Ostoskorissa
yhteensä 0.00 €
 
Kiristysrulla, hammashihnat (Ulompi)
Osanumero : VKM16550
Merkki : SKF
 
Kiristysrulla, hammashihnat (Ulompi) Hinta 71.90 €
Toimitusaika
(työpäivää): 2-5

Hinnat sisältävät ALV:n 24%
-
   
 
Halkaisija (mm) 66
Leveys (mm) 32
Kiristysrullan toiminta automaattinen
 
Vastaavat
Merkki/Malli Osanumero Nimike   Toimitusaika
(työpäivää)
Hinta Määrä  
INA 531063030 Kiristysrulla, hammashihnat (Ulompi)
2-5 75.35 €
RUVILLE 55555 Kiristysrulla, hammashihnat (Yläpuolella)
1-5 70.10 €
SNR GT35536 Kiristysrulla, hammashihnat (Ulompi)
2-5 40.55 €
GATES T43035 Kiristysrulla, hammashihnat (Ulompi)
2-5 80.05 €
Vertailunumerot
Merkki Osanumero
OPEL 4449588
OPEL 93198653
RENAULT 8200499908
RENAULT 8200989169
RENAULT 8200061345
RENAULT 8200499909
RENAULT 8200989172
RENAULT 8200086697
RENAULT 8200676403
RENAULT 7700108920
RENAULT 8200222092
RENAULT 8200676404
RENAULT 7700114860
VAUXHALL 93198653
VAUXHALL 4449588
Sopii autoihin
Merkki/Malli Vuosimalli kW hv l/cm3 Tyyppi/laji
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 03.2001 - . 89 121 1783 StW
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 03.2001 - . 86 117 1783 StW
RENAU LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 04.1998 - 03.2001 88 120 1783 Viistoperä
RENAU MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 01.2001 - 08.2003 85 115 1783 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 03.2001 - . 86 117 1783 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 03.2001 - . 85 116 1783 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 03.2001 - . 89 121 1783 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 03.2001 - . 88 120 1783 Viistoperä
RENAU SCÉNIC I (JA0/1_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 01.2001 - 08.2003 85 115 1783 Tila-auto
RENAU LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 04.1998 - 03.2001 88 120 1783 StW
RENAU MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 01.2001 - 08.2003 85 115 1783 StW
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 03.2001 - . 88 120 1783 StW
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 03.2001 - . 85 116 1783 StW
RENAU MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 01.2001 - 08.2003 85 115 1783 Sedan
RENAU SCÉNIC I (JA0/1_) 1.8 4x4 07.2000 - 04.2001 85 116 1783 Tila-auto
RENAU ESPACE III (JE0_) 2.0 09.2001 - 10.2002 102 139 1998 Tila-auto
RENAU MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 08.2006 - 02.2008 169 230 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 06.2006 - 12.2010 102 138 1998 Viistoperä
RENAU SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 02.2008 - 04.2009 101 138 1998 Tila-auto
RENAU MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 09.2003 - 12.2009 99 135 1998 Cabriolet
RENAU MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 09.2003 - 02.2007 102 139 1998 Cabriolet
RENAU MEGANE II Sedan (LM0/1_) 2.0 09.2003 - . 99 135 1998 Sedan
RENAU MEGANE II StW (KM0/1_) 2.0 08.2003 - 07.2009 99 135 1998 StW
RENAU MEGANE II StW (KM0/1_) 2.0 12.2006 - 01.2011 102 138 1998 StW
RENAU GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 04.2004 - . 99 135 1998 Tila-auto
RENAU GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 04.2004 - . 120 163 1998 Tila-auto
RENAU DUSTER 2.0 02.2012 - . 98 133 1998 Maasturi, umpi
RENAU LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 09.1999 - 02.2001 102 139 1998 Viistoperä
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 11.2002 - . 100 136 1998 Tila-auto
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 04.2005 - . 125 170 1998 Tila-auto
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 11.2002 - 02.2005 98 133 1998 Tila-auto
RENAU SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 06.2003 - . 99 135 1998 Tila-auto
RENAU VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 04.2004 - . 125 170 1998 Tila-auto
RENAU MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 01.2002 - 08.2003 102 139 1998 Coupe
RENAU MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 01.2002 - 08.2003 102 139 1998 Cabriolet
RENAU SCÉNIC I (JA0/1_) 2.0 16V 09.1999 - 08.2003 103 140 1998 Tila-auto
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V 01.2005 - . 125 170 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V 01.2005 - . 150 204 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V 08.2002 - . 98 133 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V 01.2005 - . 125 170 1998 StW
