Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : C1U004ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 24.30 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus ATE
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Korkeus (mm) 74,2
Pituus (mm) 156,4
Paksuus (mm) 19,5
Asennuspuoli Etuakseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0986424488 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 51.05 €
FERODO FDB1535 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 42.20 €
DELPHI LP1731 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 32.55 €
TRW GDB1342 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 56.65 €
ATE 13046071732 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 63.15 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
OPEL 1605032
OPEL 1605984
SAAB 5392485
SAAB 5062203
SAAB 5532544
SAAB 93192749
SAAB 5062211
SAAB 4839924
SAAB 5064795
SAAB 5055371
VAUXHALL 93173734
VAUXHALL 5532544
VAUXHALL 9195064
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 09.1995 - 09.2003 81 110 1468 Viistoperä
SAAB 9-5 (YS3E) 1.9 TiD 01.2006 - 12.2009 110 150 1910 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 1.9 TiD 01.2006 - 12.2009 110 150 1910 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 1.9 TiD 01.2007 - 12.2009 129 175 1910 StW
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 07.2005 - . 147 200 1998 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 10.1999 - 08.2000 118 160 1998 Viistoperä
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 06.2002 - 06.2005 147 199 1998 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 2.0 08.2002 - 05.2005 147 199 1998 Coupe
SAAB 900 II Cabriolet 2.0 -16 Turbo 12.1993 - 02.1998 136 185 1985 Cabriolet
SAAB 900 II 2.0 -16 Turbo 07.1993 - 02.1998 136 185 1985 Viistoperä
SAAB 900 II Coupe 2.0 -16 Turbo 12.1993 - 02.1998 136 185 1985 Coupe
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 16V OPC 11.1999 - 09.2002 118 160 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 08.2001 - 05.2005 141 192 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 11.2002 - 05.2005 147 200 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 16V Turbo 11.2002 - 10.2005 147 200 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 2.0 16V Turbo 09.2000 - 08.2005 140 190 1998 Coupe
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 GSI Turbo 09.2001 - 06.2005 141 192 1998 Tila-auto
SAAB 900 II Cabriolet 2.0 i 12.1993 - 02.1998 96 131 1985 Cabriolet
SAAB 900 II 2.0 i 08.1994 - 02.1998 96 131 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i 02.1998 - 09.2002 96 131 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i 02.1998 - 08.2003 96 131 1985 Cabriolet
HOLDE ASTRA Cabriolet (TS) 2.0 i Turbo 06.2002 - 07.2004 147 200 1998 Cabriolet
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 OPC 09.2002 - 01.2005 141 192 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 OPC 11.2002 - 01.2005 147 200 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 OPC 09.2002 - 07.2004 141 192 1998 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 OPC 11.2002 - 07.2004 147 200 1998 StW
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 09.2001 - 06.2005 141 192 1998 Tila-auto
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 11.2002 - 06.2005 147 200 1998 Tila-auto
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 OPC 03.2002 - 10.2005 141 192 1998 Cabriolet
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo 02.1998 - 09.2002 147 200 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo 02.1998 - 08.2003 147 200 1985 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 SRI Turbo 11.2001 - 05.2005 141 192 1998 Viistoperä
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t 09.1997 - 12.2009 110 150 1985 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t 07.2000 - 12.2009 136 185 1985 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.0 t 10.1998 - 12.2009 110 150 1985 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.0 t 10.1998 - 12.2009 141 192 1985 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.0 t 07.2000 - 07.2001 136 185 1985 StW
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t Biopower 09.2005 - 12.2009 132 179 1985 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t BioPower 01.2005 - 12.2009 110 150 1985 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.0 t Biopower 09.2005 - 12.2009 132 179 1985 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.0 t BioPower 01.2006 - 12.2009 110 150 1985 StW
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo 02.1998 - 09.2002 136 185 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo 10.1998 - 09.2002 113 154 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo 10.1999 - 09.2002 151 205 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo 01.2001 - 09.2002 110 150 1985 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo 02.1998 - 08.2003 136 185 1985 Cabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo 10.1998 - 08.2003 113 154 1985 Cabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo 10.1999 - 08.2003 151 205 1985 Cabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo 01.2001 - 08.2003 110 150 1985 Cabriolet
SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE 10.1998 - 07.2000 141 192 1985 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD 03.2002 - 12.2009 88 120 2171 Sedan
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD 02.1998 - 11.2000 85 115 2171 Viistoperä
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD 11.2000 - 09.2002 92 125 2171 Viistoperä
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.2 TiD 03.2002 - 12.2009 88 120 2171 StW
AUDI 200 (44, 44Q) 2.2 Turbo 08.1985 - 09.1991 121 165 2226 Sedan
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 09.1999 - 01.2002 169 230 2290 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 09.1999 - 01.2002 169 230 2290 Cabriolet
SAAB 900 II Cabriolet 2.3 -16 12.1993 - 02.1998 110 150 2290 Cabriolet
SAAB 900 II 2.3 -16 07.1993 - 02.1998 110 150 2290 Viistoperä
SAAB 900 II Coupe 2.3 -16 12.1993 - 02.1998 110 150 2290 Coupe
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i 02.1998 - 09.2002 110 150 2290 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i 02.1998 - 08.2003 110 150 2290 Cabriolet
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t 09.1997 - 12.2009 125 170 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t 01.2001 - 12.2009 136 185 2290 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 t 10.1998 - 12.2009 125 170 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 t 01.2001 - 12.2009 136 185 2290 StW
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower 01.2007 - 12.2009 136 185 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 t BioPower 11.2006 - 12.2009 152 207 2290 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 t BioPower 01.2007 - 12.2009 136 185 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 t BioPower 11.2006 - 12.2009 152 207 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 t BioPower 11.2006 - 12.2009 154 210 2290 StW
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 10.1999 - 09.2001 169 230 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 09.2001 - 12.2009 184 250 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 07.2003 - 12.2009 162 220 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 11.2005 - 12.2009 191 260 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 06.2003 - 08.2005 224 305 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 04.2008 - 12.2009 188 256 2290 Sedan
SAAB 9-5 (YS3E) 2.3 Turbo 04.2008 - 12.2009 134 182 2290 Sedan
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo 10.1998 - 09.2002 165 224 2290 Viistoperä
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo 10.1999 - 08.2003 165 224 2290 Cabriolet
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 10.1999 - 09.2001 169 230 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 09.2001 - 12.2009 184 250 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 07.2003 - 12.2009 162 220 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 01.2006 - 12.2009 191 260 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 06.2003 - 08.2005 224 305 2290 StW
SAAB 9-5 StW (YS3E) 2.3 Turbo 04.2008 - 12.2009 188 256 2290 StW
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 TiD 07.2001 - 12.2009 130 177 2958 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 3.0 TiD 07.2001 - 12.2009 130 177 2958 StW
SAAB 9-5 (YS3E) 3.0 V6t 01.1998 - 12.2009 147 200 2962 Sedan
SAAB 9-5 StW (YS3E) 3.0 V6t 10.1998 - 12.2009 147 200 2962 StW