Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
Osanumero : FDB1349
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli) Hinta 29.55 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Taka-akseli
Paksuus (mm) 16,4
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 96
Leveys (mm) 43,9
Paino (kg) 0,8
Kulumisenilmaisimen liitos Ei kulumisenilmaisimelle
Jarrujärjestelmä TRW
WVA-numero 23517
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
FERODO FDS1349 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 98.00 €
BOSCH 0986424553 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 26.20 €
ROADHOUSE 272710 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 18.30 €
EGT 321717EGT Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 14.40 €
ABS 37184 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 24.55 €
ABE C2D006ABE Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 21.65 €
MINTEX MDB2051 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 24.35 €
DELPHI LP1685 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 26.70 €
BREMBO P23065 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
2-5 26.95 €
BRECK 235170070400 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 27.25 €
GALFER G1020568 Jarrupalat asettaa (Taka-akseli)
1-5 27.85 €
TRW GDB1396 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 36.60 €
ATE 13046028672 Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
1-5 37.00 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ALFAROMEO 77364920
ALFAROMEO 71770991
ALFAROMEO 77362275
ALFAROMEO 9951222
ALFAROMEO 77362276
FIAT 9949334
FIAT 77363341
FIAT 77365786
FIAT 77364567
FIAT 9948338
FIAT 77364839
FIAT 9949332
FIAT 77362675
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT LINEA (323) 1.4 T-Jet 09.2007 - . 88 120 1368 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 10.2000 - 10.2005 76 103 1596 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 10.2000 - 10.2005 76 103 1596 StW
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 (835EB) 10.1994 - 07.1999 66 90 1581 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI) 01.1996 - 07.1999 76 103 1581 StW
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A) 07.1999 - 10.2005 76 103 1581 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A) 07.1999 - 10.2005 76 103 1581 StW
ALFA 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 09.1997 - 09.2005 88 120 1598 Sedan
ALFA 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 01.2001 - 03.2010 88 120 1598 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 01.2001 - 03.2010 77 105 1598 Viistoperä
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 05.2000 - 05.2006 88 120 1598 StW
FIAT LINEA (323) 1.6 D Multijet 06.2009 - . 77 105 1598 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AN) 04.1993 - 07.1999 55 75 1581 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.6 LE (835EB) KAT 07.1994 - 07.1999 66 90 1581 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 07.1999 - 10.2005 96 131 1747 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 07.1999 - 10.2005 96 131 1747 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG) 03.1996 - 07.1999 83 113 1747 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG) 03.1996 - 07.1999 83 113 1747 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 05.2000 - 10.2000 106 144 1747 StW
ALFA 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 10.2000 - 09.2005 103 140 1747 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 10.2000 - 05.2006 103 140 1747 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.8 GT 16V (835EH) 03.1996 - 07.1999 96 131 1747 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH) 03.1996 - 07.1999 96 131 1747 StW
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT) 08.1993 - 07.1999 66 90 1756 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD) 09.1989 - 07.1999 77 105 1756 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA) 07.1994 - 07.1999 74 101 1756 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 i.e. (835FA) 07.1994 - 07.1999 74 101 1756 StW
ALFA GT (937) 1.8 TS 11.2003 - 09.2010 103 140 1747 Coupe
ALFA 156 (932) 1.9 JTD 11.2003 - 09.2005 93 126 1910 Sedan
ALFA 156 (932) 1.9 JTD 11.2002 - 11.2004 100 136 1910 Sedan
ALFA 156 (932) 1.9 JTD 07.2004 - 09.2005 110 150 1910 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 03.2005 - 05.2006 110 150 1910 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 11.2003 - 05.2006 93 126 1910 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 11.2002 - 11.2004 100 136 1910 StW
ALFA 147 (937) 1.9 JTD 06.2003 - 03.2010 74 101 1910 Viistoperä
ALFA GT (937) 1.9 JTD 11.2003 - 09.2010 110 150 1910 Coupe
ALFA GT (937) 1.9 JTD 05.2008 - 09.2010 125 170 1910 Coupe
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD 05.2001 - 10.2005 85 116 1910 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD 05.2001 - 10.2005 85 116 1910 StW
