Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Työvalo
Osanumero :
Merkki :
 
Työvalo Hinta 0.00 €
Toimitusaika
(työpäivää):

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennusmalli Pinta-asennus
Asennusmalli Pinne
Nimellisjännite (V) 12
Nimellisjännite (V) 24
Syvyys (mm) 116
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Kytkimellä
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 ilman polttimoita
Kiinnitysmalli pysty
Kotelomalli Muovikotelo
Lamppumalli H3
Valoaukko (mm) 140
Valon hajonta Lähikenttävalaistus
Suojausmalli (IP-koodi) IP5K4K
Heijastinmateriaali Lasi
Korkeus (mm) 263
Halkaisija (mm) 168
Muoto Pyöreä
Kopan väri Musta
Lyhdyn muoto Halogeeni
Kantama 20
Värinä Ilman värähtelynvaimenninta
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
-
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
CASEIH 84100298
DAF 0841981
DAF 0841981
INTERNATIONALHARV 1089208R91
JOHNDEERE 56209
LIEBHERR 10018925
LINDE 0009740417
LINDE FM8112640
LINDE 0009740470
SPERRYNEWHOLLAND 84100298
SPERRYNEWHOLLAND 84814940
STILL 406107
STILL 916650
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole