Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : 231400070110
Merkki : BRECK
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 42.45 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Valmistaja rajaus ATE
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Kulumisenilmaisimen liitos kulumisanturilla
Lisätarvike/lisätieto Tarvikkeilla
WVA-numero 23140
WVA-numero 23141
Pituus (mm) 156,4
Paksuus (mm) 19,2
Korkeus (mm) 63,6
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BRECK 231410070110 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 45.20 €
ABE C1D027ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 24.15 €
TRW GDB1338 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 49.15 €
DELPHI LP1404 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 42.40 €
BOSCH 0986424507 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 50.05 €
FERODO FDB1134 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 53.80 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 71713143
ALFAROMEO 9947936
ALFAROMEO 71748390
ALFAROMEO 9948335
ALFAROMEO 77362251
ALFAROMEO 77362327
LANCIA 9948337
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A) 07.1999 - 10.2005 76 103 1581 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A) 07.1999 - 10.2005 76 103 1581 StW
ALFA 156 (932) 1.6 16V T.SPARK 09.1997 - 09.2005 82 112 1598 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK 01.2000 - 09.2005 82 112 1598 StW
ALFA 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 09.1997 - 09.2005 88 120 1598 Sedan
ALFA 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 09.1997 - 10.2000 106 144 1747 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 05.2000 - 10.2000 106 144 1747 StW
ALFA 156 (932) 1.9 JTD (932B2) 09.1997 - 10.2000 77 105 1910 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2) 05.2000 - 10.2000 77 105 1910 StW