Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Öljynsuodatin
Osanumero : OP554
Merkki : FILTRON
 
Öljynsuodatin Hinta 8.15 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Korkeus (mm) 73
Kierrekoko M 16X1,5
Ulkoläpimitta [mm] 78
Venttiilimalli Paineenrajoitin venttiili
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
MANNFILTER W71211 Öljynsuodatin
1-5 9.85 €
SOFIMA S2100R Öljynsuodatin
2-5 6.45 €
KNECHT OC5 Öljynsuodatin
1-5 10.20 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
AC SW
AC X5
AC X3
AC 7984669
AC X3A
AC X4A
CITROËN AM222128A
CITROËN 75518393Y
CITROËN 5427744T
CITROËN AM223104A
CITROËN AM2226A
CITROËN 7591083A
CITROËN 5436642
CITROËN AM223105A
CITROËN 75491083
CITROËN AM223101A
CITROËN 5487068
CITROËN AM223128A
CITROËN AM222105
CITROËN 75518393
CITROËN 5427744
CITROËN AM223102A
CITROËN 5491083
FORD 5006947
FORD 1498015
FORD 50025731
FORD A700X6714BA
FORD 5013144
FORD 5002731
FORD A760X6741NA
FORD 5013145
FORD 5002394
FORD 5002732
FORD 5002452
GENERALMOTORS 7984608
GENERALMOTORS 7984149
GENERALMOTORS 7984669
GUELDNER Z64
HURTH OK29
HURTH OK67
LAURAK ELH4106
PEUGEOT 110979
PEUGEOT 1109A2
PEUGEOT 110973
PEUGEOT 110974
RENAULT 7701415048
RENAULT 7701415052
ROVER EER3340
TALBOT 0012851491
TALBOT 61501500
TALBOT 29932M
TALBOT 0061501500
TALBOT 12851491
VAUXHALL 7984149
VAUXHALL 7984669
VAUXHALL 7984608
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
CITRO LNA 0.6 11.1976 - 07.1979 24 33 602 Viistoperä
CITRO LNA 0.6 07.1982 - 04.1985 25 34 652 Viistoperä
CITRO LNA 0.6 11.1978 - 07.1986 26 35 652 Viistoperä
CITRO VISA 0.6 07.1982 - 03.1991 24 33 652 Viistoperä
CITRO VISA 0.6 09.1978 - 06.1988 25 34 652 Viistoperä
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.1 10.1985 - 07.1989 40 54 1118 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.1 01.1979 - 09.1984 40 54 1118 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.1 01.1979 - 09.1984 43 58 1118 Viistoperä
PEUGE 205 II (20A/C) 1.1 XA 07.1987 - 10.1988 40 54 1118 Viistoperä
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.3 10.1985 - 07.1989 47 64 1294 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.3 09.1981 - 06.1986 40 54 1294 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.3 09.1978 - 09.1984 43 58 1294 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.3 02.1978 - 01.1980 50 68 1294 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.3 02.1978 - 01.1980 47 64 1294 Viistoperä
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.4 03.1989 - 07.1989 49 67 1360 Viistoperä
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.4 03.1989 - 07.1989 55 75 1360 Viistoperä
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.4 03.1989 - 07.1989 62 84 1360 Viistoperä
TALBO RANCHO 1.4 01.1977 - 07.1984 59 80 1442 Maasturi, umpi
TALBO HORIZON 1.4 07.1979 - 06.1986 51 69 1442 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.4 07.1979 - 06.1986 61 83 1424 Viistoperä
TALBO HORIZON 1.4 02.1982 - 09.1984 48 65 1424 Viistoperä
HONDA CIVIC VII Sedan (ES) 1.4 (ES4) 12.2000 - 09.2005 66 90 1396 Sedan
PEUGE 309 I (10C, 10A) 1.5 06.1987 - 12.1989 63 86 1442 Viistoperä
TALBO SOLARA 1.6 07.1982 - 04.1984 51 69 1592 Sedan
TALBO SOLARA 1.6 09.1981 - 10.1984 54 73 1592 Sedan
TALBO SOLARA 1.6 02.1980 - 06.1981 65 88 1577 Sedan
TALBO SOLARA 1.6 09.1981 - 07.1986 66 90 1592 Sedan
TALBO MURENA 1.6 08.1981 - 01.1985 66 90 1577 Coupe
TALBO HORIZON 1.6 07.1982 - 06.1986 66 90 1592 Viistoperä
TALBO 1307-1510 1510 1.6 07.1981 - 06.1982 66 90 1592 Viistoperä
TALBO TAGORA 2.1 06.1980 - 12.1983 85 116 2156 Sedan
CITRO 2 CV 4 03.1963 - 02.1970 12 16 425 Erikoisrakenne
CITRO 2 CV 4 01.1970 - 12.1975 17 23 435 Erikoisrakenne
CITRO DYANE 4 04.1968 - 07.1975 17 23 435 Erikoisrakenne
CITRO DYANE 4 08.1967 - 03.1968 13 18 425 Erikoisrakenne
CITRO 2 CV 6 09.1975 - 06.1981 18 24 602 Erikoisrakenne
CITRO 2 CV 6 08.1979 - 07.1990 20 27 602 Erikoisrakenne
CITRO 2 CV 6 02.1970 - 10.1985 21 29 602 Erikoisrakenne
CITRO DYANE 6 05.1972 - 12.1980 24 33 602 Erikoisrakenne
CITRO DYANE 6 12.1968 - 10.1984 21 29 602 Erikoisrakenne
CITRO AMI 6 (AM, AMB) 05.1968 - 07.1969 24 33 602 Sedan
CITRO AMI 6 (AM, AMB) 01.1963 - 05.1968 18 24 602 Sedan
CITRO AMI Break 6 (AMB) 05.1968 - 07.1969 24 33 602 StW
CITRO AMI 8 (AM3) 07.1969 - 12.1977 24 33 602 Sedan
CITRO AMI Break 8 (AM3) 07.1969 - 12.1977 24 33 602 StW
TALBO 1307-1510 Simca 1307 1.3 01.1978 - 08.1981 40 54 1294 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1307 1.3 09.1975 - 01.1980 44 60 1296 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1307 1.3 07.1975 - 01.1980 50 68 1296 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1307 1.3S 07.1975 - 12.1978 60 82 1296 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1308 1.4 11.1978 - 08.1980 55 75 1424 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1308 1.4 11.1978 - 08.1981 63 86 1424 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1510 1.4 01.1980 - 04.1984 51 69 1424 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1510 1.4 01.1980 - 04.1981 55 75 1424 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1510 1.4 01.1980 - 04.1981 63 86 1424 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1510 1.6 11.1980 - 12.1983 54 73 1592 Viistoperä
TALBO 1307-1510 Simca 1510 1.6 10.1978 - 01.1980 65 88 1577 Viistoperä