Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
Osanumero : C2F005ABE
Merkki : ABE
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli) Hinta 16.55 €
Toimitusaika
(työpäivää): 0-1

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus TRW
Kulumisenilmaisimen liitos Ei kulumisenilmaisimelle
Korkeus (mm) 44,5
Pituus (mm) 87,4
Paksuus (mm) 14,4
Asennuspuoli Taka-akseli
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0986468380 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 26.30 €
MINTEX MDB1876 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 30.80 €
DELPHI LP1472 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 24.00 €
TRW GDB1333 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 33.20 €
FERODO FDB1113 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 39.95 €
ATE 13046028262 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 41.40 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 0009950865
ALFAROMEO 9950853
ALFAROMEO 9950865
ALFAROMEO 77362242
FIAT 9947938
FIAT 77362087
FIAT 9949173
FIAT 77362354
LANCIA 9949173
LANCIA 9947938
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 04.1996 - 02.2000 40 54 1108 Umpikori
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA) 01.1988 - 10.1991 41 56 1108 Viistoperä
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. 01.1987 - 12.1987 73 99 1301 Viistoperä
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. 04.1985 - 08.1989 77 105 1301 Viistoperä
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Turbo i.e. 09.1989 - 03.1991 74 101 1301 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.4 (160.AC) 07.1987 - 12.1989 52 71 1372 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.4 i.e. 07.1994 - 12.1996 66 90 1351 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.4 i.e. 12.1994 - 12.1996 66 90 1351 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. 05.1989 - 04.1995 57 78 1372 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC) 03.1991 - 08.1996 57 78 1372 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC) 03.1991 - 08.1996 57 78 1372 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 03.1992 - 08.1996 51 69 1372 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 10.1992 - 08.1996 51 69 1372 StW
FIAT TIPO (160) 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 05.1989 - 04.1995 51 70 1372 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 12.1996 - 01.2001 76 103 1370 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 76 103 1370 Viistoperä
FIAT UNO (146A/E) 1.4 Turbo i.e. 09.1989 - 09.1993 82 112 1372 Viistoperä
FIAT UNO (146A/E) 1.4 Turbo i.e. 12.1989 - 12.1996 87 118 1372 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 1.6 03.1990 - 04.1993 63 86 1581 Sedan
FIAT TEMPRA (159) 1.6 04.1990 - 06.1993 51 69 1581 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 12.1990 - 04.1993 63 86 1581 StW
FIAT TIPO (160) 1.6 03.1993 - 10.1995 56 76 1581 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.6 03.1988 - 10.1992 58 79 1581 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.6 (160.AE) 01.1988 - 10.1991 61 83 1581 Viistoperä
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB) 10.1994 - 07.1999 66 90 1581 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 StW
ALFA 145 (930) 1.6 16V T.S. 09.1997 - 12.2000 82 112 1598 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.6 16V T.S. 09.1997 - 12.2000 82 112 1598 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.6 i.e. 10.1994 - 12.1996 76 103 1596 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.6 i.e. 12.1994 - 12.1996 76 103 1596 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. 02.1988 - 05.1991 66 90 1595 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE) 06.1990 - 07.1992 57 78 1581 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AE) 10.1990 - 08.1996 57 78 1581 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ) 06.1994 - 08.1996 66 90 1581 Sedan
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ) 06.1994 - 08.1996 63 87 1581 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AJ) 06.1994 - 08.1996 66 90 1581 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 06.1992 - 08.1996 55 75 1581 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 10.1992 - 08.1996 55 75 1581 StW
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 10.1992 - 04.1995 55 75 1581 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.6 i.e. (160.AF) 07.1990 - 01.1993 57 78 1581 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AA) 08.1989 - 06.1994 66 90 1581 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB) 08.1989 - 03.1993 57 78 1581 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN) 04.1993 - 07.1999 55 75 1581 Sedan
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD) 06.1993 - 08.1999 55 75 1581 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP) 03.1996 - 08.1999 66 90 1581 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO) 01.1996 - 08.1999 76 103 1581 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 12.1996 - 01.2001 88 120 1598 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 88 120 1598 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE (835EB) KAT 07.1994 - 07.1999 66 90 1581 Sedan
FIAT UNO (146A/E) 1.6 R 12.1992 - 12.1995 66 90 1581 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.6 SX DGT 05.1989 - 10.1995 66 90 1581 Viistoperä
