Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Polttoainesuodatin
Osanumero : KC20
Merkki : KNECHT
 
Polttoainesuodatin Hinta 7.40 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Kopan halkaisija (mm) 76
Korkeus (mm) 80
Liitinkierre M16x1,5
Tiivisteen halkaisija (mm) 72
Sisäläpimitta 2 [mm] 62
Suositellun erikoistyökalun tuotenumero 14kt
Kiristysmomentti 14
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
UFI 2435700 Polttoainesuodatin
2-5 9.85 €
HENGSTFILTER H30WK01 Polttoainesuodatin
2-5 7.15 €
MANNFILTER WK7122 Polttoainesuodatin
2-5 8.05 €
WIXFILTERS 33361 Polttoainesuodatin
1-5 4.35 €
BOSCH 1457434051 Polttoainesuodatin
1-5 10.25 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
ATLASCOPCO 9712540102
ATLASWEYHAUSEN 441898
ATLASWEYHAUSEN 444898
ATLASWEYHAUSEN 448898
ATLASWEYHAUSEN 441887
CLARK 4121609
DEMAG 471869
DEUTZ 0170154609
DEUTZ 1161341
DEUTZ 2666800
DEUTZ 1180392
DEUTZ 605411880006
DEUTZ 1174424
DEUTZ Q05H4117
DEUTZ 1180596
DEUTZ 1174696
DEUTZ W05H4117
FENDT F138204060020
FORD 1502254
FORD 715F9150AAA
FORD 715F9150AAA
FORD E7HZ9365B
FORD E7HZ9365B
FORD 1502254
INGERSOLLRAND 35302512
IVECO 1174696
IVECO 1174696
KAELBLE 11100192
KRAMER 0450820401
LIEBHERR 7022238
LIEBHERR 7616296
LOMBARDINI 2175045
LOSENHAUSEN 0668703506
MWM 605411880006
OK 217670
PBR BG1518
PBR BG1526
PBR BG1555
RENAULT 63280600
RENAULT 63280600
RUGGERINI 17519
SAME 243195101
SAME 4007010
VOLVO 829913
VOLVO 829913
ZETTELMEYER 4056350
ZETTELMEYER MU5635
ZETTELMEYER 40563502
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
FENDT Farmer 102 S 01.1972 - . 33 45 3120
FENDT Farmer 103 S 01.1972 - . 35 48 2550
FENDT Farmer 103 S 01.1972 - . 37 50 3120
FENDT Farmer 103 SA 01.1972 - . 35 48 2550
FENDT Farmer 104 S 01.1976 - . 40 55 3120
FENDT Farmer 104 SA 01.1976 - . 40 55 3120
FENDT Farmer 105 S 01.1975 - . 44 60 4160
FENDT Farmer 106 S 01.1975 - . 48 65 4160
FENDT Farmer 108 S 01.1975 - . 48 65 4160
FENDT Farmer 108 SA 01.1975 - . 48 65 4160
FORD TRANSIT Bussi (72E, 73E) 2.3 D FT 100 (72E2X) 11.1971 - 09.1978 46 63 2332 Bussi
FORD TRANSIT Bussi (V_ _) 2.4 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS) 12.1977 - 10.1986 46 63 2358 Bussi
FORD TRANSIT Lava / alusta (V_ _) 2.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 11.1977 - 09.1985 46 62 2358 Lava / alusta
FORD TRANSIT Umpikori (V_ _) 2.4 D (VVS) 11.1977 - 10.1986 46 63 2358 Umpikori
MITSUBISHI L 300 Umpikori (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) 2.8 D 09.1995 - 10.1998 69 94 2835 Umpikori
FENDT Farmer 201 S 01.1975 - . 33 45 2827
FENDT Farmer 201 SA 01.1975 - . 33 45 2827
FENDT Farmer 203 P, 203 V 01.1974 - 12.1987 42 57 3064
FENDT Farmer 203 PA, 203 VA 01.1974 - 12.1987 42 57 3064
FENDT Farmer 204 P, 204 V 01.1974 - . 48 65 3770
FENDT Farmer 204 PA, 204 VA 01.1974 - . 48 65 3770
FENDT Farmer 206 F, 206 V 01.2003 - . 48 65 3236
FENDT Farmer 206 FA, 206 VA 01.2003 - . 48 65 3236
FENDT Farmer 207 F, 207 V 01.2003 - . 48 65 3236
FENDT Farmer 207 FA, 207 VA 01.2003 - . 48 65 3236
FENDT Farmer 208 FA, 208 PA, 208 VA 01.2003 - . 63 86 4314
FENDT Farmer 240 S 01.1987 - 12.1993 30 40 2827
FENDT Farmer 250 S, 250 V 01.1987 - . 37 50 2827
FENDT Farmer 250 SA, 250 VA 01.1987 - . 37 50 2827
FENDT Farmer 260 P, 260 S, 260 V 01.1987 - 12.1996 44 60 3064
FENDT Farmer 260 PA, 260 SA, 260 VA 01.1987 - 12.1996 44 60 3064
FENDT Farmer 270 PA, 270 VA 01.1988 - 12.1996 51 70 3770
FENDT Farmer 275 S, 275 V 01.1988 - 12.1996 55 75 4086
FENDT Farmer 275 SA, 275 VA 01.1988 - 12.1996 55 75 4086
FENDT Farmer 280 S 01.1996 - 12.2003 55 75 4086
DEUTZ FAHR D06 D2506 01.1968 - . 16 22 1885
DEUTZ FAHR D07 D2807 01.1982 - . 21 29 1885
DEUTZ FAHR D06 D3006, D3006P 01.1968 - . 22 30 1885
DEUTZ FAHR D07 D3607 01.1982 - . 25 34 1885