Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Jakoventtiili, perävaunu (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
Osanumero : PN10133
Merkki : PNEUMATICS
 
Jakoventtiili, perävaunu (Eteen, oikea, Oikea, Edessä) Hinta 49.80 €
Toimitusaika
(työpäivää): 1-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Liitinkierre M 16x1.5
Käyttöpaine (bar) 8
Paino [g] 2126
Paino (kg) 2,12
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
WABCO 9730025217 Jakoventtiili, perävaunu (Eteen, oikea, Oikea, Edessä)
1-5 280.50 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
DAF 1518264
DAF 1505148R
DAIMLER 0014318705
DAIMLER 0034310205
DAIMLER 001431870580
DAIMLER 0024310105
ERF 88347
FAUN 99708410675
IVECO 42033548
IVECO 04773981
IVECO 42065522
IVECO 4773981
IVECO 42051712
IVECO 04773986
IVECO 42091712
IVECO 4773986
IVECO 42051714
IVECO 42100481
IVECO 42065521
IVECO 42106882
LEYLANDDAF FBU5837
MAN 99100360007
MAN 81523016173
MAN 81523016121
MAN 81523019118
MAN 81523016118
MAN 81523016154
MAN 0883472R
MAN 82523016007
MAN 81523016119
MAN 91523016118
MAN 81523016165
MAN 85500014328
MAN 81523016120
MERCEDESBENZ 0024310105
MERCEDESBENZ 0014318705
MERCEDESBENZ 0034310205
RENAULT 5021170455
SCANIA 1935637
STEYR 79100360012
STEYR 99100360007
STEYR 89100360007
VOLVO 1589765
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
Kohteita ei ole