Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Hydrauliikkasuodatin, ohjaus (Taka-akseli)
Osanumero : OM611
Merkki : FILTRON
 
Hydrauliikkasuodatin, ohjaus (Taka-akseli) Hinta 8.05 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Muoto Pyöreä
Korkeus (mm) 110
Halkaisija (mm) 82
Sisäläpimitta 1 [mm] 13,5
Sisäläpimitta 2 [mm] 13,5
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
HENGSTFILTER E111H Öljynsuodatin
1-5 10.65 €
MANNFILTER P9197 Hydrauliikkasuodatin, ohjaus (Taka-akseli)
1-5 14.60 €
BOSCH 1457429165 Hydrauliikkasuodatin, ohjaus (Taka-akseli)
1-5 15.85 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAF 302043
DAF 0302043
DEUTZFAHR 87511382178
DEUTZFAHR 1267900
DEUTZFAHR 12167900
EVOBUS 8225007022
FENDT F284950030020
FIAT 9912650
HENSCHEL PM2150
HENSCHEL H57150
IVECO 1267900
IVECO 2992056
IVECO 2992056
IVECO 9912650
MAN 7633141101
MAN 81055046001
MAN 90807200756
MAN 81473070001
MAN 51055040007
MAN 81055040007
MAN 81055040051
MASSEYFERGUSON 2941292M1
MASSEYFERGUSON 3144305M1
MERCEDESBENZ 0000940004
MERCEDESBENZ 0004660004
MERCEDESBENZ 6274660004
POCLAIN 350571
POCLAIN G0350571
SCANIA 168185
SCANIA 1327488
STEYR 295470705
VOLVO 3231396
VOLVO 807200755
VOLVO 323139
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MAN ÜL ÜL 272 03.1993 - . 198 270 9973