Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Iskunvaimennin (Vasen)
Osanumero : 310273
Merkki : SACHS



aditional pdf info
aditional pdf info
aditional pdf info
aditional pdf info
 
Iskunvaimennin (Vasen) Hinta 170.10 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Tunnusluku SFE36/25X128A
Iskunvaimennusjärjestelmä Kaksiputki
Iskunvaimennin malli Joustintuki
Iskunvaimennin tyyppi Kaasupaine
Asennuspuoli Vasen
Kotelomalli Alumiinikoppa
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
SACHS 310480 Iskunvaimennin (Vasen)
2-5 196.45 €
BILSTEIN 22138361 Iskunvaimennin (Etuakseli)
2-5 172.00 €
MONROE E4644 Iskunvaimennin (Vasen)
2-5 146.15 €
SKF VKDC35814 Jousijalan tukilaakeri (Oikea)
2-5 39.80 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
BMW 6775055
BMW 31326764459
BMW 6766993
BMW 31316766993
BMW 6764459
BMW 31316775057
BMW 31326764459
BMW 31306775057
BMW 6775055
BMW 31316775055
BMW 31326764457
BMW 6764457
BMW 6775057
BMW 6764457
BMW 31316766993
BMW 6775057
BMW 31316775057
BMW 6766993
BMW 6764459
BMW 31306775057
BMW 31316775055
BMW 31326764457
BMWBRILLIANCE 31306775055
BMWBRILLIANCE 6775055
BMWBRILLIANCE 31326764459
BMWBRILLIANCE 6764459
BMWBRILLIANCE 31326764457
BMWBRILLIANCE 6764457
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
BMW 5 (E60) 520 d 07.2005 - 03.2010 120 163 1995 Sedan
BMW 5 (E60) 520 d 09.2005 - 03.2010 110 150 1995 Sedan
BMW 5 (E60) 520 d 09.2007 - 03.2010 130 177 1995 Sedan
BMW 5 (E60) 520 i 07.2003 - 03.2010 125 170 2171 Sedan
BMW 5 (E60) 520 i 09.2007 - 03.2010 125 170 1995 Sedan
BMW 5 (E60) 523 i 07.2005 - 03.2010 130 177 2497 Sedan
BMW 5 (E60) 523 i 01.2007 - 03.2010 140 190 2497 Sedan
BMW 5 (E60) 525 d 06.2004 - 03.2010 130 177 2497 Sedan
BMW 5 (E60) 525 d 12.2004 - 03.2010 120 163 2497 Sedan
BMW 5 (E60) 525 d 01.2007 - 03.2010 145 197 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 525 i 07.2003 - 12.2009 137 186 2494 Sedan
BMW 5 (E60) 525 i 09.2003 - 03.2010 141 192 2494 Sedan
BMW 5 (E60) 525 i 07.2005 - 03.2010 160 218 2497 Sedan
BMW 5 (E60) 525 i 01.2007 - 03.2010 160 218 2996 Sedan
BMW 5 (E60) 530 d 07.2003 - 03.2010 160 218 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 530 d 07.2003 - 03.2010 170 231 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 530 d 01.2007 - 03.2010 173 235 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 530 d 07.2003 - 03.2010 155 211 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 530 i 09.2007 - 12.2009 168 228 2996 Sedan
BMW 5 (E60) 530 i 07.2003 - 03.2010 170 231 2979 Sedan
BMW 5 (E60) 530 i 07.2005 - 03.2010 190 258 2996 Sedan
BMW 5 (E60) 530 i 01.2007 - 03.2010 200 272 2996 Sedan
BMW 5 (E60) 530 i 03.2005 - 03.2010 187 254 2996 Sedan
BMW 5 (E60) 535 d 09.2004 - 03.2010 200 272 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 535 d 01.2007 - 03.2010 210 286 2993 Sedan
BMW 5 (E60) 540 i 07.2005 - 03.2010 225 306 4000 Sedan
BMW 5 (E60) 540 i 08.2005 - 03.2010 225 306 2979 Sedan
BMW 5 (E60) 545 i 09.2003 - 03.2010 245 333 4398 Sedan
BMW 5 (E60) 550 i 07.2005 - 03.2010 270 367 4799 Sedan