Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Pääsylinteri, kytkin (Taka-akseli)
Osanumero : F9M007ABE
Merkki : ABE
 
Pääsylinteri, kytkin (Taka-akseli) Hinta 18.95 €
Toimitusaika
(työpäivää): 0-1

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus FTE
Halkaisija (mm) 19
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
TRW PND105 Pääsylinteri, kytkin (Taka-akseli)
1-5 56.55 €
ATE 24241909373 Pääsylinteri, kytkin (Taka-akseli)
1-5 57.05 €
FTE KG1904612 Pääsylinteri, kytkin (Taka-akseli)
1-5 67.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
MERCEDESBENZ 2957706
MERCEDESBENZ 0002955006
MERCEDESBENZ 0012958706
MERCEDESBENZ 0002956606
MERCEDESBENZ 12958706
MERCEDESBENZ 0002957706
MERCEDESBENZ 2956606
MERCEDESBENZ 0012951506
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MERCE /8 (W115) 200 D (115.115) 01.1968 - 01.1977 40 55 1988 Sedan
MERCE /8 (W115) 220 (115.010) 01.1968 - 07.1973 66 90 2200 Sedan
MERCE /8 (W115) 220 (115.010) 01.1968 - 07.1973 77 105 2200 Sedan
MERCE /8 (W115) 220 D (115.110) 01.1968 - 01.1977 44 60 2197 Sedan
MERCE /8 (W115) 230.4 (115.017) 08.1973 - 12.1976 81 110 2307 Sedan
MERCE /8 (W115) 240 D (115.117) 08.1973 - 01.1977 48 65 2404 Sedan
MERCE /8 Coupe (W114) 280 CE (114.072) 06.1972 - 01.1977 136 185 2746 Coupe
MERCE S-SARJA (W116) 280 S (116.020) 08.1972 - 07.1980 115 156 2746 Sedan
MERCE S-SARJA (W116) 280 S (116.020) 08.1972 - 07.1980 118 160 2746 Sedan
MERCE S-SARJA (W116) 280 SE,SEL (116.024) 08.1972 - 07.1980 130 177 2746 Sedan
MERCE SL (R107) 280 SL (107.042) 08.1974 - 07.1985 136 185 2746 Cabriolet
MERCE SL Coupe (C107) 280 SLC (107.022) 08.1974 - 09.1981 136 185 2746 Coupe
MERCE S-SARJA (W116) 350 SE,SEL (116.028, 116.029) 03.1976 - 03.1980 151 205 3499 Sedan
MERCE SL Coupe (C107) 350 SLC (107.023) 03.1976 - 02.1980 143 195 3499 Coupe
MERCE SL Coupe (C107) 350 SLC (107.023) 01.1972 - 02.1976 147 200 3499 Coupe