Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : FDB1384
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 31.50 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Etuakseli
Paksuus (mm) 17,3
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 130
Leveys (mm) 78,2
Paino (kg) 1,61
Kulumisvaroittimia [pro Achse] 2
Kulumisenilmaisimen liitos akustisella kulumavaroittimella
Lisätarvike/lisätieto Tarvikkeilla
Jarrujärjestelmä TRW
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Jarrusatulan ruuveilla
WVA-numero 21983
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C15043ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
0-1 19.70 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
MITSUBISHI M850976
MITSUBISHI MZ690339
MITSUBISHI MR527656
MITSUBISHI MR955351
MITSUBISHI 4605A658
MITSUBISHI MR977117
SMART 4544210010
VOLVO 30623259
VOLVO 30850976
VOLVO 30630555
VOLVO 30630612
VOLVO 30769199
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 10.2004 - 06.2012 55 75 1124 Viistoperä
SMART FORFOUR (454) 1.1 (454.033) 02.2005 - 06.2006 47 64 1124 Viistoperä
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 06.2004 - 06.2012 70 95 1332 Viistoperä
SMART FORFOUR (454) 1.3 (454.031) 01.2004 - 06.2006 70 95 1332 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.3 12V (DA6A) 09.2000 - 10.2004 55 75 1298 Sedan
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 06.2004 - 06.2012 80 109 1499 Viistoperä
SMART FORFOUR (454) 1.5 (454.032) 01.2004 - 06.2006 80 109 1499 Viistoperä
SMART FORFOUR (454) 1.5 BRABUS (454.034) 05.2005 - 06.2006 130 177 1468 Viistoperä
SMART FORFOUR (454) 1.5 CDI (454.001) 09.2004 - 06.2006 70 95 1493 Viistoperä
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT 03.2005 - 06.2012 110 150 1468 Viistoperä
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D 08.2004 - 06.2012 50 68 1493 Viistoperä
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D 08.2004 - 06.2012 70 95 1493 Viistoperä
MITSUBISHI COLT CZC Cabriolet (RG) 1.5 Turbo 05.2006 - 07.2009 110 150 1468 Cabriolet
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 Turbo (Z23) 09.2006 - 06.2012 113 154 1468 Viistoperä
VOLVO S40 I (VS) 1.6 09.1995 - 08.1999 77 105 1588 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.6 03.1999 - 12.2003 80 109 1587 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.6 12.1995 - 08.1999 77 105 1588 StW
VOLVO V40 StW (VW) 1.6 03.1999 - 06.2004 80 109 1587 StW
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 07.1995 - 06.2006 66 90 1597 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 05.1997 - 06.2006 73 99 1597 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 12.1998 - 06.2006 70 95 1597 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 09.2000 - 06.2006 76 103 1597 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 09.1996 - 06.2006 66 90 1597 Sedan
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 05.1997 - 06.2006 73 99 1597 Sedan
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 12.1998 - 06.2006 70 95 1597 Sedan
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.6 (DA1A) 09.2000 - 06.2006 76 103 1597 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.8 07.1995 - 08.1999 85 115 1731 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.8 03.1999 - 12.2003 90 122 1783 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.8 06.2001 - 08.2003 85 116 1783 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.8 07.1995 - 08.1999 85 115 1731 StW
VOLVO V40 StW (VW) 1.8 03.1999 - 06.2004 90 122 1783 StW
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 07.1995 - 07.1997 85 116 1834 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 (DA2A) 09.1996 - 09.1997 85 115 1834 Sedan
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 09.1997 - 06.2006 92 125 1834 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 09.1997 - 06.2006 92 125 1834 Sedan
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 10.2000 - 06.2006 90 122 1834 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 10.2000 - 06.2006 90 122 1834 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.8 i 03.1998 - 12.2003 92 125 1834 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.8 i 06.2001 - 12.2003 90 122 1834 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.8 i 03.1998 - 06.2004 92 125 1834 StW
VOLVO V40 StW (VW) 1.8 i 06.2001 - 06.2004 90 122 1834 StW
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) 07.1995 - 07.1997 103 140 1834 Viistoperä
VOLVO S40 I (VS) 1.9 DI 03.1999 - 07.2000 70 95 1870 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.9 DI 07.2000 - 12.2003 75 102 1870 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.9 DI 07.2000 - 12.2003 85 115 1870 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.9 DI 03.1999 - 07.2000 70 95 1870 StW
VOLVO V40 StW (VW) 1.9 DI 07.2000 - 06.2004 75 102 1870 StW
VOLVO V40 StW (VW) 1.9 DI 07.2000 - 06.2004 85 115 1870 StW
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D 09.2000 - 06.2006 85 115 1870 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D 09.2000 - 06.2006 85 115 1870 Sedan
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 09.2000 - 06.2006 75 102 1870 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 09.2000 - 06.2006 75 102 1870 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 1.9 T4 05.1997 - 07.2000 147 200 1855 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.9 T4 05.1997 - 07.2000 147 200 1855 StW
VOLVO S40 I (VS) 1.9 TD 07.1995 - 08.1999 66 90 1870 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 1.9 TD 07.1995 - 08.1999 66 90 1870 StW
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 10.1996 - 09.2000 66 90 1870 Viistoperä
MITSUBISHI CARISMA Sedan (DA_) 1.9 TD (DA4A) 10.1996 - 09.2000 66 90 1870 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 2.0 07.1995 - 12.2003 100 136 1948 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 2.0 07.1995 - 08.1999 103 140 1948 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 07.1995 - 06.2004 100 136 1948 StW
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 07.1995 - 08.1999 103 140 1948 StW
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 10.1997 - 12.2003 118 160 1948 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 07.2000 - 06.2001 121 165 1948 Sedan
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T 06.2001 - 12.2003 120 163 1948 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 T 10.1997 - 07.2000 118 160 1948 StW
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 T 07.1999 - 06.2004 121 165 1948 StW
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 T 06.2001 - 06.2004 120 163 1948 StW
VOLVO S40 I (VS) 2.0 T4 07.2000 - 12.2003 147 200 1948 Sedan
VOLVO V40 StW (VW) 2.0 T4 07.2000 - 06.2004 147 200 1948 StW