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V 01.2005 - . 150 204 1998 StW
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V 10.2004 - 09.2007 98 133 1998 StW
RENAU LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 09.1999 - 03.2001 103 140 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 09.1999 - 03.2001 103 140 1998 StW
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 08.2002 - . 99 135 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 11.2002 - 02.2008 99 135 1998 Viistoperä
RENAU SCÉNIC I (JA0/1_) 2.0 16V (JA1B, JA1D) 07.2000 - 08.2003 102 139 1998 Tila-auto
RENAU ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 10.1998 - 10.2002 103 140 1998 Tila-auto
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 08.2002 - . 99 135 1998 StW
RENAU SCÉNIC I (JA0/1_) 2.0 16V RX4 06.2000 - 08.2003 102 139 1998 Tila-auto
RENAU CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport 01.2004 - . 132 179 1998 Viistoperä
RENAU CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 02.2006 - . 145 197 1998 Viistoperä
RENAU CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 09.2008 - . 148 200 1998 Viistoperä
RENAU CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport (CB0M) 02.2000 - . 124 169 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 05.2004 - 02.2008 120 163 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 05.2004 - 03.2009 120 163 1998 Cabriolet
RENAU LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 10.2007 - . 125 170 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 10.2007 - . 125 170 1998 StW
RENAU LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 16V Turbo 09.2008 - . 125 170 1998 Coupe
RENAU LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) 01.2003 - . 120 163 1998 Viistoperä
RENAU VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 06.2002 - . 120 163 1998 Tila-auto
RENAU AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 11.2001 - 05.2003 120 163 1998 Tila-auto
RENAU SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 05.2004 - . 120 163 1998 Tila-auto
RENAU LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) 01.2003 - . 120 163 1998 StW
RENAU DUSTER 2.0 4x4 02.2012 - . 99 135 1998 Maasturi, umpi
OPEL VIVARO Umpikori (F7) 2.0 ECOTEC 08.2006 - . 86 117 1998 Umpikori
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 ECOTEC 08.2006 - . 86 117 1998 Bussi
OPEL VIVARO Lava / alusta (E7) 2.0 ECOTEC 08.2006 - . 86 117 1998 Lava / alusta
VAUXH VIVARO Combi (J7) 2.0 ECOTEC 08.2006 - 07.2014 86 117 1998 Bussi
VAUXH VIVARO Lava / alusta (E7) 2.0 ECOTEC 08.2006 - 07.2014 86 117 1998 Lava / alusta
RENAU LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT 03.2008 - . 150 204 1998 Viistoperä
RENAU LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT 03.2008 - . 150 204 1998 StW
RENAU LAGUNA Coupe (DT0/1) 2.0 GT 09.2008 - . 150 204 1998 Coupe
RENAU MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 03.1999 - 08.2003 80 109 1998 Sedan
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 R.S. 11.2008 - . 195 265 1998 Coupe
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 R.S. 07.2014 - . 201 273 1998 Coupe
RENAU MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 05.2004 - 10.2009 165 224 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE III Viistoperä (BZ0_) 2.0 TCe 06.2012 - . 140 190 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe 06.2012 - . 140 190 1998 Coupe
RENAU MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 09.2012 - . 162 220 1998 StW
RENAU MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 09.2012 - . 140 190 1998 StW
RENAU MEGANE III Viistoperä (BZ0_) 2.0 TCe (BZ0K) 11.2008 - . 132 180 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K) 11.2008 - . 132 180 1998 Coupe
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N) 05.2009 - . 184 250 1998 Coupe
RENAU MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T) 06.2010 - . 132 180 1998 Cabriolet
RENAU MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 11.2008 - . 132 180 1998 StW
RENAU MEGANE III Viistoperä (BZ0_) 2.0 TCe 220 11.2013 - . 162 220 1998 Viistoperä
RENAU MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe 220 11.2013 - . 162 220 1998 Coupe
RENAU VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 04.2005 - . 108 147 1998 Tila-auto
RENAU MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 Turbo 10.2011 - . 195 265 1998 Cabriolet
RENAU ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 11.2002 - . 120 163 1998 Tila-auto