Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
Osanumero : FVR1771
Merkki : FERODO
 
Jarrupala, levyjarru (Etuakseli) Hinta 59.65 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Etuakseli
Paksuus (mm) 18,5
Tarkistuskilpi R90 Homologated
Pituus (mm) 162,25
Leveys (mm) 67,4
Paino (kg) 2.177
Kulumisenilmaisimen liitos Sis. kulumisenilmaisimen
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Jarrusatulan ruuveilla
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Männän lukoilla
WVA-numero 24595;24608
Jarrupalojen määrä 4
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0986494163 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 73.70 €
ROADHOUSE 2129201 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 43.05 €
ABS 37589 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 37.15 €
BLUEPRINT ADT342207 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 35.00 €
ABE C1F060ABE Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 28.70 €
MINTEX MDB2901 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 59.35 €
WAGNER WBP24595A Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 47.75 €
BRECK 245950070100 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 54.55 €
DELPHI LP1995 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 57.40 €
ATE 13046027382 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
1-5 70.40 €
TRW GDB1719 Jarrupala, levyjarru (Etuakseli)
2-5 83.55 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
CITROËN 4254A1
CITROËN 425364
CITROËN 4254A2
CITROËN 425366
FIAT 77364511
FIAT 9467548987
FIAT 77364512
FIAT 9467548988
FIAT 9467548887
FIAT 946758887
FIAT 9467548888
PEUGEOT 425363
PEUGEOT 4254A1
PEUGEOT 425365
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT SCUDO (272, 270) 1.6 D Multijet 01.2007 - . 66 90 1560 Tila-auto
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 1.6 D Multijet 01.2007 - . 66 90 1560 Umpikori
FIAT SCUDO Lava / alusta (272, 270) 1.6 D Multijet 01.2007 - . 66 90 1560 Lava / alusta
TOYOT PROACE Umpi- / ikkunakori 1.6 D-4D 06.2013 - . 66 90 1560 Umpi- / ikkunakori
PEUGE EXPERT Lava / alusta 1.6 HDi 90 01.2007 - . 66 90 1560 Lava / alusta
CITRO JUMPY 1.6 HDi 90 16V 01.2007 - . 66 90 1560 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 1.6 HDi 90 16V 01.2007 - . 66 90 1560 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 1.6 HDi 90 16V 01.2007 - . 66 90 1560 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 16V 01.2007 - . 66 90 1560 Umpikori
CITRO JUMPY 1.6 HDi 90 8V 01.2007 - . 66 90 1560 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 1.6 HDi 90 8V 01.2007 - . 66 90 1560 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 1.6 HDi 90 8V 01.2007 - . 66 90 1560 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 1.6 HDi 90 8V 01.2007 - . 66 90 1560 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 16V 01.2007 - . 103 140 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V 01.2007 - . 103 140 1997 Umpikori
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 07.2010 - . 120 163 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 04.2011 - . 94 128 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 88 120 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 100 136 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 2.0 D Multijet 07.2010 - . 120 163 1997 Umpikori
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 2.0 D Multijet 05.2011 - . 94 128 1997 Umpikori
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 88 120 1997 Umpikori
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 100 136 1997 Umpikori
FIAT SCUDO Lava / alusta (272, 270) 2.0 D Multijet 07.2010 - . 120 163 1997 Lava / alusta
FIAT SCUDO Lava / alusta (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 88 120 1997 Lava / alusta
FIAT SCUDO Lava / alusta (272, 270) 2.0 D Multijet 01.2007 - . 100 136 1997 Lava / alusta
FIAT SCUDO Lava / alusta (272, 270) 2.0 D Multijet 05.2011 - . 94 128 1997 Lava / alusta
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 4x4 01.2007 - . 88 120 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO (272, 270) 2.0 D Multijet 4x4 04.2011 - . 94 128 1997 Tila-auto
FIAT SCUDO Umpikori (272, 270) 2.0 D Multijet 4x4 01.2007 - . 88 120 1997 Umpikori
TOYOT PROACE Umpi- / ikkunakori 2.0 D-4D 06.2013 - . 94 128 1997 Umpi- / ikkunakori
TOYOT PROACE Umpi- / ikkunakori 2.0 D-4D 06.2013 - . 120 163 1997 Umpi- / ikkunakori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 100 03.2011 - . 72 98 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 100 03.2011 - . 72 98 1997 Umpikori
CITRO JUMPY 2.0 HDi 120 01.2007 - . 88 120 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 120 01.2007 - . 88 120 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 120 01.2007 - . 88 120 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 01.2007 - . 88 120 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Lava / alusta 2.0 HDi 120 01.2007 - . 88 120 1997 Lava / alusta
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 120 4x4 01.2010 - . 88 120 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 120 4x4 01.2007 - . 88 120 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 120 4x4 01.2010 - . 88 120 1997 Umpikori
CITRO JUMPY 2.0 HDi 125 07.2011 - . 94 128 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 125 07.2011 - . 94 128 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 130 03.2011 - . 94 128 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 03.2011 - . 94 128 1997 Umpikori
CITRO JUMPY 2.0 HDi 140 01.2007 - . 100 136 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 140 01.2007 - . 100 136 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 140 01.2007 - . 100 136 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 140 01.2007 - . 100 136 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Lava / alusta 2.0 HDi 140 01.2007 - . 100 136 1997 Lava / alusta
CITRO JUMPY 2.0 HDi 165 07.2010 - . 120 163 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 165 07.2010 - . 120 163 1997 Umpikori
PEUGE EXPERT Tepee (VF3V_) 2.0 HDi 165 09.2009 - . 120 163 1997 Tila-auto
PEUGE EXPERT Umpikori (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 165 09.2009 - . 120 163 1997 Umpikori
CITRO JUMPY 2.0 HDi 95 07.2011 - . 72 98 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 HDi 95 07.2011 - . 72 98 1997 Umpikori
CITRO JUMPY 2.0 i 01.2007 - . 103 140 1997 Tila-auto
CITRO JUMPY Umpikori 2.0 i 01.2007 - . 103 140 1997 Umpikori