Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Kiristysrulla, hammashihnat (etuakseli molemminpuoleinen)
Osanumero : VKM16220
Merkki : SKF
 
Kiristysrulla, hammashihnat (etuakseli molemminpuoleinen) Hinta 47.10 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Halkaisija (mm) 59
Leveys (mm) 32
Kiristysrullan toiminta automaattinen
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
INA 531085910 Kiristysrulla, hammashihnat (etuakseli molemminpuoleinen)
2-5 48.10 €
RUVILLE 56560 Kiristysrulla, hammashihnat (etuakseli molemminpuoleinen)
2-5 50.30 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
VOLVO 30638278
VOLVO 31316999
VOLVO 30677134
VOLVO 31339542
VOLVO 30731774
VOLVO 8658339
VOLVO 31316658
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 D 10.2001 - 07.2006 96 131 2401 Sedan
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 12.2001 - 08.2007 96 131 2401 StW
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D 05.2005 - 08.2007 93 126 2400 StW
VOLVO S60 I 2.4 D 12.2001 - 04.2010 96 130 2401 Sedan
VOLVO S60 I 2.4 D 09.2005 - 04.2010 93 126 2400 Sedan
VOLVO S60 I 2.4 D 09.2005 - 01.2009 120 163 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) 2.4 D 03.2006 - . 120 163 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) 2.4 D 01.2010 - . 129 175 2400 Sedan
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 08.2007 - . 120 163 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) 2.4 D 10.2009 - . 129 175 2400 StW
VOLVO XC70 II 2.4 D 01.2010 - . 129 175 2400 StW
VOLVO XC60 2.4 D 07.2009 - . 129 175 2400 StW
VOLVO XC60 2.4 D / D3 / D4 AWD 05.2008 - . 120 163 2400 StW
VOLVO XC70 II 2.4 D / D4 AWD 08.2007 - . 120 163 2400 StW
VOLVO XC60 2.4 D AWD 06.2009 - 12.2010 129 175 2400 StW
VOLVO S80 I (TS, XY) 2.4 D5 08.2001 - 07.2006 120 163 2401 Sedan
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 08.2001 - 08.2007 120 163 2401 StW
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 12.2005 - 08.2007 136 185 2401 StW
VOLVO S60 I 2.4 D5 07.2001 - 04.2010 120 163 2401 Sedan
VOLVO S60 I 2.4 D5 09.2005 - 04.2010 136 185 2401 Sedan
VOLVO S40 II (MS) 2.4 D5 03.2006 - . 132 179 2400 Sedan
VOLVO V50 (MW) 2.4 D5 03.2006 - . 132 179 2400 StW
VOLVO V60 2.4 D5 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 03.2003 - 08.2007 120 163 2401 StW
VOLVO V70 II (SW) 2.4 D5 AWD 12.2005 - 08.2007 136 185 2401 StW
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 AWD 12.2005 - 08.2007 136 185 2401 StW
VOLVO V60 2.4 D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO XC70 CROSS COUNTRY 2.4 D5 XC AWD 09.2002 - 08.2007 120 163 2401 StW
VOLVO V60 2.4 Hybrid D6 AWD 06.2012 - . 158 215 2400 StW
VOLVO V50 (MW) 2.4 Tdi 05.2007 - . 120 163 2400 StW
VOLVO S40 II (MS) D3 10.2010 - . 110 150 1984 Sedan
VOLVO V50 (MW) D3 10.2010 - . 110 150 1984 StW
VOLVO S80 II (AS) D3 05.2012 - . 100 136 1984 Sedan
VOLVO C70 II Cabriolet D3 10.2010 - 06.2013 110 150 1984 Cabriolet
VOLVO C30 D3 10.2010 - 12.2012 110 150 1984 Viistoperä
VOLVO V70 III (BW) D3 03.2010 - . 100 136 1984 StW
VOLVO XC70 II D3 08.2011 - . 120 163 1984 StW
VOLVO XC60 D3 04.2012 - . 100 136 1984 StW
VOLVO S60 II D3 04.2010 - 04.2012 120 163 1984 Sedan
VOLVO S60 II D3 05.2012 - . 100 136 1984 Sedan
VOLVO V60 D3 12.2012 - . 100 136 1984 StW
VOLVO V40 Viistoperä D3 03.2012 - 03.2015 110 150 1984 Viistoperä
VOLVO S80 II (AS) D3 / D4 01.2010 - . 120 163 1984 Sedan
VOLVO V70 III (BW) D3 / D4 03.2010 - . 120 163 1984 StW
VOLVO XC60 D3 / D4 03.2010 - . 120 163 1984 StW
VOLVO V60 D3 / D4 09.2010 - . 120 163 1984 StW
VOLVO XC90 I D3 / D5 04.2009 - . 120 163 2400 StW
VOLVO XC70 II D3 AWD 08.2011 - . 120 163 1984 StW
VOLVO S40 II (MS) D4 10.2010 - . 130 177 1984 Sedan
VOLVO V50 (MW) D4 10.2010 - . 130 177 1984 StW
VOLVO C70 II Cabriolet D4 10.2010 - 06.2013 130 177 1984 Cabriolet
VOLVO C30 D4 10.2010 - 12.2012 130 177 1984 Viistoperä
VOLVO S60 II D4 05.2012 - . 120 163 1984 Sedan
VOLVO V40 Viistoperä D4 03.2012 - . 130 177 1984 Viistoperä
VOLVO V70 III (BW) D4 AWD 01.2013 - . 120 163 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) D4 AWD 10.2013 - . 133 181 2400 StW
VOLVO XC70 II D4 AWD 10.2013 - . 133 181 2400 StW
VOLVO XC60 D4 AWD 10.2013 - . 133 181 2400 StW
VOLVO V60 D4 AWD 12.2012 - . 120 163 2400 StW
VOLVO V60 D4 AWD 10.2013 - . 133 181 2400 StW
VOLVO XC90 I D5 01.2011 - . 147 200 2400 StW
VOLVO XC90 I D5 10.2002 - . 120 163 2401 StW
VOLVO XC90 I D5 05.2006 - . 136 185 2401 StW
VOLVO S80 II (AS) D5 06.2011 - . 158 215 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) D5 03.2006 - . 136 185 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) D5 01.2010 - . 151 205 2400 Sedan
VOLVO C70 II Cabriolet D5 03.2006 - 06.2013 132 180 2400 Cabriolet
VOLVO C30 D5 10.2006 - 12.2012 132 180 2400 Viistoperä
VOLVO C30 D5 10.2006 - 12.2012 120 163 2400 Viistoperä
VOLVO V70 III (BW) D5 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) D5 08.2007 - . 136 185 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) D5 12.2009 - . 151 205 2400 StW
VOLVO XC60 D5 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO S60 II D5 06.2011 - . 158 215 2400 Sedan
VOLVO S60 II D5 04.2010 - . 151 205 2400 Sedan
VOLVO S60 II D5 04.2014 - . 169 230 2400 Sedan
VOLVO V60 D5 09.2010 - . 151 205 2400 StW
VOLVO V60 D5 04.2014 - . 169 230 2400 StW
VOLVO S80 II (AS) D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) D5 AWD 01.2007 - . 136 185 2400 Sedan
VOLVO S80 II (AS) D5 AWD 01.2010 - . 151 205 2400 Sedan
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 10.2007 - . 136 185 2400 StW
VOLVO V70 III (BW) D5 AWD 12.2009 - . 151 205 2400 StW
VOLVO XC70 II D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO XC70 II D5 AWD 08.2007 - . 136 185 2400 StW
VOLVO XC70 II D5 AWD 12.2009 - . 151 205 2400 StW
VOLVO XC60 D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 StW
VOLVO XC60 D5 AWD 05.2008 - . 136 185 2400 StW
VOLVO XC60 D5 AWD 07.2009 - 06.2011 151 205 2400 StW
VOLVO XC60 D5 AWD 04.2014 - . 169 230 2400 StW
VOLVO S60 II D5 AWD 06.2011 - . 158 215 2400 Sedan
VOLVO S60 II D5 AWD 04.2010 - . 151 205 2400 Sedan
VOLVO S60 II D5 AWD 04.2014 - . 169 230 2400 Sedan
VOLVO V60 D5 AWD 09.2010 - . 151 205 2400 StW
VOLVO V60 D5 AWD 04.2014 - . 169 230 2400 StW