Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
Osanumero : FDB1521
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli) Hinta 28.00 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Taka-akseli
Paksuus (mm) 15,2
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 96
Leveys (mm) 42,7
Paino (kg) 0,9
Kulumisvaroittimia [pro Achse] 2
Kulumisenilmaisimen liitos akustisella kulumavaroittimella
Lisätarvike/lisätieto Tarvikkeilla
Jarrujärjestelmä TRW
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Jarrusatulan ruuveilla
WVA-numero 23417;23654;23655
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
ABE C2X009ABE Jarrupala, levyjarru (Taka-akseli)
0-1 18.30 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
CHEVROLET 93179164
KIA 583021PA30
OPEL 93190577
OPEL 1605086
OPEL 1605625
OPEL 95507655
OPEL 93169143
OPEL 1605122
OPEL 93179164
OPEL 1605967
OPEL 1605128
OPEL 1605995
OPEL 93170602
OPEL 1605233
VAUXHALL 93176118
VAUXHALL 93169143
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
OPEL ASTRA H (L48) 1.2 08.2005 - . 59 80 1229 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.2 08.2005 - . 59 80 1229 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.2 16V 02.1998 - 09.2000 48 65 1199 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.2 16V 09.2000 - 01.2005 55 75 1199 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.2 16V 02.1998 - 09.2000 48 65 1199 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.2 16V 09.2000 - 07.2004 55 75 1199 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.2 16V 09.1998 - 09.2000 48 65 1199 Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.2 16V 09.2000 - 01.2005 55 75 1199 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.2 16V 09.2000 - 05.2005 55 75 1199 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.2 16V 09.2000 - 05.2005 55 75 1199 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.2 16V 09.2000 - 05.2005 55 75 1199 StW
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 09.2003 - 05.2010 55 75 1248 Tila-auto
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 04.2005 - 05.2010 51 69 1248 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.3 CDTI 08.2005 - . 66 90 1248 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.3 CDTI 08.2005 - . 66 90 1248 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.3 CDTI 04.2005 - . 66 90 1248 Viistoperä
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.3 CDTi 02.2007 - . 66 90 1248 Sedan
OPEL MERIVA B 1.3 CDTI 06.2010 - . 55 75 1248 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.3 CDTI 06.2010 - . 70 95 1248 Tila-auto
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.3 CDTI 08.2005 - . 66 90 1248 Umpikori
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.3 CDTI 01.2003 - 10.2009 55 75 1248 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.3 CDTI 01.2004 - 05.2009 66 90 1248 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.3 CDTi 08.2004 - 03.2009 66 90 1248 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.3 CDTi 04.2005 - 11.2010 66 90 1248 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.3 CDTi 08.2005 - . 66 90 1248 Umpikori
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.3 CDTi 06.2010 - . 70 95 1248 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.3 CDTI 06.2010 - . 55 75 1248 Tila-auto
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.3 CDTI 16V 08.2005 - . 51 69 1248 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.3 CDTI 16V 10.2005 - . 55 75 1248 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 10.2004 - . 51 69 1248 Tila-auto
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 10.2005 - . 55 75 1248 Tila-auto
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.3 CDTI 16V 09.2004 - 02.2012 51 69 1248 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.3 CDTI 16V 10.2005 - 11.2011 55 75 1248 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 09.2004 - 09.2006 51 69 1248 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V 07.2006 - 02.2012 55 75 1248 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.4 09.2007 - 12.2009 66 90 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.4 10.2004 - 12.2009 66 90 1364 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.4 09.2007 - 12.2009 66 90 1364 Sedan
OPEL COMBO Tour 1.4 10.2004 - . 66 90 1364 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.4 04.2004 - 10.2004 55 75 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.4 03.2004 - . 66 90 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.4 04.2004 - 10.2004 59 80 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.4 08.2004 - . 55 75 1364 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.4 08.2004 - . 66 90 1364 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.4 03.2005 - . 55 75 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.4 03.2005 - . 66 90 1364 Viistoperä
OPEL MERIVA B 1.4 06.2010 - . 74 100 1398 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.4 06.2010 - . 88 120 1364 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.4 06.2010 - . 103 140 1364 Tila-auto
