Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Vesiventtiili (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
Osanumero : PN10088
Merkki : PNEUMATICS
 
Vesiventtiili (Eteen, oikea, Oikea, Edessä) Hinta 3.45 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Ulkokierre [mm] M22 x 1,5
Avainväli 27
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
FEBIBILSTEIN 06528 Vesiventtiili (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
2-5 3.35 €
DT 430029 Vesiventtiili (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
1-5 4.65 €
WABCO 9343000010 Vesiventtiili (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
1-5 4.75 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
BPW 0243103000
CASEIH 897123H2
DAF 505294
DAF 1505120
DAF 1782075
DAF 1505276
DAF 1443387
DAIMLER 0004322107
EVOBUS 0004320807
EVOBUS 0004322107
EVOBUS 8283187000
EVOBUS 0004321107
FENDT F250880020030
FORD 77HB4K298AA
FORD 73NB2A567AA
FRUEHAUF CF3508486
FRUEHAUF AFA0143002
FRUEHAUF F001513
IVECO 04741164
IVECO 4672326
IVECO 42050869
IVECO 61578024
IVECO 04744892
IVECO 4863347
IVECO 01260634
IVECO 03423526
IVECO 61599526
IVECO 3305405R1
IVECO 2486790
IVECO 500304229
IVECO 04672326
IVECO 4457267
IVECO 02486790
IVECO 42021336
IVECO 2520243
JOHNDEERE AL68589
JOHNDEERE AZ50950
KÖGEL 307687
KÖGEL 186809
LIEBHERR 10334001
LIEBHERR 502921908
MAN 81512606059
MAN 81512606040S
MAN 81512606042S
MAN 81512606003
MAN 81512607003
MAN 81512606041
MAN 81512606056
MAN 81512606007
MAN 81512607004
MAN 81512606041S
MAN 81512600003
MAN 81512606057
MAN 81512606040
MAN 81512606042
MAN 81512606002
MERCEDESBENZ 0004320807
MERCEDESBENZ 0004322107
MERCEDESBENZ 0004321107
NEOPLAN 110267400
NEOPLAN 11026745446
NEOPLAN 11017398
NEOPLAN 07125000
NEOPLAN 110267300
NISSAN 066001503
RENAULT 7700051789
RENAULT 24624004
RENAULT 5021170347
RENAULT 24624008
RENAULT 5021170348
RENAULT 24515225
RENAULT 5021170346
RENAULTTRUCKS 5000443694
RENAULTTRUCKS 5000873259
RENAULTTRUCKS 5000036371
RENAULTTRUCKS 5800202865
RENAULTTRUCKS 5000443693
SAF 4425003400
SCANIA 303501
SCANIA 0303501
SCANIA 285903
SCANIA 295499
SCANIA 606639
SCANIA 1738492
VOLVO 0028016165
VOLVO 28016165
VOLVO 525731217000
VOLVO 1081328
VOLVO 1609496
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
MAN G 10.136 F,10.136 FL 09.1981 - 09.1987 100 136 5687
MAN G 10.136 FK 09.1981 - 09.1987 100 136 5687
MAN L 2000 10.145 LC,10.145 LLC, LRC, LLRC (LE140C) 09.2000 - . 103 140 4580
MAN L 2000 10.145 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE140C) 09.2000 - . 103 140 4580
MAN L 2000 10.145 LLS, LLRS (LE140C) 09.2000 - . 103 140 4580
MAN G 90 10.150 F,10.150 FL 05.1990 - 10.1993 92 125 5687
MAN G 90 10.150 F,10.150 FL 09.1987 - 10.1993 114 155 6871
MAN G 90 10.150 FK 09.1987 - 10.1993 114 155 6871
MAN L 2000 10.150 FOC 02.1995 - 01.1996 118 160 4580
MAN L 2000 10.153 LAEK 10.1993 - 06.1996 114 155 4580
MAN L 2000 10.153 LC,10.153 LLC 10.1993 - 06.1996 114 155 4580
MAN L 2000 10.153 LK 10.1993 - 06.1996 114 155 4580
MAN L 2000 10.163 LAC, LAEC, LARC, LAERC 05.1994 - . 118 160 4580
MAN L 2000 10.163 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01.1995 - . 118 160 4580
MAN L 2000 10.163 LC,10.163 LLC 05.1994 - . 118 160 4580
MAN L 2000 10.163 LC,10.163 LLC, LRC, LLRC (LE160C) 09.2000 - . 114 155 4580
MAN L 2000 10.163 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05.1994 - . 118 160 4580
MAN L 2000 10.185 LAC, LAEC, LARC, LAERC, LA-LA (LE180C) 09.2000 - . 132 180 4580
MAN L 2000 10.185 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09.2000 - . 132 180 4580
MAN L 2000 10.185 LC,10.185 LLC, LRC, LLRC (LE180C) 09.2000 - . 132 180 4580
MAN L 2000 10.185 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE180C) 09.2000 - . 132 180 4580
MAN L 2000 10.185 LLS, LLRS (LE180C) 09.2000 - . 132 180 4580
MAN L 2000 10.220 FOC,10.220 FOCL 02.1995 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.223 LAEC 01.1995 - 06.1996 162 220 6871
MAN L 2000 10.223 LC,10.223 LLC 10.1993 - 06.1996 169 230 6871
MAN L 2000 10.223 LK 10.1993 - 06.1996 169 230 6871
MAN L 2000 10.223 LLS 10.1993 - 06.1996 169 230 6871
MAN L 2000 10.224 LAC, LAEC, LARC, LAERC 01.1995 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.224 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 01.1995 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.224 LC,10.224 LLC, LRC, LLRC 05.1994 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.224 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L 05.1994 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.224 LLS, LLRS 05.1994 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.225 LAC, LAEC, LARC, LAERC (LE220C) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.225 LAEK, LAEK-L, LAERK, LAERK-L, LAK, LAK-L, LARK 09.2000 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.225 LC, 10.225 LLC, LRC, LLRC (LE220C) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.225 LK, L-KI, LRK, LR-KI, LRK-L, LK-L (LE220C) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN L 2000 10.225 LLS, LLRS (LE220C) 09.2000 - . 162 220 6871
IVECO EuroCargo 100 E 15 K 01.1991 - . 105 143 5861
IVECO EuroCargo 100 E 15, 100 E 15 P 01.1991 - . 105 143 5861
IVECO EuroCargo 100 E 17 K tector, 100 E 17 DK tector 09.2000 - . 125 170 3920
IVECO EuroCargo 100 E 17, 100 E 17 DP tector, 100 E 18 tector 09.2000 - . 130 177 3920
IVECO EuroCargo 100 E 18 K 01.1991 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 100 E 18 K tector, 100 E 18 DK tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 100 E 18 tector, 100 E 18 P tector, 100 E 18 FP tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 100 E 18 W tector, 100 E 18 WS tector 09.2000 - . 135 184 5880
IVECO EuroCargo 100 E 18, 100 E 18 P 01.1991 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 100 E 21 K tector, 100 E 21 DK tector 09.2000 - . 154 209 5880
IVECO EuroCargo 100 E 21 W tector, 100 E 21 WS tector 09.2000 - . 154 209 5880
IVECO EuroCargo 100 E 21, 100 E 21 DP tector, 100 E 22 tector 09.2000 - . 160 218 5880
IVECO EuroCargo 100 E 21, 100 E 21 P 01.1991 - . 152 207 5861
MERCE NG 1013 02.1976 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1013 A 02.1976 - 12.1986 96 130 5700
MERCE NG 1013 AK 02.1976 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1013 K 02.1976 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1013 KO 02.1976 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1013 S 02.1976 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1017 11.1975 - 02.1991 124 168 5700
MERCE ATEGO 1017 A 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1017 A 11.1975 - 02.1991 124 168 5700
MERCE NG 1017 AF 11.1975 - 09.1985 124 168 5700
MERCE ATEGO 1017 AK 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1017 AK 02.1976 - 12.1984 124 168 5700
MERCE NG 1017 AS 04.1977 - 09.1985 124 168 5700
MERCE ATEGO 1017 K 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1017 K 02.1976 - 12.1984 124 168 5700
MERCE ATEGO 1017 KO, 1018 KO 01.1998 - 10.2004 130 177 4249
MERCE NG 1017 KO,1017 F 08.1973 - 09.1996 124 168 5700
MERCE NG 1017 S,1017 LS 08.1973 - 09.1996 124 168 5700
MERCE ATEGO 1017, 1017 L 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1019 AF 01.1979 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1019 AF 01.1979 - 12.1982 144 196 10456
MERCE NG 1019 F 01.1979 - 12.1982 141 192 9570
MERCE ATEGO 1023, 1023 L 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
IVECO Zeta 109-14 06.1983 - 12.1985 99 135 5500
IVECO Zeta 109-14 11.1985 - 03.1991 102 139 5861
IVECO Zeta 109-14 H 06.1983 - 12.1985 99 135 5500
IVECO Zeta 109-14 H 11.1985 - 03.1991 102 139 5861
IVECO MK 110-13 A 01.1983 - 12.1991 99 135 6128
IVECO MK 110-13 AH 01.1983 - 12.1985 99 135 6128
IVECO MK 110-16 A 01.1983 - 12.1991 124 169 6128
IVECO MK 110-16 AH 01.1983 - 12.1991 124 169 6128
MERCE LK/LN2 1114 A 02.1987 - 12.1998 102 139 5958
MERCE LK/LN2 1114 AK 02.1987 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1114 K 03.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1114 S 03.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1114,1114 L 01.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1117 A 06.1987 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117 AK 04.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117 K 04.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117 K 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1117 LO 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1117 O,1117 LO 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117 S 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1117 S,1117 LS 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117,1117 L 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1117,1117 L 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/280 01.1981 - 12.1986 206 280 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 H/305 01.1981 - 12.1986 224 305 11000
SCANI 2 - series 112 M/305 01.1981 - 12.1986 232 316 11000
SCANI 2 - series 112 M/305 01.1981 - 12.1986 232 316 11000
SCANI 2 - series 112 M/305 01.1981 - 12.1986 232 316 11000
SCANI 2 - series 112 M/305 01.1981 - 12.1986 232 316 11000
MERCE LK/LN2 1120 AF 02.1987 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1120 F 02.1990 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1120 L 08.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1120 O,1120 LO 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1120 S,1120 LS 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1120,1120 L 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1124 AF 03.1992 - 12.1998 177 241 5958
MERCE LK/LN2 1124 F 03.1992 - 12.1998 177 241 5958
SCANI 3 - series 113 E/320 11.1991 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 E/320 11.1991 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 E/320 11.1991 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 E/320 11.1991 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 E/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 E/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 E/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 E/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 E/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 E/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 01.1990 - 12.1991 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 01.1990 - 12.1991 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 01.1990 - 12.1991 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 05.1988 - 12.1989 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 05.1988 - 12.1989 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/310 05.1988 - 12.1989 229 311 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1989 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/360 01.1989 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 H/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 01.1990 - 12.1996 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/320 05.1988 - 12.1989 239 325 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 01.1990 - 12.1996 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/360 05.1988 - 12.1989 267 363 11020
SCANI 3 - series 113 M/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 M/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 M/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 M/380 01.1991 - 12.1996 280 381 11020
SCANI 3 - series 113 M/400 01.1993 - 12.1996 295 401 11020
SCANI 3 - series 113 M/400 01.1992 - 12.1996 295 401 11020
SCANI 3 - series 113 M/400 01.1992 - 12.1996 295 401 11020
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 380 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 C/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 G/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 03.1998 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 11000
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/340 05.1996 - . 250 340 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
SCANI 4 - series 114 L/380 03.1998 - . 280 381 10600
IVECO M 115-17 09.1983 - 12.1985 124 169 5500
IVECO M 115-17 01.1986 - 12.1991 130 177 5861
IVECO M 115-17 H 01.1986 - 12.1991 130 177 5861
MAN M 90 12.152 F,12.152 FL 12.1988 - 05.1994 114 155 6871
MAN M 90 12.152 FK 12.1988 - 05.1994 114 155 6871
MAN M 90 12.152 FS,12.152 FLS 12.1988 - 05.1994 114 155 6871
MAN M 2000 L 12.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08.1995 - . 114 155 4580
MAN M 2000 L 12.163 LK, LRK 08.1995 - . 114 155 4580
MAN L 2000 12.185 LC, LLC (LE180C) 09.1999 - . 132 180 4580
MAN M 90 12.192 F,12.192 FL 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 12.192 FA 10.1992 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 12.192 FAK 10.1992 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 12.192 FK 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 12.192 FS,12.192 FLS 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 12.222 F,12.222 FL 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 12.222 FA 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 12.222 FAK 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 12.222 FK 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 12.222 FLS 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 2000 L 12.224 LC, LLC, LRC, LLRC 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 12.224, 12.225, LK, LRK 08.1995 - . 162 220 6871
MAN L 2000 12.225 LC, LLC (LE220C) 09.1999 - . 162 220 6871
MAN M 90 12.232 F,12.232 FL 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 12.232 FA 05.1990 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 12.232 FAK 05.1990 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 12.232 FK 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 12.232 FS,12.232 FLS 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 12.262 F,12.262 FL 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 90 12.262 FK 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 90 12.262 FS,12.262 FLS 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 90 12.272 F,12.272 FL 10.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 12.272 F,12.272 FL 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
MAN M 90 12.272 FA 10.1993 - 04.1995 198 269 6871
MAN M 90 12.272 FAK 10.1993 - 04.1995 198 269 6871
MAN M 90 12.272 FK 10.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 12.272 FK 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
MAN M 90 12.272 FS,12.272 FLS 10.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 12.272 FS,12.272 FLS 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
IVECO EuroCargo 120 E 15 01.1991 - 01.2003 105 143 5861
IVECO EuroCargo 120 E 15 K 01.1992 - . 105 143 5861
IVECO EuroCargo 120 E 18 K 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 120 E 18, 120 E 18 P, 120 E 18 H 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 120 E 23,120 E 23 P, 120 E 23 FP, 120 E 23 H 01.1992 - . 167 227 5861
IVECO P/PA-Haubenfahrzeuge 120-13 ANW 01.1983 - 09.1990 99 135 6128
MERCE NG 1213 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 A 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 AK 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 AKO 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 AS 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 K 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 KO 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE NG 1213 S 09.1975 - 05.1986 96 130 5700
MERCE ATEGO 1215 K 01.1998 - 10.2004 112 152 4249
MERCE ATEGO 1215, 1215 L 01.1998 - 10.2004 112 152 4249
MERCE NG 1217 A 09.1975 - 09.1985 124 168 5700
MERCE NG 1217 AK 09.1975 - 09.1985 124 168 5700
MERCE NG 1217 AS 09.1975 - 09.1985 124 168 5700
MERCE ATEGO 1217 K 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1217 K 09.1975 - 12.1984 124 168 5700
MERCE ATEGO 1217 KO 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1217 KO 03.1994 - 12.1998 125 170 5958
MERCE NG 1217 KO 09.1975 - 09.1985 124 168 5700
MERCE NG 1217 S,1217 LS 08.1973 - 09.1996 124 168 5700
MERCE ATEGO 1217, 1217 L 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE NG 1217,1217 L 08.1973 - 09.1996 124 168 5700
MERCE NG 1219 09.1975 - 09.1984 141 192 9570
MERCE NG 1219 A 09.1975 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1219 AF 09.1975 - 09.1984 141 192 9570
MERCE NG 1219 AK 09.1975 - 12.1984 141 192 9570
MERCE NG 1219 F 09.1975 - 09.1984 141 192 9570
MERCE NG 1219 K 09.1975 - 09.1984 141 192 9570
MERCE NG 1219 S 09.1975 - 09.1984 141 192 9570
MERCE MK 1222 07.1989 - 08.1994 165 224 10964
MERCE NG 1222 07.1982 - 02.1990 159 216 10964
MERCE NG 1222 A 05.1982 - 10.1990 159 216 10964
MERCE MK 1222 A, 1222 LA 09.1989 - 07.1994 165 224 10964
MERCE MK 1222 AF 09.1989 - 09.1993 165 224 10964
MERCE NG 1222 AF 05.1982 - 12.1991 159 216 10964
MERCE MK 1222 F 07.1989 - 08.1994 165 224 10964
MERCE NG 1222 F 05.1982 - 12.1991 159 216 10964
MERCE NG 1222 S 07.1982 - 02.1990 159 216 10964
MERCE MK 1222 S, 1222 LS 07.1989 - 08.1994 165 224 10964
MERCE ATEGO 1223, 1223 L 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE MK 1224 AF 02.1993 - 09.1996 177 241 5958
MERCE MK 1224 AF 02.1993 - 09.1996 180 245 9572
MERCE ATEGO 1225 AF 01.1998 - 10.2004 180 245 6374
MERCE NG 1225 AF 05.1982 - 12.1991 206 280 14618
MERCE ATEGO 1225 F 01.1998 - 10.2004 180 245 6374
MERCE MK 1226 AF 02.1993 - 09.1996 200 272 9572
MERCE MK 1226 AF 02.1993 - 09.1996 250 340 10964
MERCE MK 1226 AF 02.1990 - 09.1993 218 296 15080
MERCE MK 1227 A 01.1992 - 07.1992 200 272 9572
MERCE MK 1227 AF, 1227 LAF 01.1992 - 07.1992 200 272 10964
MERCE NG 1228 AF 05.1982 - 12.1991 206 280 14618
MERCE ATEGO 1228, 1228 L 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE MK 1231 AF 01.1992 - 09.1996 230 313 9572
MERCE MK 1234 AF 01.1992 - 09.1996 250 340 10964
SCANI 4 - series 124 /G420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 C/470 01.2000 - . 346 471 11716
SCANI 4 - series 124 C/470 01.2000 - . 346 471 11716
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/360 05.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/400 05.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 G/470 01.2000 - . 346 471 11716
SCANI 4 - series 124 G/470 01.2000 - . 346 471 11716
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/360 09.1996 - . 265 360 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/400 09.1996 - . 294 400 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11716
SCANI 4 - series 124 L/420 09.1997 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/420 05.1996 - . 309 420 11700
SCANI 4 - series 124 L/440 01.2001 - . 324 440 11716
SCANI 4 - series 124 L/440 01.2001 - . 324 440 11716
SCANI 4 - series 124 L/440 01.2001 - . 324 440 11716
SCANI 4 - series 124 L/440 01.2001 - . 324 440 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2001 - . 345 470 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2001 - . 345 470 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2001 - . 345 470 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2001 - . 345 470 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2000 - . 346 471 11716
SCANI 4 - series 124 L/470 01.2000 - . 346 471 11716
IVECO EuroCargo 130 E 15 01.1994 - . 105 143 5861
IVECO EuroCargo 130 E 15 K 01.1994 - . 105 143 5861
IVECO EuroCargo 130 E 18 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 130 E 18 K 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 130 E 18 K tector, 130 E 18 DK tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 130 E 18 tector, 130 E 18 D tector, 130 E 18 DP tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 130 E 23 01.1992 - . 167 227 5861
IVECO EuroCargo 130 E 24 K tector, 130 E 24 DK tector 09.2000 - . 176 240 5880
IVECO EuroCargo 130 E 24 tector, 130 E 24 D tector, 130 E 24 DP tector 09.2000 - . 176 240 5880
IVECO EuroCargo 130 E 28 K tector 09.2000 - . 202 275 5880
IVECO EuroCargo 130 E 28 tector 09.2000 - . 202 275 5880
MERCE CITO (O 520) 130 kW 06.1999 - . 130 177 4249
IVECO MK 130-13 A 01.1983 - 12.1991 99 135 6128
IVECO MK 130-13 AH 01.1983 - 12.1991 99 135 6128
IVECO MK 130-16 A 01.1983 - 12.1991 124 169 6128
IVECO MK 130-16 AH 01.1983 - 12.1991 124 169 6128
MERCE LK/LN2 1314 07.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1314 AK 06.1987 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1314 K 07.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1314 KO 07.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE ATEGO 1317 A 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE ATEGO 1317 AK 01.1998 - 10.2004 130 177 4249
MERCE LK/LN2 1317 AK 08.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1317 AK 12.1992 - 12.1998 155 211 5958
MERCE ATEGO 1317 K 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1317 K 07.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1317 K 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1317 KO 03.1994 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1317 KO 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE ATEGO 1317 KO, 1317 LKO, 1318 KO, 1318 LKO 01.1998 - 10.2004 130 177 4249
MERCE LK/LN2 1317 LS 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1317 S,1317 LS 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE ATEGO 1317, 1317 L 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1317,1317 L 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1317,1317 L 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1320 L 12.1992 - 12.1998 177 241 5958
MERCE LK/LN2 1320 S,1320 LS 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1320,1320 L 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE LK/LN2 1320,1320 L 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE ATEGO 1323 KO, 1323 LKO 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1323 LS 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1323, 1323 L 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE LK/LN2 1324 L 01.1991 - 12.1998 150 204 5958
MERCE LK/LN2 1324 S,1324 LS 01.1984 - 12.1998 177 241 5958
MERCE LK/LN2 1324,1324 L 01.1984 - 12.1998 177 241 5958
MERCE ATEGO 1325 F 01.1998 - 10.2004 180 245 6374
MERCE ATEGO 1328 AF 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE ATEGO 1328 F 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE ATEGO 1328 LS 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE ATEGO 1328, 1328 L 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
IVECO EuroCargo 135 E 18 W 01.1997 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 135 E 18 WR 01.1993 - 12.1996 130 177 5861
IVECO EuroCargo 135 E 23 W 01.1997 - . 167 227 5861
IVECO EuroCargo 135 E 23 WR 01.1993 - 12.1996 167 227 5861
IVECO M 135-17 09.1983 - 12.1985 124 169 5500
IVECO M 135-17 01.1986 - 12.1991 130 177 5861
IVECO M 135-17 H 01.1986 - 12.1992 130 177 5861
IVECO M 135-17 T 09.1983 - 12.1985 124 169 5500
IVECO M 135-17 T 01.1986 - 12.1991 130 177 5861
MAN M 90 14.152 F,14.152 FL 05.1994 - 06.1996 114 155 4580
MAN M 90 14.152 F,14.152 FL 12.1988 - 04.1994 114 155 6871
MAN M 90 14.152 FK 05.1994 - 06.1996 114 155 4580
MAN M 90 14.152 FK 12.1988 - 05.1994 114 155 6871
MAN M 90 14.152 FS,14.152 FLS 05.1994 - 06.1996 114 155 4580
MAN M 90 14.152 FS,14.152 FLS 12.1988 - 05.1994 114 155 6871
MAN M 90 14.162 F,14.162 FL 08.1995 - 06.1996 118 160 4580
MAN M 90 14.162 FK 08.1995 - 06.1996 118 160 4580
MAN M 90 14.162 FS,14.162 FLS 08.1995 - 06.1996 118 160 4580
MAN M 2000 L 14.163 LC, LLC, LRC, LLRC 08.1995 - . 114 155 4580
MAN M 2000 L 14.163 LK, LRK 08.1995 - . 114 155 4580
MAN M 90 14.192 F,14.192 FL 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 14.192 F,14.192 FL 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 14.192 FK 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 14.192 FK 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 14.192 FS,14.192 FLS 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 14.192 FS,14.192 FLS 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 14.222 F,14.222 FL 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 14.222 FK 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 14.222 FLS 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.224 LAC, LARC 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.224 LAK, LARK, LAK-L 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.224 LK, LRK 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 M 14.224 MAK, MAK-L, MARK 08.1995 - 12.2005 162 220 6871
MAN M 2000 M 14.224 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 08.1995 - 12.2005 162 220 6871
MAN M 2000 M 14.224 MK 08.1995 - 12.2005 162 220 6871
MAN M 2000 M 14.224 MLS, MLRS 08.1995 - 12.2005 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.225 LAC, LARC, (LE220B) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.225 LAK, LARK, LAK-L, (LE220B) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC (LE220B) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 14.225 LK, LRK (LE220B) 09.2000 - . 162 220 6871
MAN M 90 14.232 F,14.232 FL 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 14.232 F,14.232 FL 05.1990 - 04.1995 160 218 6870
MAN M 90 14.232 FK 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 14.232 FS,14.232 FLS 08.1988 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 14.232 FS,14.232 FLS 05.1990 - 04.1995 160 218 6870
MAN M 2000 L 14.255 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC (LE250B) 09.2000 - . 180 245 6871
MAN M 90 14.262 F,14.262 FL 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 90 14.262 FK 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 90 14.262 FS,14.262 FLS 08.1995 - 06.1996 191 260 6871
MAN M 2000 L 14.263, 14.264 LAC, LARC 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 L 14.263, 14.264 LAK, LARK, LAK-L 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 L 14.263, 14.264 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 L 14.263, 14.264 LK, LRK 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 M 14.264 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 08.1995 - 12.2005 191 260 6871
MAN M 2000 M 14.264 MLS, MLRS 08.1995 - 12.2005 191 260 6871
MAN M 90 14.272 F,14.272 FL 10.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 14.272 F,14.272 FL 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
MAN M 90 14.272 FK 10.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 14.272 FK 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
MAN M 90 14.272 FS,14.272 FLS 12.1992 - 06.1996 198 269 6871
MAN M 90 14.272 FS,14.272 FLS 09.1991 - 10.1992 198 269 9973
MAN M 2000 L 14.284 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 10.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 M 14.284 MA-KO, MA-LF 06.1998 - 12.2005 206 280 6871
MAN M 2000 M 14.284 MAK, MAK-L, MARK 06.1998 - 12.2005 206 280 6871
MAN M 2000 M 14.284 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC 06.1998 - 12.2005 206 280 6871
MAN M 2000 M 14.284 MLS, MLRS 06.1998 - 12.2005 206 280 6871
MAN M 2000 L 14.284, 14.285, LA-LF 06.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 14.284, 14.285, LAC, LARC 06.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 14.284, 14.285, LAK, LARK, LAK-L 06.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 14.284, 14.285, LK, LRK 10.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 14.285 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE280B) 09.2000 - . 206 280 6871
MAN M 2000 M 14.285 MC, MLC, MLLC, MLRC, MRC, MLLRC (ME280C) 09.1999 - 12.2005 206 280 6871
MERCE NG 1413 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1413 A 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1413 AK 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1413 AKO 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1413 K 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1413 KO 09.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1414 04.1984 - 03.1991 100 136 5960
MERCE NG 1414 K 04.1984 - 03.1991 100 136 5960
MERCE MK 1417 07.1989 - 09.1996 129 175 5958
MERCE NG 1417 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE MK 1417 A 09.1989 - 09.1996 129 175 5958
MERCE NG 1417 A 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE MK 1417 AK 09.1989 - 09.1996 129 175 5958
MERCE NG 1417 AK 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE NG 1417 AKO 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE NG 1417 C 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1417 CA 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1417 CAK 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1417 CK 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE MK 1417 K 07.1989 - 09.1996 125 170 5958
MERCE NG 1417 K 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE NG 1417 KO 05.1975 - 12.1984 124 168 5775
MERCE NG 1419 AK 05.1975 - 12.1984 141 192 9570
MERCE NG 1419 AS 05.1975 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1419 C,1419 CL 08.1973 - 09.1996 141 192 5700
MERCE NG 1419 F 05.1975 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1419 K 05.1975 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1419 S,1419 LS 08.1973 - 09.1996 141 192 9570
MERCE NG 1419,1419 L 08.1973 - 09.1996 141 192 9570
SCANI 2 - series 142 E/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 H/410 05.1980 - 03.1988 309 420 14190
SCANI 2 - series 142 M/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 M/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 M/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
SCANI 2 - series 142 M/390 05.1980 - 03.1988 291 396 14190
MERCE MK 1420 LS 02.1990 - 09.1996 155 211 5958
MERCE NG 1420 LS 07.1985 - 03.1991 150 204 5958
MERCE MK 1420,1420 L 12.1987 - 09.1996 155 211 5958
MERCE NG 1420,1420 L 08.1973 - 09.1996 150 204 5958
MERCE MK 1422 02.1993 - 08.1994 230 313 9572
MERCE MK 1422 F 02.1993 - 08.1994 230 313 9572
MERCE MK 1422 F 03.1993 - 08.1994 177 241 5958
MERCE MK 1422 F 07.1989 - 09.1993 165 224 11310
MERCE NG 1422 F 05.1982 - 10.1990 159 216 10900
MERCE MK 1422 LS 02.1993 - 08.1994 200 272 9572
MERCE NG 1422 S, 1422 LS 08.1973 - 09.1996 159 216 10964
MERCE MK 1422 S,1422 LS 12.1987 - 09.1996 165 224 11310
MERCE MK 1422,1422 L 12.1987 - 09.1996 165 224 11310
MERCE NG 1422,1422 L 08.1973 - 09.1996 159 216 10900
MERCE NG 1424 F 07.1975 - 01.1987 176 240 12800
MERCE NG 1424 K 07.1975 - 01.1987 176 240 12800
MERCE MK 1424 S,1424 LS 12.1987 - 09.1996 200 272 9600
MERCE MK 1424 S,1424 LS 12.1987 - 09.1996 200 272 10960
MERCE NG 1424 S,1424 LS 08.1973 - 09.1996 176 240 12800
MERCE MK 1424,1424 L 12.1987 - 09.1996 200 272 9600
MERCE MK 1424,1424 L 12.1987 - 09.1996 200 272 10960
MERCE NG 1424,1424 L 08.1973 - 09.1996 176 240 12800
MERCE NG 1425 AF 08.1973 - 09.1996 184 250 14618
MERCE NG 1425 S,1425 LS 08.1973 - 09.1996 184 250 14600
MERCE MK 1426 S,1426 LS 12.1987 - 09.1996 195 265 15080
MERCE MK 1427 F 02.1993 - 09.1996 200 272 9600
MERCE NG 1428 AF 08.1973 - 09.1996 206 280 14618
MERCE MK 1429 AF 01.1992 - 09.1996 213 290 15080
MERCE NG 1429 AF 08.1973 - 09.1996 213 290 15080
SCANI 3 - series 143 E/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 E/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 E/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 E/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 E/450 01.1988 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 E/450 01.1988 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 E/450 01.1988 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 E/450 01.1988 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 E/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 E/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 E/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 E/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 05.1988 - 12.1989 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1988 - 12.1996 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1990 - 12.1991 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1988 - 12.1996 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1988 - 12.1996 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1990 - 12.1991 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/400 01.1988 - 12.1996 297 404 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/420 01.1991 - 12.1993 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1988 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 01.1990 - 05.1991 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 01.1990 - 05.1991 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 01.1988 - 12.1996 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 01.1988 - 12.1996 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/470 01.1988 - 12.1996 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 H/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 M/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 M/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 M/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 M/420 01.1991 - 12.1996 309 420 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 05.1988 - 12.1989 331 450 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 M/450 01.1990 - 12.1996 333 453 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 03.1988 - 12.1989 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 01.1988 - 12.1996 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 01.1990 - 05.1991 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 01.1988 - 12.1996 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/470 01.1990 - 05.1991 346 471 14190
SCANI 3 - series 143 M/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 M/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 M/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 3 - series 143 M/500 01.1991 - 12.1996 368 500 14190
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/460 09.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 C/530 09.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/460 04.1996 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 G/530 04.1996 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/460 11.1995 - . 338 460 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 11.1995 - . 390 530 14200
SCANI 4 - series 144 L/530 01.2000 - . 390 530 14200
IVECO M 145-17 02.1986 - 12.1991 130 177 5861
MAN M 2000 L 15.163 LC, LLC, LLLC, LLLRC, LLRC, LRC 08.1995 - . 114 155 4580
MAN M 2000 L 15.163 LK, LRK, LK-L 08.1995 - . 114 155 4580
MAN M 2000 L 15.224 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 15.224 LK, LRK, LK-L 08.1995 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 15.225 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE220B) 09.1999 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 15.225 LK, LRK, LK-L, (LE220B) 09.1999 - . 162 220 6871
MAN M 2000 L 15.255 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE250B) 09.1999 - . 180 245 6871
MAN M 2000 L 15.255 LK, LRK, LK-L, (LE250B) 09.1999 - . 180 245 6871
MAN M 2000 L 15.263, 15.264 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 L 15.263, 15.264 LK, LRK, LK-L 08.1995 - . 191 260 6871
MAN M 2000 L 15.284 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC 06.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 15.284 LK, LRK, LK-L 06.1998 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 15.285 LC, LLC, LLLC, LRC, LLRC, LLLRC, (LE280B) 09.1999 - . 206 280 6871
MAN M 2000 L 15.285 LK, LRK, LK-L, (LE280B) 09.1999 - . 206 280 6871
IVECO EuroCargo 150 E 15 01.1992 - 12.1996 105 143 5861
IVECO EuroCargo 150 E 15 K 01.1992 - 12.1996 105 143 5861
IVECO EuroCargo 150 E 18 K 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 150 E 18 K tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 150 E 18 tector 09.2000 - . 134 181 5880
IVECO EuroCargo 150 E 18, 150 E 18 P 01.1992 - . 130 177 5861
IVECO EuroCargo 150 E 23, 150 E 23 P, 150 E 23 FP 01.1992 - . 167 227 5861
IVECO EuroCargo 150 E 24 K tector 09.2000 - . 176 240 5880
IVECO EuroCargo 150 E 24 tector, 150 E 25 tector 09.2000 - . 185 252 5880
IVECO EuroCargo 150 E 27, 150 E 27 P, 150 E27FP, 150 E 27 R 01.1992 - . 196 267 7685
IVECO EuroCargo 150 E 28 K tector 09.2000 - . 205 279 5880
IVECO EuroCargo 150 E 28 tector 09.2000 - . 205 279 5880
RENAULT Midlum 150.08/B 10.2001 - . 112 152 4120
RENAULT Midlum 150.10/B 10.2001 - . 112 152 4120
RENAULT Midlum 150.12/B 01.2000 - . 112 152 4120
MERCE LK/LN2 1514 K 01.1989 - 12.1998 100 136 5958
MERCE LK/LN2 1514,1514 L 01.1984 - 12.1998 100 136 5958
MERCE ATEGO 1517 A 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE ATEGO 1517 K 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1517 K 01.1989 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1517 K 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE ATEGO 1517, 1517 L 01.1998 - 10.2004 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1517,1517 L 01.1984 - 12.1998 125 170 5958
MERCE LK/LN2 1517,1517 L 03.1996 - 12.1998 125 170 4249
MERCE LK/LN2 1520,1520 L 01.1984 - 12.1998 155 211 5958
MERCE ATEGO 1523 A 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1523 AK 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1523 K 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1523 KO 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE ATEGO 1523, 1523 L 01.1998 - 10.2004 170 231 6374
MERCE LK/LN2 1524,1524 L 01.1984 - 12.1998 177 241 5958
MERCE ATEGO 1525 AF 01.1998 - 10.2004 180 245 6374
MERCE ATEGO 1528 AF 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE ATEGO 1528 F 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
MERCE ATEGO 1528, 1528 L 01.1998 - 10.2004 205 279 6374
IVECO P/PA-Haubenfahrzeuge 160-17 AN 07.1989 - 12.1993 124 169 6128
IVECO P/PA-Haubenfahrzeuge 160-17 ANW 07.1989 - 12.1993 124 169 6128
MERCE NG 1613 K 01.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1613 KO 01.1975 - 12.1984 96 130 5700
MERCE NG 1613,1613 L 08.1973 - 09.1996 96 130 5700
MERCE NG 1614 04.1984 - 03.1991 100 136 5960
MERCE NG 1614 K 04.1984 - 03.1991 100 136 5960
MERCE NG 1617 AK 01.1975 - 07.1985 124 168 5700
MERCE NG 1617 C,1617 CL 08.1973 - 09.1996 125 170 5960
MERCE NG 1617 CAK 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1617 CK 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1617 CS 04.1984 - 03.1991 125 170 5960
MERCE NG 1617 K 01.1975 - 07.1985 124 168 5700
MERCE NG 1617 KO 01.1975 - 07.1985 124 168 5700
MERCE NG 1617 S 01.1975 - 07.1985 124 168 5700
MERCE NG 1617,1617 L 08.1973 - 09.1996 124 168 5700
MERCE NG 1619 AK 11.1974 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1619 C,1619 CL 08.1973 - 09.1996 141 192 5700
MERCE NG 1619 K 11.1974 - 12.1982 141 192 9570
MERCE NG 1619 KO 11.1974 - 01.1987 141 192 9570
MERCE NG 1619 S 11.1974 - 12.1984 141 192 9570
MERCE NG 1619,1619 L 08.1973 - 09.1996 141 192 9570
MERCE NG 1620,1620 L 08.1973 - 09.1996 150 204 5958
MERCE NG 1622 AK 05.1982 - 10.1989 159 216 10964
MERCE NG 1622 K 05.1982 - 10.1989 159 216 10964
MERCE NG 1622 S 05.1982 - 03.1991 159 216 10964
MERCE NG 1622,1622 L 08.1973 - 09.1996 159 216 10964
MERCE NG 1624 K 07.1975 - 08.1982 176 240 12800
MERCE NG 1624 S,1624 LS 08.1973 - 09.1996 176 240 12800
MERCE NG 1624,1624 L 08.1973 - 09.1996 176 240 12800
MERCE NG 1625 AK 10.1980 - 11.1989 184 250 14600
MERCE NG 1625 K 05.1980 - 11.1989 184 250 14600
MERCE NG 1625 S,1625 LS 08.1973 - 09.1996 184 250 14600
MERCE NG 1625,1625 L 08.1973 - 09.1996 184 250 14600
MERCE NG 1626 AK 08.1973 - 12.1980 188 256 12800
MERCE NG 1626 AS 05.1974 - 12.1980 188 256 12800
MERCE NG 1626 K 08.1973 - 12.1980 188 256 12800
MERCE NG 1626 S,1626 LS 08.1973 - 09.1996 188 256 12800
MERCE NG 1626,1626 L 08.1973 - 09.1996 188 256 12800
MERCE MK 1627 AF 01.1992 - 09.1996 195 265 15080
MERCE NG 1628 A 01.1980 - 05.1989 206 280 14618
MERCE NG 1628 S,1628 LS 08.1973 - 09.1996 206 280 14618
MERCE NG 1628,1628 L 08.1973 - 09.1996 206 280 14618
MERCE NG 1632 AK 08.1973 - 08.1982 235 320 15900
MERCE NG 1632 AS 05.1974 - 09.1983 235 320 15900
MERCE NG 1632 K 08.1973 - 08.1982 235 320 15900
MERCE NG 1632 S,1632 LS 08.1973 - 09.1996 235 320 15900
MERCE NG 1632,1632 L 08.1973 - 09.1996 235 320 15900
MERCE NG 1633 S,1633 LS 08.1973 - 09.1996 243 330 14600
MERCE NG 1633,1633 L 08.1973 - 09.1996 243 330 14600
MERCE NG 1635 K 02.1986 - 07.1989 260 354 14618
MERCE NG 1635 S,1635 LS 08.1973 - 09.1996 260 354 14618
MERCE NG 1635,1635 L 08.1973 - 09.1996 260 354 14618
MERCE NG 1636 S,1636 LS 08.1973 - 09.1996 261 355 18273
MERCE NG 1636,1636 L 08.1973 - 09.1996 261 355 18273
MERCE NG 1638 11.1980 - 12.1986 276 375 14620
MERCE NG 1638 S,1638 LS 08.1973 - 09.1996 276 375 14620
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 C/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 C/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 C/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 C/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 G/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 G/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 G/480 01.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 G/480 01.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 G/580 01.2000 - . 427 581 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 05.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 01.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/480 01.2000 - . 353 480 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 05.2000 - . 426 580 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 01.2000 - . 427 581 15600
SCANI 4 - series 164 L/580 01.2000 - . 427 581 15600
MERCE NG 1644 06.1986 - 08.1989 320 435 14618
MERCE NG 1644 S,1644 LS 08.1973 - 09.1996 320 435 14618
MAN M 90 17.192 F,17.192 FL 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 17.192 F,17.192 FL 07.1990 - 04.1995 140 190 6871
MAN M 90 17.192 FA 02.1989 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 17.192 FA 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 17.192 FAK 02.1989 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 17.192 FAK 07.1990 - 06.1996 140 190 6871
MAN M 90 17.192 FK 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 17.192 FK 07.1990 - 01.1991 140 190 6871
MAN M 90 17.192 FS,17.192 FLS 08.1988 - 06.1990 137 186 6596
MAN M 90 17.192 FS,17.192 FLS 07.1990 - 04.1995 140 190 6871
MAN M 90 17.222 FA 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 17.222 FAK 05.1994 - 06.1996 162 220 6871
MAN M 90 17.232 F,17.232 FL 05.1990 - 04.1995 160 218 6870
MAN M 90 17.232 F,17.232 FL 08.1988 - 04.1995 169 230 6871
MAN M 90 17.232 FA 05.1990 - 04.1995 160 218 6870
MAN M 90 17.232 FA 02.1989 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 17.232 FAK 05.1990 - 04.1995 160 218 6870
MAN M 90 17.232 FAK 02.1989 - 06.1996 169 230 6871
MAN M 90 17.232 FK 05.1990 - 01.1991 160 218 6870
MAN M 90 17.232 FK 08.1988 - 01.1991 169 230 6871