Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : FDB1466
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 45.95 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Etuakseli
Paksuus (mm) 17,1
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 123
Leveys (mm) 53,4
Paino (kg) 1,1
Kulumisvaroittimia [pro Achse] 1
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Jarrujärjestelmä Bosch
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Jarrusatulan ruuveilla
WVA-numero 23705;23706
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C1F036ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
0-1 15.80 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
FIAT 77365465
FIAT 77364394
FIAT 71754802
FIAT 77366534
FIAT 77364832
FIAT 77363974
FIAT 77365651
FIAT 77364477
FIAT 77362091
FIAT 9949273
FIAT 77364874
FIAT 77366134
FIAT 77364517
FIAT 77362194
FIAT 77364893
FIAT 77364393
FIAT 77366528
FIAT 77364798
FIAT 77363942
LANCIA 77364158
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
ALFA MITO (955) 0.9 12.2013 - . 74 101 875 Viistoperä
ALFA MITO (955) 0.9 TwinAir 04.2013 - . 77 105 875 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.2 09.2010 - . 51 69 1242 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.2 10.2005 - . 48 65 1242 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.2 10.2009 - 02.2012 51 69 1242 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.2 10.2009 - 02.2012 48 65 1242 Viistoperä
FIAT PUNTO (199) 1.2 02.2014 - . 49 67 1242 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.2 (223AXA1A) 03.2001 - . 48 65 1242 Tila-auto
FIAT STILO (192) 1.2 16V (192_XA1B) 02.2002 - 11.2006 59 80 1242 Viistoperä
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x4 09.2010 - . 51 69 1242 Umpikori
FIAT PUNTO (188) 1.2 Bifuel 08.2007 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.2 LPG 07.2008 - . 51 69 1242 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.3 D Multijet 10.2005 - . 62 84 1248 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 D Multijet 10.2005 - 01.2010 55 75 1248 Umpi- / ikkunakori
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.3 D Multijet 10.2005 - . 55 75 1248 Viistoperä
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet 12.2009 - . 70 95 1248 Viistoperä
FIAT LINEA (323) 1.3 D Multijet 06.2007 - . 66 90 1248 Sedan
FIAT FIORINO Umpi- / ikkunakori (225) 1.3 D Multijet 11.2007 - . 55 75 1248 Umpi- / ikkunakori
FIAT QUBO (225) 1.3 D Multijet 02.2008 - . 55 75 1248 Tila-auto
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 07.2008 - 02.2012 51 69 1248 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.3 D Multijet 10.2009 - 02.2012 55 75 1248 Viistoperä
FIAT 500 C (312) 1.3 D Multijet 09.2009 - . 70 95 1248 Cabriolet
FIAT PUNTO Van (199) 1.3 D Multijet 04.2008 - . 55 75 1248 Umpikori
FIAT 500L (199_) 1.3 D Multijet 06.2014 - . 70 95 1248 Viistoperä
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x4 09.2010 - . 55 75 1248 Viistoperä
FIAT PANDA (169) 1.3 D Multijet 4x4 10.2004 - . 51 70 1248 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.3 JTD 05.2005 - . 55 75 1248 Tila-auto
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.3 JTD 16V 12.2004 - 05.2005 51 70 1248 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V 05.2004 - 12.2006 51 70 1248 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V Multijet 08.2006 - . 62 84 1248 Umpi- / ikkunakori
ABARTH 500 (312) 1.4 08.2008 - . 132 180 1368 Viistoperä
ABARTH 500 (312) 1.4 05.2010 - . 103 140 1368 Viistoperä
ABARTH 500C (312) 1.4 09.2009 - . 132 180 1368 Cabriolet
ALFA MITO (955) 1.4 03.2011 - . 57 78 1368 Viistoperä
ALFA MITO (955) 1.4 09.2008 - . 70 95 1368 Viistoperä
ALFA MITO (955) 1.4 09.2008 - . 58 78 1368 Viistoperä
ALFA MITO (955) 1.4 03.2011 - . 57 78 1368 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.4 10.2005 - . 57 77 1368 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.4 10.2005 - . 57 77 1368 Umpi- / ikkunakori
FIAT PANDA (169) 1.4 10.2006 - . 74 100 1368 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 06.2006 - . 55 75 1368 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 10.2005 - . 57 77 1368 Viistoperä
FIAT BRAVO II (198) 1.4 04.2007 - . 66 90 1368 Viistoperä
FIAT 500 (312) 1.4 10.2007 - . 74 100 1368 Viistoperä
FIAT LINEA (323) 1.4 06.2007 - . 57 77 1368 Sedan
FIAT FIORINO Umpi- / ikkunakori (225) 1.4 11.2007 - . 54 73 1360 Umpi- / ikkunakori
FIAT QUBO (225) 1.4 02.2008 - . 54 73 1360 Tila-auto
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 07.2009 - 02.2012 55 75 1368 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 10.2009 - 02.2012 57 77 1368 Viistoperä
FIAT 500 C (312) 1.4 09.2009 - . 74 100 1368 Cabriolet
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 04.2008 - . 57 78 1368 Umpikori
FIAT PUNTO (199) 1.4 03.2012 - . 55 75 1368 Viistoperä
LANCIA MUSA (350) 1.4 10.2007 - 09.2012 66 90 1368 Tila-auto
FIAT STILO (192) 1.4 16V 01.2004 - 11.2006 70 95 1368 Viistoperä
FIAT STILO (192) 1.4 16V 03.2005 - 11.2006 66 90 1368 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 16V 10.2005 - . 70 95 1368 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 16V 10.2009 - 02.2012 77 105 1368 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 LPG 12.2008 - . 57 78 1368 Viistoperä
FIAT BRAVO II (198) 1.4 LPG 11.2009 - . 66 90 1368 Viistoperä
FIAT PUNTO EVO (199) 1.4 LPG 06.2009 - 02.2012 57 78 1368 Viistoperä
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 LPG 03.2009 - . 57 78 1368 Umpikori
ALFA MITO (955) 1.4 MultiAir 08.2010 - . 77 105 1368 Viistoperä
FIAT GRANDE PUNTO (199) 1.4 Natural Power 07.2008 - . 57 78 1368 Viistoperä
FIAT FIORINO Umpi- / ikkunakori (225) 1.4 Natural Power 10.2009 - . 57 78 1368 Umpi- / ikkunakori
FIAT QUBO (225) 1.4 Natural Power 10.2009 - . 57 78 1368 Tila-auto
FIAT PUNTO Van (199) 1.4 Natural Power 03.2009 - . 57 78 1368 Umpikori
FIAT STILO (192) 1.6 16V 05.2005 - 11.2006 77 105 1598 Viistoperä
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A) 10.2001 - 11.2006 76 103 1596 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.6 16V (223AXD1A) 10.2001 - . 76 103 1596 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 16V (223ZXD1A) 10.2001 - . 76 103 1596 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.6 Natural Power 09.2002 - . 76 103 1596 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 Natural Power 09.2002 - . 76 103 1596 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.9 D (223AXB1A) 03.2001 - . 46 63 1910 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 D (223ZXB1A) 03.2001 - . 46 63 1910 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.9 D Multijet 10.2005 - . 88 120 1910 Tila-auto
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.9 JTD 07.2003 - . 77 105 1910 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD 07.2003 - . 77 105 1910 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.9 JTD (223AXE1A) 10.2001 - . 74 100 1910 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) 10.2001 - . 74 100 1910 Umpi- / ikkunakori
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD Multijet 12.2006 - . 88 120 1910 Umpi- / ikkunakori