ALFA 33 (905) 1.7 01.1986 - 12.1989 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 33 (905) 1.7 01.1986 - 12.1989 87 118 1712 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (905A) 1.7 03.1988 - 12.1989 87 118 1712 StW
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 01.1990 - 03.1992 101 137 1712 StW
ALFA 33 (907A) 1.7 16V (907.A1B) 01.1990 - 03.1992 101 137 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C) 01.1990 - 09.1994 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 16V (907.A1C) 01.1990 - 03.1992 97 132 1712 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G) 01.1990 - 09.1994 97 132 1712 StW
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V (907.B1G) 01.1990 - 09.1994 95 129 1712 StW
ALFA 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) 01.1990 - 09.1994 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) 01.1990 - 09.1994 97 132 1712 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) 01.1990 - 03.1992 97 132 1712 StW
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) 01.1990 - 09.1994 95 129 1712 StW
ALFA 33 (907A) 1.7 16V 4x4 (907A1F) 01.1990 - 09.1994 101 137 1712 Viistoperä
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D 04.1996 - 02.2000 42 57 1698 Umpikori
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG) 01.1988 - 10.1994 43 58 1697 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.7 D (160.AG) 01.1988 - 10.1995 45 61 1697 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (905A) 1.7 i.e. 09.1988 - 12.1989 77 105 1712 StW
ALFA 33 (905) 1.7 i.e. (905.A3D) 09.1988 - 12.1989 77 105 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A) 01.1990 - 09.1994 79 107 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. (907.A1A) 04.1992 - 09.1994 77 105 1712 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A) 01.1990 - 03.1992 79 107 1712 StW
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. (907.B1A) 04.1992 - 09.1994 77 105 1712 StW
ALFA 145 (930) 1.7 i.e. 16V 10.1994 - 12.1996 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.7 i.e. 16V 12.1994 - 12.1996 95 129 1712 Viistoperä
ALFA 33 (907A) 1.7 i.e. 4x4 01.1990 - 03.1992 79 107 1712 Viistoperä
ALFA 33 Sportwagon (905A) 1.7 i.e. 4x4 09.1988 - 12.1989 77 105 1712 StW
ALFA 33 Sportwagon (907B) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E) 01.1990 - 03.1992 79 107 1712 StW
ALFA 33 (905) 1.7 QV (905.A3) 03.1988 - 12.1989 84 114 1712 Viistoperä
ALFA 155 (167) 1.7 T.S. 04.1993 - 04.1996 83 113 1748 Sedan
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD 04.1996 - 02.2000 52 71 1698 Umpikori
LANCIA DELTA II (836) 1.8 02.1996 - 09.1999 66 90 1747 Viistoperä
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V 04.1995 - 05.2005 96 130 1747 Cabriolet
ALFA GTV (916C_) 1.8 16V (916C3) 05.1998 - 10.2005 106 144 1747 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 1.8 16V (916S3) 05.1998 - 04.2005 106 144 1747 Cabriolet
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG) 03.1996 - 07.1999 83 113 1747 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG) 03.1996 - 07.1999 83 113 1747 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH) 03.1996 - 07.1999 96 131 1747 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH) 03.1996 - 07.1999 96 131 1747 StW
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. 10.1990 - 06.1993 81 110 1756 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN) 03.1992 - 08.1996 77 105 1756 Sedan
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AN) 03.1990 - 08.1996 81 110 1756 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN) 03.1992 - 12.1993 77 105 1756 StW
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AN) 03.1990 - 08.1996 81 110 1756 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AV) 09.1993 - 08.1996 76 103 1756 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AV) 09.1993 - 08.1996 76 103 1756 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.AZ) 09.1993 - 08.1996 66 90 1756 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.AZ) 09.1993 - 08.1996 66 90 1756 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.8 i.e. (159.BY) 10.1994 - 08.1996 74 101 1756 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.8 i.e. (159.BY) 10.1994 - 08.1996 74 101 1756 StW
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.AY) 10.1990 - 06.1993 77 105 1756 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.ED) 04.1993 - 04.1995 76 103 1756 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM) 10.1994 - 10.1995 74 101 1756 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC) 09.1989 - 06.1994 80 109 1756 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT) 08.1993 - 07.1999 66 90 1756 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 09.1989 - 07.1999 77 105 1756 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA) 07.1994 - 07.1999 74 101 1756 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA) 07.1994 - 07.1999 74 101 1756 StW
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AE) 06.1993 - 08.1999 76 103 1756 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. (836AG, 836AL) 07.1994 - 08.1999 66 90 1756 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.8 i.e. 16V 03.1998 - 01.2001 106 144 1747 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 03.1996 - 08.1999 83 113 1747 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 03.1996 - 08.1999 96 131 1747 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 103 140 1747 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 03.1998 - 01.2001 106 144 1747 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.8 i.e.16V Sport 11.1989 - 06.1992 100 136 1756 Viistoperä
