Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Öljynsuodatin
Osanumero : OP5371
Merkki : FILTRON
 
Öljynsuodatin Hinta 8.15 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Korkeus (mm) 76,3
Kierrekoko M 20X1,5
Ulkoläpimitta [mm] 76,7
Venttiilimalli Paineenrajoitin venttiili
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
WIXFILTERS WL7083 Öljynsuodatin
0-1 4.30 € Hyllyssä
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
AC X88
AC X534
ALFAROMEO 60655594
ALFAROMEO 60621830
ALFAROMEO 46519728
ALFAROMEO 60612882
ALFAROMEO 60621890
ALFAROMEO 60810852
ALFAROMEO 606218900
FIAT 46808398
FIAT 71736158
FIAT 60796475
FIAT 46402457
FIAT 71736159
FIAT 46805832
FIAT 60612882
FIAT 46423474
FIAT 7604770
FIAT 606128821
FIAT 46468378
LANCIA 46805832
LANCIA 60814435
LOMBARDINI 1042175116
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT PANDA (169) 1.1 09.2003 - . 40 54 1108 Viistoperä
FIAT PANDA Van (169) 1.1 09.2004 - . 40 54 1108 Umpikori
FIAT SEICENTO / 600 (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 01.1998 - 01.2010 40 54 1108 Viistoperä
FIAT STRADA Avolava (178E) 1.2 04.2003 - . 44 60 1242 Avolava
FIAT PANDA (169) 1.2 09.2003 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT PANDA Van (169) 1.2 09.2004 - . 44 60 1242 Umpikori
LANCIA YPSILON (843) 1.2 10.2003 - 12.2011 44 60 1242 Viistoperä
LANCIA YPSILON (843) 1.2 10.2003 - 12.2011 59 80 1242 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.2 (223AXA1A) 03.2001 - . 48 65 1242 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.2 (223ZXA1A) 03.2001 - . 48 65 1242 Umpi- / ikkunakori
FIAT PANDA (169) 1.2 4x4 10.2004 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT PANDA Van (169) 1.2 4x4 09.2004 - . 44 60 1242 Umpikori
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 09.1999 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT PANDA (169) 1.2 LPG 04.2009 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power 09.2003 - . 44 60 1242 Viistoperä
FIAT PANDA (169) 1.2 Natural Power 01.2007 - 11.2009 44 60 1242 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA) 10.1995 - 10.2001 59 80 1370 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG) 10.1995 - 10.2001 55 75 1370 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG) 10.1995 - 10.2001 55 75 1370 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA) 10.1995 - 08.1998 59 80 1370 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 12.1996 - 01.2001 76 103 1370 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 76 103 1370 Viistoperä
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.6 16V 01.2003 - 08.2008 76 103 1596 StW
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB) 03.1996 - 10.2001 76 103 1581 Viistoperä
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH) 10.1995 - 10.2001 66 90 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB) 02.1996 - 10.2001 76 103 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH) 10.1995 - 10.2001 66 90 1581 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BU) 01.1999 - 12.2002 76 103 1596 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.6 16V (223AXD1A) 10.2001 - . 76 103 1596 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 16V (223ZXD1A) 10.2001 - . 76 103 1596 Umpi- / ikkunakori
ALFA 155 (167) 1.6 16V T.S. 05.1996 - 12.1997 88 120 1598 Sedan
ALFA 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 09.1997 - 09.2005 88 120 1598 Sedan
ALFA 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 01.2001 - 03.2010 88 120 1598 Viistoperä
ALFA 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 01.2001 - 03.2010 77 105 1598 Viistoperä
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 05.2000 - 05.2006 88 120 1598 StW
ALFA 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 12.1996 - 01.2001 88 120 1598 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 88 120 1598 Viistoperä
FIAT DOBLO Tila-auto (223, 119) 1.6 Natural Power 09.2002 - . 76 103 1596 Tila-auto
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 Natural Power 09.2002 - . 76 103 1596 Umpi- / ikkunakori
ALFA 155 (167) 1.7 T.S. 16V 05.1996 - 12.1997 103 140 1747 Sedan
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 09.1999 - . 96 130 1747 Viistoperä
FIAT COUPE (FA/175) 1.8 16V 03.1996 - 08.2000 96 131 1747 Coupe
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V 01.2003 - 08.2008 98 133 1747 StW
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A) 10.2001 - 11.2006 98 133 1747 Viistoperä
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 07.1999 - 10.2005 96 131 1747 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 07.1999 - 10.2005 96 131 1747 StW
ALFA GTV (916C_) 1.8 16V (916C3) 05.1998 - 10.2005 106 144 1747 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 1.8 16V (916S3) 05.1998 - 04.2005 106 144 1747 Cabriolet
ALFA 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 09.1997 - 10.2000 106 144 1747 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 05.2000 - 10.2000 106 144 1747 StW
ALFA 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 10.2000 - 09.2005 103 140 1747 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 10.2000 - 05.2006 103 140 1747 StW
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC) 10.1995 - 10.2001 83 113 1747 Viistoperä
