Viistoperä