VAUXH CORSAVAN Mk II (C) 1.4 11.2003 - 06.2006 66 89 1364 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.4 04.2004 - 12.2005 55 75 1364 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.4 01.2004 - 05.2009 66 90 1364 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.4 08.2004 - 10.2010 55 75 1364 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.4 08.2004 - 03.2009 66 90 1364 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.4 02.2005 - 11.2010 55 75 1364 Viistoperä
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.4 06.2010 - . 74 101 1398 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.4 06.2010 - . 88 120 1364 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.4 06.2010 - . 103 140 1364 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.4 10.2004 - 09.2010 66 90 1364 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.4 16V 02.1998 - 01.2005 66 90 1389 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.4 16V 06.1998 - 07.2004 66 90 1389 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.4 16V 09.1998 - 01.2005 66 90 1389 Sedan
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.4 16V 08.2005 - . 66 90 1364 Umpi- / ikkunakori
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.4 16V 02.1998 - 05.2005 66 90 1389 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.4 16V 09.1998 - 05.2005 66 90 1389 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.4 16V 02.1998 - 05.2005 66 90 1389 StW
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.4 16V 10.2001 - 05.2007 66 90 1389 Umpi- / ikkunakori
OPEL MERIVA 1.4 16V Twinport 07.2004 - 05.2010 66 90 1364 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.4 16V Twinport 01.2003 - 10.2009 66 90 1364 Tila-auto
OPEL MERIVA 1.4 16V Twinport LPG 07.2004 - 05.2010 66 90 1364 Tila-auto
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 02.2010 - . 57 78 1396 Viistoperä
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 02.2010 - . 55 75 1396 Viistoperä
KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 90 02.2010 - . 66 90 1396 Viistoperä
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 02.2010 - . 66 90 1396 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.4 i 03.2005 - . 66 90 1364 Umpikori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.4 i 16V 01.2004 - 11.2011 66 90 1364 Umpi- / ikkunakori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.4 i 16V 03.2005 - 11.2010 66 90 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.4 LPG 08.2009 - . 66 90 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.4 LPG 08.2009 - . 66 90 1364 StW
OPEL MERIVA B 1.4 LPG 06.2011 - . 88 120 1364 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.4 LPG 06.2011 - . 88 120 1364 Tila-auto
OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4 Twinport 06.2003 - 12.2009 66 90 1364 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.6 02.1998 - 09.2000 55 75 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.6 09.2000 - 01.2005 62 84 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.6 12.2002 - 12.2009 76 103 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.6 02.1998 - 09.2000 55 75 1598 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.6 09.2000 - 07.2004 62 84 1598 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.6 12.2002 - 07.2009 76 103 1598 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.6 09.1998 - 09.2000 55 75 1598 Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.6 09.2000 - 01.2005 62 84 1598 Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.6 12.2002 - 12.2009 76 103 1598 Sedan
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.6 01.1999 - 09.2000 55 75 1598 Umpikori
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.6 09.2000 - 04.2005 62 84 1598 Umpikori
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.6 10.2004 - 04.2005 76 103 1598 Umpikori
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 01.2003 - 10.2005 76 103 1598 Cabriolet
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.6 10.2001 - . 64 87 1598 Umpi- / ikkunakori
OPEL MERIVA 1.6 05.2003 - 05.2010 64 87 1598 Tila-auto
OPEL MERIVA 1.6 01.2006 - 05.2010 77 105 1598 Tila-auto
OPEL COMBO Tour 1.6 10.2001 - . 64 87 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.6 03.2004 - . 77 105 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.6 12.2006 - . 85 116 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.6 08.2004 - . 77 105 1598 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.6 12.2006 - . 85 116 1598 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.6 03.2005 - . 77 105 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.6 12.2006 - . 85 116 1598 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 07.2005 - . 77 105 1598 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 01.2008 - . 85 115 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.6 09.2005 - . 77 105 1598 Cabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.6 12.2006 - . 85 116 1598 Cabriolet
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.6 02.2007 - . 85 116 1598 Sedan
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.6 02.2004 - 11.2004 76 103 1598 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.6 09.2000 - 05.2005 62 84 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.6 12.2002 - 05.2005 76 103 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.6 09.2000 - 05.2005 62 84 1598 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 03.1998 - 04.2004 55 75 1598 StW
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 12.2002 - 05.2005 76 103 1598 StW
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 03.1998 - 04.2004 62 84 1598 StW
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.6 10.2001 - 11.2011 64 87 1598 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.6 09.2001 - 10.2004 62 84 1598 Umpi- / ikkunakori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.6 01.2004 - 05.2009 77 105 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.6 01.2004 - 05.2009 85 115 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.6 08.2004 - 03.2009 77 105 1598 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.6 08.2004 - 03.2009 132 180 1598 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.6 08.2004 - 03.2009 85 115 1598 StW
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.6 07.2005 - 11.2014 77 105 1598 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.6 12.2007 - 11.2014 85 115 1598 Tila-auto
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 1.6 09.2005 - 11.2010 77 105 1598 Cabriolet
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 1.6 10.2006 - 11.2010 132 179 1598 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.6 02.2005 - 11.2010 77 105 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.6 10.2006 - 11.2010 132 179 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.6 03.2005 - . 76 103 1598 Umpikori
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 10.2001 - 06.2004 64 87 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.6 16V 02.1998 - 01.2005 74 101 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.6 16V 02.1998 - 07.2004 74 101 1598 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.6 16V 09.1998 - 01.2005 74 101 1598 Sedan
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V 04.1999 - 06.2005 74 101 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 1.6 16V 03.2000 - 05.2005 74 101 1598 Coupe
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 1.6 16V 03.2000 - 05.2005 76 103 1598 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V 03.2001 - 10.2005 74 101 1598 Cabriolet
OPEL MERIVA 1.6 16V 05.2003 - 01.2006 74 100 1598 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.6 16V 02.1998 - 05.2005 74 101 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.6 16V 09.1998 - 05.2005 74 101 1598 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 16V 03.1998 - 04.2004 74 101 1598 StW
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.6 16V 04.1999 - 08.2005 74 101 1598 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 1.6 16V 03.2000 - 08.2005 76 103 1598 Coupe
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 1.6 16V 03.2003 - 10.2005 76 103 1598 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 1.6 16V 03.2001 - 10.2005 74 101 1598 Cabriolet
OPEL MERIVA B 1.6 CDTI 03.2014 - . 81 110 1598 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.6 CDTi 08.2013 - . 100 136 1598 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.6 CDTI 01.2014 - . 70 95 1598 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.6 CDTi 11.2013 - . 100 136 1598 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.6 CDTi 07.2014 - . 81 110 1598 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.6 CDTI 01.2014 - . 70 95 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.6 CNG 03.2003 - 07.2004 71 97 1598 StW
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG 09.2001 - 06.2005 71 97 1598 Tila-auto
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 06.2006 - . 69 94 1598 Tila-auto
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 04.2005 - . 71 97 1598 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 CNG 01.2006 - . 69 94 1598 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.6 CNG 09.2001 - 06.2005 71 97 1598 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.6 CNG 07.2005 - 11.2014 69 94 1598 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 06.2006 - 09.2010 69 94 1598 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.6 CNG 04.2005 - 02.2012 71 97 1598 Tila-auto
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.6 CNG 16V 06.2006 - . 69 94 1598 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.6 CNG 16V 04.2005 - . 71 97 1598 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.6 CNG 16V 06.2006 - 02.2012 69 94 1598 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.6 CNG 16V 04.2005 - 02.2012 71 97 1598 Umpi- / ikkunakori
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 CNG Turbo 02.2009 - . 110 150 1598 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B Van 1.6 CNG Turbo 02.2009 - . 110 150 1598 Umpikori
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.6 CNG Turbo 02.2009 - 11.2014 110 150 1598 Tila-auto
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 115 02.2010 - . 85 116 1582 Viistoperä
KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 02.2010 - . 94 128 1582 Viistoperä
KIA VENGA (YN) 1.6 CVVT 02.2010 - . 92 125 1591 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.6 Dualfuel 09.2002 - 05.2005 63 85 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.6 Dualfuel 07.2000 - 05.2005 62 86 1598 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.6 Dualfuel 09.2002 - 05.2005 63 85 1598 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.6 Dualfuel 07.2000 - 05.2005 62 86 1598 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 Dualfuel 03.1998 - 04.2004 63 85 1598 StW
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.6 Dualfuel 07.2000 - 05.2005 62 86 1598 StW
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.6 Dualfuel 11.1998 - 08.2005 74 101 1598 Tila-auto
CHEVR CORSA Sedan 1.6 GLS 08.1994 - 07.2002 68 92 1598 Sedan
CHEVR CORSA StW 1.6 GLS 08.1997 - 07.2002 68 92 1598 StW
CHEVR CORSA Sedan 1.6 GS 08.1997 - 07.2002 75 102 1598 Sedan
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 1.6 i 08.1998 - 09.2000 55 75 1598 Umpikori
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 1.6 i 09.2000 - 08.2006 62 84 1598 Umpikori
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.6 i 01.2003 - 06.2010 64 87 1598 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.6 i 16V 01.2003 - 09.2005 74 100 1598 Tila-auto
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 1.6 i 16V 10.2006 - 11.2010 85 116 1598 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.6 i 16V 12.2006 - 11.2010 85 116 1598 Viistoperä
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.6 i 16V Twinport 05.2003 - 06.2010 77 105 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.6 LPG 06.2002 - 01.2005 74 101 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.6 LPG 06.2002 - 01.2005 74 101 1598 Sedan
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.6 LPG 08.2009 - . 85 116 1598 StW
OPEL MERIVA 1.6 Turbo 09.2005 - 05.2010 132 180 1598 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.6 Turbo 02.2007 - . 132 180 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.6 Turbo 02.2007 - . 132 180 1598 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.6 Turbo 02.2007 - . 132 180 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.6 Turbo 02.2007 - . 132 180 1598 Cabriolet
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.6 Turbo 05.2006 - 06.2010 132 180 1598 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.6 Turbo 09.2006 - . 132 180 1598 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.7 CDTI 04.2003 - 12.2009 59 80 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.7 CDTI 04.2003 - 07.2009 59 80 1686 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.7 CDTI 04.2003 - 12.2009 59 80 1686 Sedan
OPEL CORSA C Umpikori (F08, W5L) 1.7 CDTi 08.2003 - . 74 101 1686 Umpikori
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 09.2003 - 05.2010 74 100 1686 Tila-auto
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 09.2006 - 05.2010 92 125 1686 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI 03.2004 - . 59 80 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI 03.2004 - . 74 100 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI 02.2007 - . 81 110 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.7 CDTI 08.2004 - . 59 80 1686 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.7 CDTI 08.2004 - . 74 101 1686 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.7 CDTI 02.2007 - . 81 110 1686 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.7 CDTi 03.2005 - . 74 101 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.7 CDTI 02.2007 - . 81 110 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.7 CDTI 03.2005 - . 59 80 1686 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.7 CDTI 01.2008 - . 81 110 1686 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.7 CDTI 01.2008 - . 92 125 1686 Tila-auto
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.7 CDTi 02.2007 - . 74 101 1686 Sedan
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.7 CDTi 02.2007 - . 81 110 1686 Sedan
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 Sedan
OPEL MERIVA B 1.7 CDTI 06.2010 - . 74 100 1686 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.7 CDTI 06.2010 - . 81 110 1686 Tila-auto
OPEL MERIVA B 1.7 CDTI 06.2010 - . 96 131 1686 Tila-auto
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.7 CDTI 03.2004 - . 74 101 1686 Umpikori
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.7 CDTI 02.2007 - . 81 110 1686 Umpikori
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 Umpikori
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI 01.2008 - . 81 110 1686 Umpikori
OPEL ZAFIRA B Van 1.7 CDTI 01.2008 - . 92 125 1686 Umpikori
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 1.7 CDTI 04.2004 - 08.2006 59 80 1686 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.7 CDTI 02.2007 - 09.2009 92 125 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.7 CDTI 01.2004 - 05.2009 59 80 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.7 CDTI 01.2004 - 05.2009 74 100 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.7 CDTi 01.2004 - 05.2009 81 110 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.7 CDTI 02.2007 - 10.2010 92 125 1686 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.7 CDTi 08.2004 - 03.2009 74 100 1686 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.7 CDTi 08.2004 - 03.2009 81 110 1686 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.7 CDTI 08.2004 - 05.2009 59 80 1686 StW
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.7 CDTI 01.2008 - 11.2014 92 125 1686 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.7 CDTI 04.2009 - 11.2014 81 110 1686 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.7 CDTi 02.2005 - 11.2010 74 100 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.7 CDTi 02.2007 - 11.2010 81 110 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.7 CDTI 02.2007 - . 92 125 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.7 CDTi 03.2005 - 07.2006 59 80 1686 Umpikori
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.7 CDTI 03.2005 - 11.2011 74 101 1686 Umpikori
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.7 CDTi 06.2010 - . 96 131 1686 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.7 CDTi 06.2010 - . 81 110 1686 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk II (B) 1.7 CDTI 06.2010 - . 74 101 1686 Tila-auto
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.7 CDTI 16V 12.2004 - . 74 101 1686 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 12.2004 - . 74 101 1686 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.7 CDTI 16V 04.2003 - 05.2005 59 80 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.7 CDTI 16V 04.2003 - 05.2005 59 80 1686 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.7 CDTI 16V 04.2003 - 05.2005 59 80 1686 StW
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.7 CDTI 16V 12.2004 - 11.2011 74 101 1686 Umpi- / ikkunakori
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.7 CDTI 16V 09.2003 - 08.2005 74 100 1686 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 CDTI 16V 12.2004 - 09.2010 74 101 1686 Tila-auto
CHEVR CORSA Sedan 1.7 D 08.2000 - 07.2002 44 60 1686 Sedan
CHEVR CORSA StW 1.7 D 08.2000 - 07.2002 44 60 1686 StW
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.7 DI 16V 10.2001 - . 48 65 1686 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V 10.2001 - . 48 65 1686 Tila-auto
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.7 DI 16V 09.2001 - 11.2011 48 65 1686 Umpi- / ikkunakori
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DI 16V 09.2001 - 06.2004 48 65 1686 Tila-auto
OPEL MERIVA 1.7 DTI 09.2003 - 05.2010 55 75 1686 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.7 DTI 16V 02.2000 - 01.2005 55 75 1686 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.7 DTI 16V 02.2000 - 07.2004 55 75 1686 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.7 DTI 16V 02.2000 - 01.2005 55 75 1686 Sedan
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.7 DTI 16V 02.2000 - 04.2005 55 75 1686 Umpikori
OPEL COMBO Umpi- / ikkunakori 1.7 DTI 16V 10.2001 - . 55 75 1686 Umpi- / ikkunakori
OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V 10.2001 - . 55 75 1686 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.7 DTI 16V 02.2000 - 05.2005 55 75 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.7 DTI 16V 02.2000 - 05.2005 55 75 1686 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.7 DTI 16V 02.2000 - 05.2005 55 75 1686 StW
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 1.7 DTI 16V 04.2001 - 08.2006 55 75 1686 Umpikori
VAUXH COMBO Mk II (C) Umpi- / ikkunakori (F25) 1.7 DTI 16V 10.2001 - 11.2011 55 75 1686 Umpi- / ikkunakori
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.7 DTI 16V 06.2003 - 06.2010 55 75 1686 Tila-auto
VAUXH COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.7 DTI 16V 10.2001 - 02.2012 55 75 1686 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.7 TD 02.1998 - 08.2000 50 68 1700 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.7 TD 02.1998 - 08.2000 50 68 1700 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.7 TD 09.1998 - 08.2000 50 68 1700 Sedan
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 1.7 TD 01.1999 - 04.2005 50 68 1700 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.7 TD 02.1998 - 08.2000 50 68 1700 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.7 TD 09.1998 - 08.2000 50 68 1700 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.7 TD 02.1998 - 08.2000 50 68 1700 StW
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 1.7 TD 08.1998 - 08.2006 50 68 1700 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.7 TD 01.2004 - 05.2009 79 108 1686 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.7 TD 08.2004 - 03.2009 79 108 1686 StW
OPEL MERIVA 1.8 05.2003 - 05.2010 92 125 1796 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.8 03.2004 - . 92 125 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.8 01.2006 - . 103 140 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.8 08.2004 - . 92 125 1796 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.8 08.2005 - . 103 140 1796 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.8 03.2005 - . 92 125 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.8 01.2006 - . 103 140 1796 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.8 07.2005 - . 103 140 1796 Tila-auto
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.8 09.2005 - . 92 125 1796 Cabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.8 09.2005 - . 103 140 1796 Cabriolet
OPEL ASTRA H Sedan (L69) 1.8 02.2007 - . 103 140 1796 Sedan
OPEL ZAFIRA B Van 1.8 07.2005 - . 103 140 1796 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.8 01.2004 - 05.2009 92 125 1796 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.8 01.2004 - 05.2009 103 140 1796 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.8 10.2004 - 03.2009 92 125 1796 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.8 12.2005 - 10.2010 103 140 1796 StW
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.8 04.2005 - 11.2014 103 140 1796 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.8 04.2013 - 11.2014 88 120 1796 Tila-auto
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 1.8 05.2008 - 11.2010 103 140 1796 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.8 02.2005 - 11.2010 92 125 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.8 16V 02.1998 - 09.2000 85 116 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 1.8 16V 09.2000 - 01.2005 92 125 1796 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.8 16V 02.1998 - 09.2000 85 116 1796 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 1.8 16V 09.2000 - 07.2004 92 125 1796 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.8 16V 09.1998 - 09.2000 85 116 1796 Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 1.8 16V 06.2000 - 01.2005 92 125 1796 Sedan
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 04.1999 - 09.2000 85 116 1796 Tila-auto
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.8 16V 09.2000 - 06.2005 92 125 1796 Tila-auto
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 1.8 16V 03.2000 - 10.2000 85 116 1796 Coupe
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 1.8 16V 09.2000 - 05.2005 92 125 1796 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V 03.2001 - 10.2005 92 125 1796 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.8 16V 09.2000 - 05.2005 92 125 1796 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.8 16V 02.1998 - 07.2004 85 116 1796 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.8 16V 02.1998 - 07.2004 92 125 1796 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.8 16V 09.2000 - 05.2005 92 125 1796 StW
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.8 16V 05.1999 - 08.2000 85 116 1796 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.8 16V 09.2000 - 08.2005 92 125 1796 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 1.8 16V 03.2000 - 08.2005 85 115 1796 Coupe
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 1.8 16V 09.2000 - 08.2005 92 125 1796 Coupe
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 1.8 16V 03.2001 - 10.2005 92 125 1796 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 1.8 16V Dualfuel 09.2002 - 05.2005 87 118 1796 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 1.8 16V Dualfuel 02.1998 - 07.2004 87 118 1796 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 1.8 16V Dualfuel 09.2002 - 05.2005 87 118 1796 StW
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 1.8 16V Dualfuel 09.2002 - 08.2005 87 118 1796 Coupe
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 1.8 Dualfuel 09.2000 - 08.2005 92 125 1796 Tila-auto
VAUXH MERIVA Mk I (A) 1.8 i 16V 05.2003 - 08.2005 92 125 1796 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.8 i 16V 03.2007 - 11.2010 103 140 1796 Viistoperä
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 LPG 10.2011 - . 101 137 1796 Tila-auto
OPEL ASTRA H (L48) 1.9 CDTI 09.2004 - . 110 150 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.9 CDTI 06.2004 - . 88 120 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 1.9 CDTI 09.2005 - . 74 100 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.9 CDTI 09.2004 - . 110 150 1910 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.9 CDTI 09.2005 - . 88 120 1910 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.9 CDTI 09.2005 - . 74 100 1910 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.9 CDTi 03.2005 - . 110 150 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.9 CDTI 01.2006 - . 74 101 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.9 CDTI 09.2005 - . 88 120 1910 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI 07.2005 - . 110 150 1910 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI 07.2005 - . 74 100 1910 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI 07.2005 - . 88 120 1910 Tila-auto
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 1.9 CDTi 09.2005 - . 110 150 1910 Cabriolet
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.9 CDTI 09.2004 - . 110 150 1910 Umpikori
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.9 CDTI 09.2005 - . 88 120 1910 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.9 CDTI 01.2004 - 05.2009 110 150 1910 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.9 CDTI 01.2004 - 05.2009 88 120 1910 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.9 CDTi 08.2004 - 03.2009 88 120 1910 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.9 CDTi 08.2004 - 03.2009 110 150 1910 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 1.9 CDTi 08.2004 - 03.2009 74 100 1910 StW