ALFA 155 (167) 1.8 T.S. 02.1992 - 12.1997 77 105 1756 Sedan
ALFA 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 01.1992 - 12.1996 93 127 1773 Sedan
FIAT TIPO (160) 1.9 D 07.1991 - 08.1995 48 65 1929 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG) 07.1991 - 08.1996 48 65 1929 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 D (159.AG) 07.1991 - 08.1996 48 65 1929 StW
ALFA 145 (930) 1.9 JTD 02.1999 - 01.2001 77 105 1910 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.9 JTD 02.1999 - 01.2001 77 105 1910 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.9 TD 10.1994 - 02.1999 66 90 1929 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.9 TD 12.1994 - 02.1999 66 90 1929 Viistoperä
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 07.1991 - 02.1995 66 90 1929 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.AQ) 07.1992 - 08.1996 59 80 1929 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.9 TD (159.AQ) 03.1992 - 06.1993 59 80 1929 StW
FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 05.1990 - 08.1996 66 90 1929 Sedan
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.AW) 03.1992 - 06.1993 59 80 1929 Viistoperä
FIAT TIPO (160) 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 09.1990 - 04.1995 66 90 1929 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN) 10.1994 - 08.1999 66 90 1929 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) 04.1989 - 07.1999 66 90 1929 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) 07.1994 - 07.1999 66 90 1929 StW
FIAT TEMPRA (159) 2.0 05.1994 - 12.1998 81 110 1995 Sedan
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V 09.1996 - 04.1999 108 147 1998 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V 09.1996 - 04.1999 108 147 1998 StW
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V 04.1999 - 01.2001 113 154 1998 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V 04.1999 - 02.2003 113 154 1998 StW
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV) 07.1991 - 04.1995 107 146 1995 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 StW
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V (836AA, 836CA) 06.1993 - 08.1999 102 139 1995 Viistoperä
ALFA 145 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 03.1998 - 01.2001 114 155 1970 Viistoperä
ALFA 146 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 03.1998 - 01.2001 114 155 1970 Viistoperä
ALFA 145 (930) 2.0 16V T.S. 10.1995 - 01.2001 110 150 1970 Viistoperä
ALFA 146 (930) 2.0 16V T.S. 10.1995 - 01.2001 110 150 1970 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AB) 06.1993 - 08.1999 137 186 1995 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 2.0 16V Turbo (836AS) 07.1996 - 08.1999 142 193 1995 Viistoperä
ALFA 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 01.1992 - 12.1997 140 190 1995 Sedan
ALFA 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) 01.1992 - 12.1997 137 186 1995 Sedan
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD) 10.1995 - 07.1998 108 147 1998 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ) 07.1998 - 10.2001 113 154 1998 Viistoperä
FIAT TEMPRA (159) 2.0 i.e. (159.AP) 10.1990 - 08.1996 83 113 1995 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. (159.AP) 01.1991 - 03.1995 83 113 1995 StW
FIAT TIPO (160) 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 03.1990 - 04.1995 83 113 1995 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI) 09.1989 - 07.1992 86 117 1995 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL) 09.1989 - 07.1999 83 113 1995 Sedan
FIAT TEMPRA S.W. (159) 2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 03.1992 - 03.1995 83 113 1995 StW
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR) 04.1991 - 07.1999 119 162 1995 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 StW
ALFA GTV (916C_) 2.0 JTS 04.2003 - 10.2005 121 165 1970 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS 04.2003 - 04.2005 121 165 1970 Cabriolet
ALFA GT (937) 2.0 JTS 11.2003 - 09.2010 121 165 1970 Coupe
ALFA GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 06.1995 - 10.2005 110 150 1970 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 06.1995 - 04.2005 110 150 1970 Cabriolet
ALFA GTV (916C_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) 06.1995 - 09.1998 148 202 1996 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) 05.1998 - 04.2005 148 202 1996 Cabriolet
FIAT MAREA (185) 2.4 JTD 130 04.1999 - 05.2002 96 130 2387 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 JTD 130 04.1999 - 05.2002 96 130 2387 StW
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 125 09.1996 - 04.1999 91 125 2387 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 125 09.1996 - 04.1999 91 125 2387 StW
ALFA 155 (167) 2.5 V6 (167.A1) 02.1992 - 09.1996 121 165 2492 Sedan
ALFA 155 (167) 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) 10.1992 - 12.1997 120 163 2492 Sedan
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 3.0 V6 (916S1) 06.1995 - 04.2005 141 192 2959 Cabriolet
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 3.0 V6 24V 01.1999 - 10.2003 162 220 2959 Cabriolet
ALFA GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1) 10.1996 - 10.2000 162 220 2959 Coupe
ALFA GTV (916C_) 3.0 V6 24V (916.C1B__) 10.2000 - 10.2005 160 218 2959 Coupe
ALFA GTV (916C_) 3.2 V6 24V 04.2003 - 10.2005 176 240 3179 Coupe