Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Öljynsuodatin
Osanumero : OP576
Merkki : FILTRON
 
Öljynsuodatin Hinta 6.65 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Korkeus (mm) 88,5
Kierrekoko UNF 3/4''-16
Ulkoläpimitta [mm] 95,5
Venttiilimalli Paineenrajoitin venttiili
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 yhdellä peruutuksenestoventtiilillä
Tiivisteen halkaisija (mm) 71,5
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BOSCH 0451203154 Öljynsuodatin
2-5 5.70 €
SOFIMA S1600R Öljynsuodatin
1-5 5.65 €
WIXFILTERS WL7135 Öljynsuodatin
2-5 5.90 €
KNECHT OC23OF Öljynsuodatin
1-5 5.95 €
MANNFILTER W9207 Öljynsuodatin
1-5 7.55 €
HENGSTFILTER H10W02 Öljynsuodatin
1-5 7.70 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
AC SF
AC X19
AC X35
AC X565
CATERPILLAR 9Y4505
CLAAS CT7701029278
CLAAS 6605760
DEUTZFAHR 0141151110
DEUTZFAHR 12153174
DEUTZFAHR 0141151201
FIAT 5964796
FIAT 5951685
FORD 1498021
FORD 5000860
FORD A700X6714GA
FORD D5NN6714A
FORD 5010665
FORD 1498020
GLAS 11422189823
GLAS 1003000800690
GLAS 1003000800691
GUELDNER Z40
HURTH OK40
HYSTER 180283
HYSTER 808772
JOHNDEERE AM31205
JOHNDEERE AM38441
MAGIRUSDEUTZ 0141151110
MAGIRUSDEUTZ 12153174
MAGIRUSDEUTZ 0141151201
MAN 135000
MASSEYFERGUSON 1620482M1
MAXION 1041429M1
PERKINS 140516130
RENAULT 7701008698
RENAULT 7701029278
RENAULT 7700640175
STEYR 2090787
STEYR 209070087
STEYR 4060716
VAG-Autot 021115351A
VME 3316074
VME 7007007010000
VME 3338201
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FIAT FIORINO (147) 1.3 D 03.1982 - 12.1987 33 45 1288 Umpikori
FIAT FIORINO Pick up (147) 1.3 D 05.1984 - 12.1988 33 45 1302 Avolava
FIAT UNO (146A/E) 1.3 Super Diesel 06.1983 - 03.1992 33 45 1302 Viistoperä
SEAT 131 1.6 03.1982 - 01.1985 71 97 1592 Sedan
FIAT PANDA (141A_) 1300 D 04.1986 - 12.1992 27 37 1302 Viistoperä
SEAT 131 2.0 06.1978 - 12.1985 85 116 1994 Sedan
FIAT CAMPAGNOLA 2.4 D 06.1974 - 10.1989 53 72 2445 Maasturi, umpi