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.9 CDTI 07.2005 - 11.2014 74 100 1910 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.9 CDTI 07.2005 - 11.2014 88 120 1910 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 1.9 CDTI 07.2005 - 11.2014 110 150 1910 Tila-auto
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 1.9 CDTi 01.2006 - 11.2010 110 150 1910 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.9 CDTi 02.2005 - 11.2010 88 120 1910 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.9 CDTi 02.2005 - 11.2010 110 150 1910 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 1.9 CDTi 08.2005 - 11.2010 74 101 1910 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.9 CDTi 03.2005 - 11.2011 88 120 1910 Umpikori
VAUXH ASTRAVAN Mk V (H) 1.9 CDTi 03.2005 - 11.2011 110 150 1910 Umpikori
OPEL ASTRA H (L48) 1.9 CDTI 16V 04.2004 - . 88 120 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 1.9 CDTI 16V 08.2004 - . 88 120 1910 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 1.9 CDTi 16V 03.2005 - . 88 120 1910 Viistoperä
OPEL ASTRA H Umpikori (L70) 1.9 CDTI 16V 08.2004 - . 88 120 1910 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 1.9 CDTI 16V 01.2004 - 05.2009 88 120 1910 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 07.2005 - . 147 200 1998 Tila-auto
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 01.2006 - . 177 241 1998 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 10.1999 - 08.2000 118 160 1998 Viistoperä
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 06.2002 - 06.2005 147 199 1998 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 2.0 08.2002 - 05.2005 147 199 1998 Coupe
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 2.0 09.2002 - 10.2005 147 199 1998 Cabriolet
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 2.0 07.2005 - 11.2014 147 200 1998 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 2.0 01.2006 - 11.2014 176 240 1998 Tila-auto
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 2.0 02.2006 - 11.2010 125 170 1998 Cabriolet
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 16V 02.1998 - 01.2005 100 136 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 16V 02.1998 - 07.2004 100 136 1998 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.0 16V 09.1998 - 01.2005 100 136 1998 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 16V 02.1998 - 05.2005 100 136 1998 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.0 16V 09.1998 - 05.2005 100 136 1998 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.0 16V 10.1999 - 05.2005 118 160 1998 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 2.0 16V 02.1998 - 05.2005 100 136 1998 StW
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 2.0 16V 10.1999 - 05.2005 118 160 1998 StW
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 16V OPC 11.1999 - 09.2002 118 160 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 09.2000 - 08.2001 140 190 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 08.2001 - 05.2005 141 192 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.0 16V Turbo 11.2002 - 05.2005 147 200 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 16V Turbo 11.2002 - 10.2005 147 200 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 2.0 16V Turbo 09.2000 - 08.2005 140 190 1998 Coupe
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 DI 02.1998 - 01.2005 60 82 1995 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 DI 02.1998 - 07.2004 60 82 1995 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.0 DI 09.1998 - 01.2005 60 82 1995 Sedan
OPEL ASTRA G Umpikori (F70) 2.0 DI 01.1999 - 04.2005 60 82 1995 Umpikori
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 DI 02.1998 - 05.2005 60 82 1995 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.0 DI 02.1998 - 07.2004 60 82 1995 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 2.0 DI 03.1998 - 04.2004 60 82 1995 StW
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 2.0 DI 08.1998 - 08.2006 60 82 1995 Umpikori
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 DI 16V 07.1999 - 06.2005 60 82 1995 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 DI 16V 10.1999 - 08.2005 60 82 1995 Tila-auto
CHEVR ASTRA Viistoperä 2.0 DTi 08.2002 - . 74 101 1995 Viistoperä
VAUXH ASTRAVAN Mk IV (G) 2.0 DTI 04.2004 - 08.2006 74 100 1995 Umpikori
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 DTI 16V 08.1999 - 01.2005 74 101 1995 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 DTI 16V 08.1999 - 07.2004 74 101 1995 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.0 DTI 16V 08.1999 - 01.2005 74 101 1995 Sedan
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 DTI 16V 09.2000 - 06.2005 74 101 1995 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 DTI 16V 08.1999 - 05.2005 74 101 1995 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.0 DTI 16V 02.1998 - 07.2004 74 101 1995 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 2.0 DTI 16V 03.1998 - 04.2004 74 101 1995 StW
