Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Kiilahihna
Osanumero : 334235
Merkki : DT
 
Kiilahihna Hinta 5.20 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Paino [g] 114
Pituus (mm) 1075
Leveys (mm) 13
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
DT 215560 Kiilahihna
1-5 4.85 €
DAYCO 13A1075C Kiilahihna
2-5 6.35 €
CONTITECH 13X1075 Kerroshihna (Etuakseli, oikea)
1-5 6.60 €
BOSCH 1987947657 Kiilahihna
2-5 6.10 €
GATES 6473EXL Kiilahihna
2-5 8.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAF 894415
DAF 0894415
DAF 1289208
IVECO 1168314
IVECO 2418962
IVECO 02418962
IVECO 1169276
IVECO 01119276
IVECO 1199276
IVECO 01169276
IVECO 1119276
IVECO 01199276
MAN 06580430224
MAN 06580732241
MAN 51968200090
MAN 06580470224
MAN 06580410224
MAN 51968200110
MAN 06580480224
MAN 06580420224
MAN 51968200125
MAN 06580722241
RENAULTTRUCKS 0000323610
RENAULTTRUCKS 5000788123
RENAULTTRUCKS 5000793150
RENAULTTRUCKS 5001014471
SCANIA 814189
VOLVO 967114
VOLVO 973490
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole