Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Pikaventtiili (Molemminpuolin, Taka-akseli)
Osanumero : PN10080
Merkki : PNEUMATICS
 
Pikaventtiili (Molemminpuolin, Taka-akseli) Hinta 7.95 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Paino (kg) 0,71
Paino [g] 706
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
WABCO 9735000000 Pikaventtiili (Molemminpuolin, Taka-akseli)
1-5 27.05 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
BPW 1030977434
BPW 0243107200
DAF 09453780
DAF 533880
DAF 614051
DAF 443356023011
DAF 7838
DAF 0867292
DAF 513434
DAF 0711960
DAF 305580
DAF 711960
DAF 0883404
DAF 230542059
DAIMLER 0004290644
DAIMLER A0004294144002
DAIMLER 0004292544
DAIMLER 0004294144
DAIMLER 9735000000
DAIMLER A0004294144
EVOBUS 8283070000
FAUN 1614107
FORD 3C462A095A1A
FRUEHAUF CF350933
FRUEHAUF F001971
IVECO 02461835
IVECO 42021334
IVECO 04759933
IVECO 4759933
IVECO 01299031
IVECO 2461835
IVECO 03410525
IVECO 3307731R1
IVECO 02401835
IVECO 04689595
IVECO 4689595
IVECO 3410525
IVECO 5000035902
IVECO 41285317
IVECO 04706259
IVECO 4706259
IVECO 60153200
JOHNDEERE AL154951
JOHNDEERE 2480027
KÄSSBOHRER 82830700000
KÖGEL 77391
KRONE 945378
LEYLANDDAF 553880
LEYLANDDAF BBU1315
LIEBHERR 90250
MAN 99000350057
MAN 90810114192
MAN 81521156017
MAN 81521156018
MAN 81521156009
MAN 81521156021
MAN 81521156012
MERCEDESBENZ 0004294144
NEOPLAN 07129000
NEOPLAN 110267600
NISSAN 403119X601
NISSAN 40311LA40A
RENAULTTRUCKS 5000035902
RENAULTTRUCKS 5021170465
RENAULTTRUCKS 4821966920
SCANIA 307461
SCANIA 1339907
SCANIA 1912353
SCHMITZCARGOBULL 050312
SOLARIS 1102145100
STEYR 99000350057
STEYR 99099350057
STEYR 89000360386
TEREX 08079940
VANHOOL 67138
VOLVO 1581929
VOLVO 1135002
VOLVO WA9735000000
VOLVO 1505043
VOLVO 520531220A00
VW 600607350
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MERCE MK 1827,1827 L 12.1987 - 09.1996 200 272 9572
MERCE MK 1827,1827 L 12.1987 - 09.1996 200 272 10964
MERCE SK 1929 A 07.1988 - 08.1994 218 296 15080
MERCE SK 1929 A 07.1988 - 09.1993 269 366 15080
MERCE SK 1929 A 07.1988 - 08.1994 340 462 18270
MERCE SK 1935 05.1989 - 08.1994 269 366 14620
MERCE NG 2219 C,2219 CL 08.1973 - 09.1996 141 192 5700
MERCE NG 2220,2220 L 08.1973 - 09.1996 150 204 5958
MERCE NG 2222,2222 L 08.1973 - 09.1996 159 216 10964
MERCE NG 2225 04.1985 - 03.1991 184 250 14618
MERCE NG 2228,2228 L 08.1973 - 09.1996 206 280 14618
MERCE NG 2233,2233 L 08.1973 - 09.1996 243 330 14618
MERCE NG 2235,2235 L 08.1973 - 09.1996 260 354 14618
MERCE NG 2236 09.1982 - 03.1991 261 355 18273
MERCE NG 2238,2238 L 08.1973 - 09.1996 276 375 14618
MERCE NG 2244,2244 L 08.1973 - 09.1996 320 435 14618
MERCE MK 2420,2420 L 12.1987 - 09.1996 155 211 5958
MERCE MK 2422,2422 L 12.1987 - 09.1996 165 224 11309
MERCE SK 2429,2429 L 07.1987 - 09.1996 218 296 15080
MERCE NG 2433 10.1980 - 09.1996 243 330 14618
MERCE MK 2433,2433 L, 2434 L 12.1987 - 09.1996 250 340 10964
MERCE SK 2434 L 07.1987 - 09.1996 250 340 10964
MERCE SK 2435 07.1988 - 08.1994 269 366 14618
MERCE SK 2435 LS 07.1987 - 09.1996 260 354 14618
MERCE SK 2435,2435 L 07.1987 - 09.1996 269 366 14618
MERCE NG 2438 08.1973 - 09.1996 276 375 14618
MERCE SK 2448 LS 07.1988 - 07.1992 362 492 14618
MERCE SK 2448,2448 L 07.1987 - 09.1996 362 492 14618
MERCE MK 2524 L 12.1987 - 09.1996 180 245 9572
MERCE MK 2524,2524 L 12.1987 - 09.1996 200 272 9600
MERCE MK 2524,2524 L 12.1987 - 09.1996 180 245 10964
MERCE MK 2527 10.1993 - 09.1996 200 272 9572
MERCE MK 2527 01.1994 - 09.1996 200 272 10964
MERCE MK 2527 L 09.1992 - 09.1996 230 313 9572
MERCE MK 2531,2531 L 12.1987 - 09.1996 230 313 9572
MERCE MK 2531,2531 L 12.1987 - 09.1996 230 313 10964
MERCE MK 2534,2534 L 12.1987 - 09.1996 250 340 10964
MERCE SK 2538 03.1991 - 09.1996 370 503 14618
MERCE SK 2538,2538 L 07.1987 - 09.1996 280 381 12763
MERCE SK 2538,2538 L 07.1987 - 09.1996 280 381 14618
MERCE SK 2538,2538 L 07.1987 - 09.1996 320 435 14618
MERCE SK 2544,2544 L 07.1987 - 09.1996 320 435 14618
MERCE SK 2550,2550 L 07.1987 - 09.1996 390 530 14618
MERCE SK 2553,2553 L 07.1987 - 09.1996 390 530 14618
MERCE NG 2628 02.1980 - 03.1991 206 280 14618
MERCE NG 2633 05.1982 - 05.1987 243 330 14620
MERCE NG 2635 04.1986 - 03.1991 260 354 14618
MERCE NG 2636 11.1981 - 03.1991 261 355 18273
MERCE NG 2638 01.1981 - 12.1986 276 375 14618
MERCE NG 2644 08.1973 - 09.1996 320 435 14618
MERCE NG 3028 02.1980 - 03.1991 206 280 14618
MERCE NG 3033 05.1982 - 05.1987 243 330 14618
MERCE NG 3036 11.1981 - 03.1991 261 355 18273
MERCE NG 3038 01.1981 - 12.1986 276 375 14618
MERCE NG 3235 07.1988 - 08.1994 269 366 14618
MERCE SK 3235 L 07.1987 - 09.1996 260 354 14618
MERCE SK 3248 07.1987 - 09.1996 353 480 14618
MERCE SK 3250 L 07.1987 - 09.1996 370 503 14618
MERCE SK 3253, 3253 L 01.1996 - 09.1996 390 530 14618
MERCE NG 3335 04.1986 - 03.1991 260 354 14618
MERCE NG 3544 08.1973 - 09.1996 320 435 14618
IVECO Zeta 65-12 V 01.1987 - 03.1991 85 116 3908
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 01.1995 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/340 08.1993 - . 250 340 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 280 381 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 01.1995 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/380 08.1993 - . 279 379 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 01.1995 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/420 08.1993 - . 309 420 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 12 FH 12/460 08.1998 - . 338 460 12100
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 01.1995 - . 382 520 16120
VOLVO FH 16 FH 16/520 08.1993 - 12.2002 382 520 16120
MERCE O 303 O 303 10.1974 - 06.1983 141 192 9572
MERCE O 303 O 303 01.1980 - 09.1992 160 218 10964
MERCE O 303 O 303 01.1980 - 09.1992 165 224 10964
MERCE O 303 O 303 10.1974 - 06.1983 141 192 9572
MERCE O 303 O 303 03.1975 - 06.1983 188 256 12800
MERCE O 303 O 303 07.1975 - 06.1983 235 320 15900
MERCE O 303 O 303 01.1980 - 01.1989 165 225 10964
MERCE O 303 O 303 01.1980 - 09.1992 165 224 10964
MERCE O 303 O 303 01.1980 - 09.1987 206 280 14618
MERCE O 303 O 303 09.1987 - 09.1992 218 296 15080
MERCE O 303 O 303 09.1987 - 09.1992 269 366 14618
MERCE O 305 O 305 G 02.1978 - 05.1987 177 241 11413
MERCE O 305 O 305 G 02.1979 - 05.1987 206 280 11413
MERCE O 305 O 305 ST 04.1973 - 07.1977 132 180 11000
MERCE O 305 O 305 ST 02.1979 - 05.1987 206 280 11413
MERCE O 307 O 307 04.1973 - 07.1977 132 180 11000
MERCE O 307 O 307 11.1976 - 07.1987 147 200 11400
MERCE O 307 O 307 04.1973 - 07.1977 155 211 11000
MERCE O 307 O 307 04.1973 - 07.1977 177 241 11413
MERCE O 307 O 307 11.1976 - 08.1987 206 280 11413
MERCE O 317 O 317 01.1966 - 01.1976 155 210 10809
MERCE O 405 O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD 11.1985 - . 184 250 11967
MERCE O 405 O 405 G,O 405 GN,O 405 GTD, O405 GNTD, O 405 GNDE 09.1991 - . 220 299 11967
MERCE O 405 O 405 G,O 405 GTD 01.1986 - . 206 280 11967
MERCE O 405 O 405 ST 11.1985 - . 206 280 11967
MERCE O 405 O 405 ST,O 405 N 12.1984 - . 157 214 11967
MERCE O 405 O 405 ST,O 405 N 11.1985 - . 184 250 11967
MERCE O 405 O 405 ST,O 405 N 11.1991 - . 220 299 11967
MERCE O 407 O 407 03.1987 - 11.2001 184 250 11967
MERCE O 407 O 407 11.1991 - 11.2001 220 299 11967
MERCE O 408 O 408 01.1991 - 12.1998 184 250 11967
MERCE O 408 O 408 08.1992 - 12.1998 220 299 11967