Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Takavalo (Vasen, Vasen)
Osanumero : 2VP003567111
Merkki : HELLA
 
Takavalo (Vasen, Vasen) Hinta 47.35 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Asennuspuoli Vasen
Lyhtytoimintojen määrä 5
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 ilman polttimoita
Lamppumalli P32W
Lamppumalli R10W
Valotoiminto vilkkuvalolla
Valotoiminto jarruvalolla
Valotoiminto peruutusvalolla
Valotoiminto heijastimella
Valotoiminto takavalolla
Tarkistuskilpi E4 23215
Tarkistuskilpi E4 3134
Tarkistuskilpi E4 377
Tarkistuskilpi E4 3880
Tarkistuskilpi E4 397
Tarkistuskilpi E4 421
Nimellisjännite (V) 12
Nimellisjännite (V) 24
Lyhtytoimintojen määrä 6
Kiinnitysmalli pystysuoraan asennukseen
Kiinnitysmalli vaakasuoraan asennukseen
Leveys (mm) 343
Korkeus (mm) 133
Asennusmalli Pinta-asennus
Kopan väri Musta
Valotoiminto sumutakavalolla
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
HELLA 9EL122689021 Lasi, takavalo (Vasen, Oikea, Vasen, Oikea)
1-5 21.80 €
ULO 407207 Takavalo (Vasen)
1-5 78.05 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAF 0907879
DAF 0907879
DEMAG 62156140
FAUN 7723802
FAUN 99707723802
IVECO 42215556
IVECO 42215556
KÖGEL 88301983
KÖGEL 304551
MAN 81252256141
MAN 81252256141
SCHMITZCARGOBULL 061694
STEINBOCK 9883755
VW 283945095C
VW 283945095C
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MAN F 9 15.192 F, 15.192 FL 01.1983 - 12.1986 141 192 9510
MAN F 9 15.192 FS 01.1983 - 12.1986 141 192 9510