Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrulevy (Etuakseli, Taka-akseli)
Osanumero : DDF1681
Merkki : FERODO
 
Jarrulevy (Etuakseli, Taka-akseli) Hinta 163.05 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Etuakseli
Halkaisija (mm) 269
Korkeus (mm) 51,5
Paino (kg) 6,18
Jarrulevytyyppi Tuuletettu
Jarrulevyn paksuus (mm) 22
Vähimmäispaksuus (mm) 20
Reikien määrä 5
keskittämisläpimitta [mm] 72
Kiristysmomentti 100
Määräyksikkö Kappale
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C4V014ABE Jarrulevy (Taka-akseli)
0-1 41.60 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 6052292
ALFAROMEO 0060522092
ALFAROMEO 60522092
ALFAROMEO 6052296
ALFAROMEO 116462201402
ALFAROMEO 60522096
ALFAROMEO 11646221402
FIAT 60522092
FIAT 116462201402
VOLVO 30736316
VOLVO 30769060
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
ALFA 75 (162B) 1.8 (162.B1H) 08.1989 - 02.1992 90 122 1779 Sedan
ALFA 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) 09.1986 - 02.1992 110 150 1779 Sedan
ALFA 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) 02.1986 - 01.1990 114 155 1779 Sedan
ALFA 75 (162B) 2.0 T.S (162.B4A) KAT 05.1985 - 02.1992 109 148 1962 Sedan
ALFA 75 (162B) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) 01.1987 - 02.1992 107 146 1962 Sedan
ALFA GTV (116) 2.0 Turbodelta 01.1978 - 12.1980 111 150 1962 Coupe
ALFA 90 (162) 2.5 i.e. V6 10.1984 - 07.1987 114 156 2492 Sedan
ALFA 90 (162) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) 10.1984 - 07.1987 110 150 2492 Sedan
ALFA 75 (162B) 2.5 V6 (162.B3) 05.1985 - 08.1986 110 150 2492 Sedan
ALFA 75 (162B) 2.5 V6 KAT 09.1986 - 05.1990 113 154 2492 Sedan
ALFA 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6A) KAT 01.1987 - 02.1992 136 185 2959 Sedan
ALFA 75 (162B) 3.0 V6 (162.B6C) 02.1990 - 02.1992 141 192 2959 Sedan