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXD1A) 07.1999 - 09.2000 77 105 1910 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXI1A) 09.2000 - 05.2001 81 110 1910 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXD1A) 07.1999 - 09.2000 77 105 1910 StW
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXI1A) 09.2000 - 05.2001 81 110 1910 StW
ALFA 156 (932) 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 05.2001 - 09.2005 85 115 1910 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2) 05.2000 - 10.2000 77 105 1910 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 05.2001 - 05.2006 85 115 1910 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2B__) 10.2000 - 05.2001 81 110 1910 StW
ALFA 147 (937) 1.9 JTD (937AXD1A) 04.2001 - 03.2010 85 115 1910 Viistoperä
ALFA 156 (932) 1.9 JTD 16V 11.2002 - 09.2005 103 140 1910 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V 11.2002 - 05.2006 103 140 1910 StW
ALFA 147 (937) 1.9 JTD 16V 11.2002 - 03.2010 103 140 1910 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.9 JTD 16V 09.2003 - 09.2004 93 126 1910 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.9 JTD 16V 10.2004 - 03.2010 100 136 1910 Viistoperä
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD 16V Q4 07.2004 - 05.2006 110 150 1910 StW
ALFA 147 (937) 1.9 JTDM 10.2004 - 03.2010 85 115 1910 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.9 JTDM 16V 09.2004 - 03.2010 110 150 1910 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.9 JTDM 16V 06.2008 - 03.2010 125 170 1910 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.9 JTDM 8V 07.2005 - 03.2010 88 120 1910 Viistoperä
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) 04.1989 - 07.1999 66 90 1929 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) 07.1994 - 07.1999 66 90 1929 StW
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 05.2000 - 06.2002 114 155 1970 StW
ALFA 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 10.2000 - 03.2002 110 150 1970 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 10.2000 - 03.2002 110 150 1970 StW
ALFA 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 01.2001 - 03.2010 110 150 1970 Viistoperä
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 07.1999 - 09.2000 113 154 1998 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A) 09.2000 - 10.2005 110 150 1998 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 07.1999 - 09.2000 113 154 1998 StW
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A) 09.2000 - 10.2005 110 150 1998 StW
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP) 11.1990 - 07.1994 124 169 1995 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL) 09.1989 - 07.1999 83 113 1995 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR) 04.1991 - 07.1999 119 162 1995 Sedan
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 05.1990 - 07.1994 121 165 1995 Sedan
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED) 07.1994 - 07.1999 102 139 1995 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS 03.2002 - 05.2006 119 162 1970 StW
ALFA GT (937) 2.0 JTS 12.2006 - 09.2010 119 162 1970 Coupe
ALFA GT (937) 2.0 JTS 11.2003 - 09.2010 121 165 1970 Coupe
ALFA 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) 03.2002 - 09.2005 122 166 1970 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) 03.2002 - 05.2006 122 166 1970 StW
LANCIA DEDRA (835) 2.0 Turbo (835AQ) 11.1990 - 06.1994 130 177 1995 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 20V 10.2001 - 10.2005 125 170 2446 Sedan
ALFA 156 (932) 2.4 JTD 10.2003 - 09.2005 129 175 2387 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD 10.2003 - 05.2006 129 175 2387 StW
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD 05.2002 - 10.2005 110 150 2387 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD 05.2002 - 10.2005 110 150 2387 StW
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXE1A) 07.1999 - 02.2001 99 135 2387 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXL1A) 09.2000 - 05.2002 103 140 2387 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXE1A) 10.1999 - 09.2000 99 135 2387 StW
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXL1A) 09.2000 - 10.2005 103 140 2387 StW
ALFA 156 (932) 2.4 JTD (932A1B__) 10.2000 - 09.2005 103 140 2387 Sedan
ALFA 156 (932) 2.4 JTD (932AXC) 03.2002 - 09.2005 110 150 2387 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1) 05.2000 - 09.2003 100 136 2387 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1B__) 10.2000 - 05.2006 103 140 2387 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932BXC) 03.2002 - 05.2006 110 150 2387 StW
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1) 05.2000 - 08.2003 140 190 2492 StW
ALFA 156 (932) 2.5 V6 24V (932A11_) 10.2000 - 09.2005 141 192 2492 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932B11_) 10.2000 - 05.2006 141 192 2492 StW
ALFA 147 (937) 3.2 GTA 02.2003 - 03.2010 184 250 3179 Viistoperä
ALFA GT (937) 3.2 GTA 11.2003 - 09.2010 176 240 3179 Coupe
ALFA 156 (932) 3.2 GTA (932AXB) 03.2002 - 09.2005 184 250 3179 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 3.2 GTA (932BXB) 03.2002 - 05.2006 184 250 3179 StW