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC) 10.1995 - 10.2001 83 113 1747 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.8 i.e. 16V 03.1998 - 01.2001 106 144 1747 Viistoperä
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 03.1996 - 08.1999 83 113 1747 Viistoperä
ALFA 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 12.1996 - 12.1998 103 140 1747 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 11.1996 - 01.2001 103 140 1747 Viistoperä
ALFA 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 03.1998 - 01.2001 106 144 1747 Viistoperä
ALFA GT (937) 1.8 TS 11.2003 - 09.2010 103 140 1747 Coupe
FIAT DUCATO Umpikori (290) 1.9 D 07.1990 - 03.1994 52 71 1929 Umpikori
FIAT DUCATO Panorama (290) 1.9 D 07.1990 - 03.1994 52 71 1929 Bussi
FIAT DUCATO Umpikori (280) 1.9 D 01.1988 - 08.1990 52 71 1929 Umpikori
FIAT DUCATO Panorama (280) 1.9 D 02.1987 - 08.1990 52 71 1929 Bussi
FIAT STRADA Avolava (178E) 1.9 D 12.2000 - . 46 63 1910 Avolava
FIAT DUCATO Lava / alusta (280) 1.9 D 01.1988 - 08.1990 52 71 1929 Lava / alusta
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.9 D (178DYD1A07) 03.2001 - . 46 63 1910 StW
FIAT TALENTO Lava / alusta (290) 1.9 D (290UAK, 290UTK) 03.1989 - 03.1994 52 71 1929 Lava / alusta
FIAT TALENTO Bussi (290) 1.9 D (290UEHK) 03.1989 - 03.1994 52 71 1929 Bussi
FIAT TALENTO Umpikori (290) 1.9 D (290UK) 03.1989 - 03.1994 52 71 1929 Umpikori
FIAT STRADA Avolava (178E) 1.9 JTD 04.2003 - . 59 80 1910 Avolava
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 110 03.2001 - 07.2002 81 110 1910 Tila-auto
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V 04.1999 - 02.2003 113 154 1998 StW
ALFA 145 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 03.1998 - 01.2001 114 155 1970 Viistoperä
ALFA 146 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 03.1998 - 01.2001 114 155 1970 Viistoperä
ALFA 145 (930) 2.0 16V T.S. 10.1995 - 01.2001 110 150 1970 Viistoperä
ALFA 146 (930) 2.0 16V T.S. 10.1995 - 01.2001 110 150 1970 Viistoperä
ALFA 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 09.1997 - 10.2000 114 155 1970 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 05.2000 - 06.2002 114 155 1970 StW
ALFA 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 10.2000 - 03.2002 110 150 1970 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 10.2000 - 03.2002 110 150 1970 StW
ALFA 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 01.2001 - 03.2010 110 150 1970 Viistoperä
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V 08.1996 - 04.1998 108 147 1998 Coupe
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V 04.1998 - 08.2000 113 154 1998 Coupe
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 07.1999 - 09.2000 113 154 1998 Sedan
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A) 09.2000 - 10.2005 110 150 1998 Sedan
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 07.1999 - 09.2000 113 154 1998 StW
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A) 09.2000 - 10.2005 110 150 1998 StW
FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo 08.1996 - 08.2000 162 220 1998 Coupe
ALFA GTV (916C_) 2.0 JTS 04.2003 - 10.2005 121 165 1970 Coupe
ALFA SPIDER (916_, 916S_) 2.0 JTS 04.2003 - 04.2005 121 165 1970 Cabriolet
ALFA 155 (167) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 03.1995 - 12.1997 110 150 1970 Sedan
ALFA 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__) 09.1998 - 10.2000 114 155 1970 Sedan
ALFA 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3B__) 10.2000 - 06.2007 110 150 1970 Sedan
ALFA GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 06.1995 - 10.2005 110 150 1970 Coupe
ALFA GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 05.1998 - 08.2000 114 155 1970 Coupe
LANCIA THESIS (841AX) 2.0 Turbo (841AXA1B03) 07.2002 - 07.2009 136 185 1998 Sedan
LANCIA THESIS (841AX) 2.4 (841AXB1B00) 07.2002 - 07.2009 125 170 2446 Sedan
FIAT STILO (192) 2.4 20V (192_XD1A) 10.2001 - 11.2006 125 170 2446 Viistoperä
ALFA 156 (932) 2.4 JTD 10.2003 - 09.2005 129 175 2387 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD 10.2003 - 05.2006 129 175 2387 StW
ALFA 156 (932) 2.4 JTD (932AXC) 03.2002 - 09.2005 110 150 2387 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932BXC) 03.2002 - 05.2006 110 150 2387 StW
FIAT MAREA (185) 2.4 JTD 130 04.1999 - 05.2002 96 130 2387 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 JTD 130 04.1999 - 05.2002 96 130 2387 StW
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 125 09.1996 - 04.1999 91 125 2387 Sedan
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 125 09.1996 - 04.1999 91 125 2387 StW
ALFA 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1) 09.1997 - 12.2001 140 190 2492 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1) 05.2000 - 08.2003 140 190 2492 StW
ALFA 156 (932) 2.5 V6 24V (932A11_) 10.2000 - 09.2005 141 192 2492 Sedan
ALFA 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932B11_) 10.2000 - 05.2006 141 192 2492 StW
LANCIA THESIS (841AX) 3.0 V6 (841AXC1101) 07.2002 - 07.2009 158 215 2959 Sedan
ALFA 147 (937) 3.2 GTA 02.2003 - 03.2010 184 250 3179 Viistoperä
LANCIA THESIS (841AX) 3.2 V6 05.2003 - 07.2009 169 230 3179 Sedan