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 DTI 16V 04.1999 - 08.2005 74 101 1995 Tila-auto
CHEVR ASTRA Sedan 2.0 DTi GLS 08.2002 - 12.2011 74 101 1995 Sedan
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.0 GSI Turbo 09.2001 - 06.2005 141 192 1998 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 OPC 09.2002 - 01.2005 141 192 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.0 OPC 11.2002 - 01.2005 147 200 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 OPC 09.2002 - 07.2004 141 192 1998 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.0 OPC 11.2002 - 07.2004 147 200 1998 StW
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 09.2001 - 06.2005 141 192 1998 Tila-auto
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 OPC 11.2002 - 06.2005 147 200 1998 Tila-auto
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.0 OPC 03.2002 - 10.2005 141 192 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.0 SRI Turbo 11.2001 - 05.2005 141 192 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 2.0 Turbo 03.2004 - . 125 170 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 2.0 Turbo 09.2004 - . 147 200 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H (L48) 2.0 Turbo 03.2005 - . 177 240 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H StW (L35) 2.0 Turbo 08.2004 - . 125 170 1998 StW
OPEL ASTRA H StW (L35) 2.0 Turbo 09.2004 - . 147 200 1998 StW
OPEL ASTRA H GTC (L08) 2.0 Turbo 03.2005 - . 147 200 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 2.0 Turbo 03.2005 - . 125 170 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H GTC (L08) 2.0 Turbo 08.2005 - . 177 240 1998 Viistoperä
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 2.0 Turbo 09.2005 - . 125 170 1998 Cabriolet
OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 2.0 Turbo 09.2005 - . 147 200 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 2.0 Turbo 03.2002 - 10.2005 141 192 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 2.0 Turbo 01.2004 - 05.2009 125 170 1998 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 2.0 Turbo 01.2004 - 05.2009 147 200 1998 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Viistoperä 2.0 Turbo 01.2004 - 05.2009 177 240 1998 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 2.0 Turbo 08.2004 - 10.2010 125 170 1998 StW
VAUXH ASTRA Mk V (H) StW 2.0 Turbo 08.2004 - 10.2010 147 200 1998 StW
VAUXH ASTRA TwinTop Mk V (H) 2.0 Turbo 01.2006 - 11.2010 147 200 1998 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 2.0 Turbo 02.2005 - 11.2010 125 170 1998 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk V (H) Sport Hatch 2.0 VXR 02.2009 - 11.2010 176 240 1998 Viistoperä
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.2 07.2005 - . 110 150 2198 Tila-auto
VAUXH ZAFIRA Mk II (B) (M75) 2.2 07.2005 - 11.2014 110 150 2198 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.2 16V 06.2000 - 01.2005 108 147 2198 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.2 16V 03.2001 - 07.2004 108 147 2198 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.2 16V 03.2001 - 01.2005 108 147 2198 Sedan
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.2 16V 09.2000 - 06.2005 108 147 2198 Tila-auto
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.2 16V 09.2000 - 05.2005 108 147 2198 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 16V 03.2001 - 10.2005 108 147 2198 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Viistoperä 2.2 16V 03.2001 - 05.2005 108 147 2198 Viistoperä
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.2 16V 03.2001 - 05.2005 108 147 2198 Sedan
VAUXH ASTRA Mk IV (G) StW 2.2 16V 03.2001 - 05.2005 108 147 2198 StW
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.2 16V 11.1998 - 08.2004 108 147 2198 Tila-auto
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Coupe (F67) 2.2 16V 03.2000 - 08.2005 108 147 2198 Coupe
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Cabriolet 2.2 16V 03.2001 - 10.2005 108 147 2198 Cabriolet
VAUXH ZAFIRA Mk I (A) (F75) 2.2 D 06.2001 - 06.2005 92 125 2172 Tila-auto
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.2 DTI 09.2002 - 01.2005 86 117 2172 Viistoperä
OPEL ASTRA G Viistoperä (F48_, F08_) 2.2 DTI 09.2002 - 01.2005 92 125 2172 Viistoperä
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.2 DTI 09.2002 - 07.2004 86 117 2172 StW
OPEL ASTRA G StW (F35_) 2.2 DTI 09.2002 - 07.2004 92 125 2172 StW
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.2 DTI 09.2002 - 01.2005 86 117 2172 Sedan
OPEL ASTRA G Sedan (F69_) 2.2 DTI 09.2002 - 01.2005 92 125 2172 Sedan
OPEL ASTRA G Coupe (F07_) 2.2 DTI 09.2002 - 05.2005 92 125 2172 Coupe
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 DTI 09.2002 - 10.2005 92 125 2172 Cabriolet
VAUXH ASTRA Mk IV (G) Sedan 2.2 DTI 09.2002 - 05.2005 92 125 2172 Sedan
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.2 DTI 16V 01.2002 - 06.2005 86 117 2172 Tila-auto
OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.2 DTI 16V 01.2002 - 06.2005 92 125 2172 Tila-auto
CHRYS CONCORDE 2.7 LX 10.1997 - 09.2003 149 203 2736 Sedan