Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Öljynsuodatin
Osanumero : OC326
Merkki : KNECHT
 
Öljynsuodatin Hinta 22.50 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Suodatintyyppi Ruuvattava suodatin
Kopan halkaisija (mm) 89,5
Korkeus (mm) 122
Liitinkierre M26x1,5
Tiivisteen halkaisija (mm) 86
Suositellun erikoistyökalun tuotenumero -
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
BLUEPRINT ADZ92108 Öljynsuodatin
2-5 9.55 €
HENGSTFILTER H24W06 Öljynsuodatin
2-5 12.00 €
FILTRON OP622 Öljynsuodatin
2-5 12.50 €
MANNFILTER WP92080 Öljynsuodatin
1-5 22.60 €
UNION B13014UN (Taka-akseli)
1-5 11.25 €
JAPANPARTS FO506S Öljynsuodatin
2-5 12.15 €
HERTHBUSSJAKOPARTS J1313014 Öljynsuodatin
1-5 12.60 €
BOSCH 0986452064 Öljynsuodatin
1-5 21.60 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAIHATSU 1560187308000
DAIHATSU 1560187308000
GMC 25067293
GMC 94360427
GMC 94360427
GMC 97329911
GMC 25067293
GMC 94340697
KOMATSU 8943604970
KOMATSU 8943406971
KOMATSU 897021576
KOMATSU 894360427
KOMATSU 8970215760
KOMATSU 894340697
KOMATSU 8943604270
KOMATSU 8943406970
MAZDA RF711H302
MAZDA RF711H302
MAZDA RFY014302
MAZDA RFY014302
MAZDA RF114303
MAZDA RF114303
MAZDA RF7114302
MAZDA RF7114302
OPEL 650390
OPEL 650390
OPEL 650391
OPEL 650391
OPEL 649001
OPEL 649001
SUZUKI 1651678E00DOM
SUZUKI 1651678E00A01
SUZUKI 1651078E00
SUZUKI 1651678E00DOM
SUZUKI 1651678E00
SUZUKI 1651078E00
SUZUKI 1651678E00A01
SUZUKI 1651678E00
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D 09.1988 - 07.1991 44 60 1998 StW
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D 07.1987 - 07.1991 44 60 1998 Sedan
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D 07.1987 - 07.1991 44 60 1998 Viistoperä
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex 05.1993 - 11.1996 55 75 1998 StW
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex 10.1992 - 04.1997 55 75 1998 Sedan
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex 01.1993 - 04.1997 55 75 1998 Viistoperä
SUZUK GRAND VITARA I (FT) 2.0 TD 03.1998 - 07.2003 64 87 1998 Maasturi, umpi
SUZUK GRAND VITARA I (FT) 2.0 TD 4x4 04.2000 - 09.2005 63 86 1998 Maasturi, umpi
SUZUK VITARA (ET, TA) 2.0 TD Intercooler Neliveto (ET) 12.1995 - 03.1998 64 87 1998 Maasturi, umpi
SUZUK VITARA (ET, TA) 2.0 TD Neliveto (ET) 12.1994 - 03.1998 52 71 1998 Maasturi, umpi
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 DTI 12.2001 - . 74 101 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 DTI 08.2001 - 12.2002 74 101 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 DTI 4x4 12.2001 - . 74 101 2499 Avolava
VAUXH BRAVA Avolava 2.5 DTI 4x4 08.2001 - 12.2002 74 101 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 TD (TFR54) 07.1994 - . 56 76 2499 Avolava
OPEL CAMPO (TF_) 2.5 TD 4x4 (TFS54) 07.1994 - . 56 76 2499 Avolava
VAUXH FRONTERA Mk I (A) Sport 2.8 TD 01.1995 - 12.1996 83 113 2771 Maasturi, avo
VAUXH FRONTERA Mk I (A) 2.8 TD 01.1995 - 12.1996 83 113 2771 Maasturi, umpi
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) 2.8 TD (53SUD2) 03.1995 - 08.1996 83 113 2771 Maasturi, avo
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.8 TD (5BMWL4) 03.1995 - 10.1998 83 113 2771 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER (UBS) 2.8 TD (UBS55) 10.1988 - 12.1991 78 106 2772 Maasturi, umpi
VAUXH BRAVA Avolava 3.1 D 07.1991 - 07.2001 80 108 3059 Avolava
ISUZU TROOPER (UB) 3.1 TD 08.1991 - 07.1998 84 114 3059 Maasturi, umpi
ISUZU TROOPER Maasturi, avo (UB) 3.1 TD 08.1991 - 07.1998 84 114 3059 Maasturi, avo
VAUXH MONTEREY 3.1 TD 09.1991 - 07.1998 84 114 3059 Maasturi, umpi
OPEL CAMPO (TF_) 3.1 TD (TFR69) 12.1992 - . 80 109 3059 Avolava
OPEL MONTEREY A (UBS_) 3.1 TD (UBS69_) 09.1991 - 07.1998 84 114 3059 Maasturi, umpi
OPEL CAMPO (TF_) 3.1 TD 4x4 (TFS69) 12.1992 - . 80 109 3059 Avolava
ISUZU N-Serie NKR 69S, NPR 69M, NPR 69L 01.1998 - 12.2001 61 82 3059