Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : FDB1334
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 66.35 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Etuakseli
Paksuus (mm) 16
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 132
Leveys (mm) 77,2
Paino (kg) 1,7
Kulumisvaroittimia [pro Achse] 2
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Jarrujärjestelmä Brembo
WVA-numero 23092;23110;23111
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C1D024ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
0-1 24.00 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 9948030
ALFAROMEO 77362226
ALFAROMEO 77364516
LANCIA 9951050
LANCIA 77362226
VOLVO 30748513
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
ALFA 159 (939) 1.8 TBi 05.2009 - 11.2011 147 200 1742 Sedan
ALFA 159 Sportwagon (939) 1.8 TBi 05.2009 - 11.2011 147 200 1742 StW
ALFA SPIDER (939_, 939) 1.8 TBi 05.2009 - 06.2010 147 200 1742 Cabriolet
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q4 07.2004 - 05.2006 110 150 1910 StW
ALFA 159 (939) 1.9 JTDM 16V 09.2005 - 11.2011 110 150 1910 Sedan
ALFA 159 Sportwagon (939) 1.9 JTDM 16V 03.2006 - 11.2011 110 150 1910 StW
MITSUBISHI LANCER VI (CJ-CP_) 2.0 16V EVO 08.1998 - 08.2001 206 280 1997 Sedan
MITSUBISHI LANCER Sedan (CS_A, CT0) 2.0 16V EVO VIII (CT9A) 03.2004 - . 195 265 1997 Sedan
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 06.1998 - 10.2001 162 220 1998 Sedan
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 06.1998 - 10.2001 162 220 1998 StW
LANCIA KAPPA Coupe (838) 2.0 20V Turbo (838CM) 06.1998 - 03.2001 162 220 1998 Coupe
ALFA 159 (939) 2.0 JTDM 06.2010 - 11.2011 100 136 1956 Sedan
ALFA BRERA (939) 2.0 JTDM 05.2009 - 06.2010 125 170 1956 Viistoperä
ALFA 159 Sportwagon (939) 2.0 JTDM 06.2010 - 11.2011 100 136 1956 StW
ALFA SPIDER (939_, 939) 2.0 JTDM 04.2009 - 06.2010 120 163 1956 Cabriolet
ALFA SPIDER (939_, 939) 2.0 JTDM 05.2009 - 06.2010 125 170 1956 Cabriolet
ALFA 166 (936) 2.0 V6 (936A3___) 09.1998 - 10.2000 151 205 1996 Sedan
ALFA 159 (939) 2.2 JTS 09.2005 - 11.2011 136 185 2198 Sedan
ALFA BRERA (939) 2.2 JTS 01.2006 - 06.2010 136 185 2198 Viistoperä
ALFA 159 Sportwagon (939) 2.2 JTS 03.2006 - 11.2011 136 185 2198 StW
ALFA SPIDER (939_, 939) 2.2 JTS 03.2006 - 06.2010 136 185 2198 Cabriolet
ALFA 166 (936) 2.4 JTD 10.2003 - 06.2007 129 175 2387 Sedan
ALFA 166 (936) 2.4 JTD 07.2006 - 06.2007 132 180 2387 Sedan
ALFA 166 (936) 2.4 JTD 07.2005 - 06.2007 136 185 2387 Sedan
ALFA 166 (936) 2.4 JTD 10.2003 - 06.2007 120 163 2387 Sedan
ALFA 159 (939) 2.4 JTDM 09.2005 - 11.2011 147 200 2387 Sedan
ALFA 159 (939) 2.4 JTDM 05.2007 - 11.2011 154 210 2387 Sedan
ALFA 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM 03.2006 - 11.2011 147 200 2387 StW
ALFA 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM 05.2007 - 11.2011 154 210 2387 StW
ALFA BRERA (939) 2.4 JTDM 20V 05.2007 - 06.2010 154 210 2387 Viistoperä
ALFA 159 (939) 2.4 JTDM Q4 05.2007 - 11.2011 154 210 2387 Sedan
ALFA 159 Sportwagon (939) 2.4 JTDM Q4 05.2007 - 11.2011 154 210 2387 StW
ALFA 166 (936) 2.5 V6 24V (936A21__) 10.2000 - 06.2007 138 188 2492 Sedan
ALFA 166 (936) 2.5 V6 24V (936A2___) 09.1998 - 10.2000 140 190 2492 Sedan
LANCIA KAPPA (838A) 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA) 08.1994 - 10.2001 150 204 2959 Sedan
LANCIA KAPPA SW (838B) 3.0 24V (838BD11A) 07.1996 - 10.2001 150 204 2959 StW
LANCIA KAPPA Coupe (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A) 11.1996 - 03.2001 150 204 2959 Coupe
ALFA 166 (936) 3.0 V6 24V (936A11__) 10.2000 - 06.2007 162 220 2959 Sedan
ALFA 166 (936) 3.0 V6 24V (936A1___) 09.1998 - 10.2000 166 226 2959 Sedan
ALFA 159 (939) 3.2 JTS 02.2008 - 11.2011 191 260 3195 Sedan
ALFA BRERA (939) 3.2 JTS 03.2008 - 06.2010 191 260 3195 Viistoperä
ALFA 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS 02.2008 - 11.2011 191 260 3195 StW
ALFA SPIDER (939_, 939) 3.2 JTS 03.2008 - 06.2010 191 260 3195 Cabriolet
ALFA 159 (939) 3.2 JTS Q4 12.2005 - 11.2011 191 260 3195 Sedan
ALFA BRERA (939) 3.2 JTS Q4 01.2006 - 06.2010 191 260 3195 Viistoperä
ALFA 159 Sportwagon (939) 3.2 JTS Q4 03.2006 - 11.2011 191 260 3195 StW
ALFA SPIDER (939_, 939) 3.2 JTS Q4 03.2006 - 06.2010 191 260 3195 Cabriolet
ALFA 166 (936) 3.2 V6 24V 10.2003 - 06.2007 176 240 3179 Sedan
VOLVO S60 I R 2,5 T AWD 03.2003 - 04.2010 221 300 2521 Sedan